Maç Listesine Dön
Cambodia C-League • 01.11.2026 — 14:00

Phnom Penh Crown

Elo: 1512
λ (Beklenen Gol): 1.36
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Kompong Dewa

Elo: 1536
λ (Beklenen Gol): 1.12
Model Güven Derecesi:
%54
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Phnom Penh Crown - Kompong Dewa mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.36, Dep: 1.11 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Phnom Penh Crown %41.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %45.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %51.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %78.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Phnom Penh Crown xG 1.60
Dengeli
Kompong Dewa xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %41.5
X (Beraberlik) %28.8
2 (Deplasman) %29.7

Çifte Şans 1X: %70.3
Çifte Şans X2: %58.5
Çifte Şans 12: %71.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.6 0.5 Alt: %9.4
1.5 Üst: %71.8 1.5 Alt: %28.2
2.5 Üst: %45.1 2.5 Alt: %54.9
3.5 Üst: %23.8 3.5 Alt: %76.2

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %51.0
KG Yok %49.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.7
1-0
%10.5
0-0
%9.3
2-1
%8.7
0-1
%8.4
2-0
%7.8

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.0 İY X: %45.2 İY 2: %23.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.5 İY 0.5 Alt: %33.6
İY 1.5 Üst: %31.4 İY 1.5 Alt: %68.6
İY 2.5 Üst: %10.2 İY 2.5 Alt: %89.8
İY 3.5 Üst: %2.6 İY 3.5 Alt: %97.4
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.83
+
Dep 4.12
=
Toplam 8.94
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %53.7 8.5 Alt: %46.3
9.5 Üst: %40.5 9.5 Alt: %59.5
10.5 Üst: %28.7 10.5 Alt: %71.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.11 Korner (Ev: 2.22, Dep: 1.89)
İY 4.5 Üst: %39.3 İY 4.5 Alt: %60.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %52.6 | Eşit: %13.2 | Dep: %34.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 22.3
Ev: 12.4 • Dep: 10
İsabetli Şut 7.8
Ev: 4.4 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %55.7 21.5 Alt: %44.3
23.5 Şut Üst: %39.1 23.5 Alt: %60.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %52.1 7.5 Alt: %47.9
8.5 İsabetli Üst: %38.2 8.5 Alt: %61.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Phnom Penh Crown
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Kompong Dewa
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Phnom Penh Crown (-0.25)
@2.07
%48.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Kompong Dewa (+0.25)
@1.94
%51.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.93
%51.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.08
%48.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.09 %19.7 %0.0 @1.24 %80.3
-1.25 @4.53 %22.1 %0.0 @1.28 %77.9
-1.00 @3.98 %25.1 %21.8 @1.34 %74.9
-0.75 @2.92 %34.3 %0.0 @1.52 %65.7
-0.50 @2.41 %41.4 %0.0 @1.71 %58.6
-0.25 Ana Hat @2.07 %48.4 %0.0 @1.94 %51.6
0.0 @1.72 %58.3 %28.9 @2.40 %41.7
+0.25 @1.53 %65.3 %0.0 @2.88 %34.7
+0.50 @1.42 %70.3 %0.0 @3.37 %29.7
+0.75 @1.30 %77.1 %0.0 @4.37 %22.9
+1.00 @1.17 %85.4 %17.6 @6.83 %14.6
+1.25 @1.15 %86.8 %0.0 @7.56 %13.2
+1.50 @1.14 %87.9 %0.0 @8.29 %12.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.49 %67.3 %0.0 @3.06 %32.7
+2.00 @1.63 %61.3 %26.8 @2.58 %38.7
+2.25 Ana Hat @1.93 %51.8 %0.0 @2.08 %48.2
+2.50 @2.23 %44.9 %0.0 @1.81 %55.1
+2.75 @2.61 %38.3 %0.0 @1.62 %61.7
+3.00 @3.35 %29.9 %21.4 @1.43 %70.1
+3.25 @3.80 %26.3 %0.0 @1.36 %73.7
+3.50 @4.26 %23.5 %0.0 @1.31 %76.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 9.4% 8.4% 5.2% 1.9% 0.5% 0.1%
1 Gol 10.5% 13.8% 7.1% 2.7% 0.7% 0.2%
2 Gol 7.8% 8.7% 4.9% 1.8% 0.5% 0.1%
3 Gol 3.6% 4.0% 2.2% 0.8% 0.2% 0.1%
4 Gol 1.2% 1.4% 0.8% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.3% 0.4% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
Phnom Penh Crown — Son 5 Maç
G vs National Defense (D)
1 - 2
B vs Life Sihanoukville (E)
1 - 1
B vs NagaWorld (E)
2 - 2
G vs NagaWorld (E)
3 - 0
Kompong Dewa — Son 5 Maç
M vs NagaWorld (D)
1 - 0
G vs Life Sihanoukville (E)
2 - 0
G vs NagaWorld (D)
1 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.