Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Brazil
Alagoano •
18.01.2026 — 22:00
CSE
Elo: 1479λ (Beklenen Gol): 1.42
1 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Cruzeiro Arapiraca
Elo: 1441λ (Beklenen Gol): 0.84
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
CSE - Cruzeiro Arapiraca mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.42, Dep: 0.84 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre CSE %49.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %39.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %44.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %78.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
CSE xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Cruzeiro Arapiraca xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.42 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%49.8
X (Beraberlik)
%28.9
2 (Deplasman)
%21.3
Çifte Şans 1X: %78.7
Çifte Şans X2: %50.2
Çifte Şans 12: %71.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.7
0.5 Alt: %11.4
1.5 Üst: %67.1
1.5 Alt: %33.0
2.5 Üst: %39.5
2.5 Alt: %60.5
3.5 Üst: %19.4
3.5 Alt: %80.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%44.1
KG Yok
%55.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%13.8
1-1
%13.4
0-0
%11.3
2-0
%10.5
2-1
%8.9
0-1
%7.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.4
İY X: %46.7
İY 2: %17.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %63.3
İY 0.5 Alt: %36.8
İY 1.5 Üst: %27.8
İY 1.5 Alt: %72.2
İY 2.5 Üst: %8.3
İY 2.5 Alt: %91.7
İY 3.5 Üst: %2.0
İY 3.5 Alt: %98.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.95
+
Dep
3.53
=
Toplam
8.48
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %47.4
8.5 Alt: %52.6
9.5 Üst: %34.4
9.5 Alt: %65.6
10.5 Üst: %23.4
10.5 Alt: %76.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.9 Korner (Ev: 2.28, Dep: 1.62)
İY 4.5 Üst: %35.2
İY 4.5 Alt: %64.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %62.2 |
Eşit: %12.5 |
Dep: %25.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21
Ev: 12.7 • Dep: 8.3
İsabetli Şut
7.4
Ev: 4.5 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %44.6
21.5 Alt: %55.4
23.5 Şut Üst: %28.7
23.5 Alt: %71.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %45.7
7.5 Alt: %54.3
8.5 İsabetli Üst: %32.1
8.5 Alt: %67.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCSE
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Cruzeiro Arapiraca
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
CSE (-0.50)
@2.02
%49.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Cruzeiro Arapiraca (+0.50)
@1.98
%50.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.84
%54.3 İhtimal
İade (Push): %27.7
+2.00 Gol Alt
@2.19
%45.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.02 | %24.9 | %0.0 | @1.33 | %75.1 |
| -1.25 | @3.52 | %28.4 | %0.0 | @1.40 | %71.6 |
| -1.00 | @3.03 | %33.1 | %24.7 | @1.49 | %67.0 |
| -0.75 | @2.35 | %42.5 | %0.0 | @1.74 | %57.5 |
| -0.50 Ana Hat | @2.02 | %49.6 | %0.0 | @1.98 | %50.4 |
| -0.25 | @1.72 | %58.0 | %0.0 | @2.38 | %42.0 |
| 0.0 | @1.43 | %69.9 | %29.1 | @3.32 | %30.1 |
| +0.25 | @1.33 | %75.0 | %0.0 | @4.01 | %25.0 |
| +0.50 | @1.27 | %78.7 | %0.0 | @4.69 | %21.3 |
| +0.75 | @1.18 | %84.7 | %0.0 | @6.53 | %15.3 |
| +1.00 | @1.09 | %91.7 | %14.3 | @12.09 | %8.3 |
| +1.25 | @1.08 | %92.4 | %0.0 | @13.09 | %7.6 |
| +1.50 | @1.08 | %92.9 | %0.0 | @14.09 | %7.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.62 | %61.6 | %0.0 | @2.61 | %38.4 |
| +2.00 Ana Hat | @1.84 | %54.3 | %27.7 | @2.19 | %45.7 |
| +2.25 | @2.19 | %45.6 | %0.0 | @1.84 | %54.4 |
| +2.50 | @2.55 | %39.3 | %0.0 | @1.65 | %60.7 |
| +2.75 | @3.08 | %32.5 | %0.0 | @1.48 | %67.6 |
| +3.00 | @4.18 | %23.9 | %20.2 | @1.31 | %76.1 |
| +3.25 | @4.71 | %21.2 | %0.0 | @1.27 | %78.8 |
| +3.50 | @5.24 | %19.1 | %0.0 | @1.24 | %80.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 11.3% | 7.8% | 3.7% | 1.0% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 13.9% | 13.4% | 5.3% | 1.5% | 0.3% | 0.1% |
| 2 Gol | 10.6% | 8.9% | 3.7% | 1.1% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 5.0% | 4.2% | 1.8% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.8% | 1.5% | 0.6% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
CSE — Son 5 Maç
G
vs Murici Fc (D)
0 - 3
B
vs Murici Fc (E)
0 - 0
M
vs Murici Fc (E)
0 - 2
M
vs Murici Fc (D)
2 - 1
B
vs Murici Fc (E)
1 - 1
Cruzeiro Arapiraca — Son 5 Maç
M
vs Murici Fc (E)
0 - 1
M
vs Murici Fc (D)
2 - 0
M
vs Murici Fc (E)
1 - 2
M
vs Murici Fc (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.