Maç Listesine Dön
World Friendlies Women • 02.02.2026 — 12:15

Nepal U19 W

Elo: 1475
λ (Beklenen Gol): 2.88
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Bhutan U19 W

Elo: 1458
λ (Beklenen Gol): 0.87
Model Güven Derecesi:
%54
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Nepal U19 W - Bhutan U19 W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.88, Dep: 0.87 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Nepal U19 W %78.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %72.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %55.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %14.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %75.4
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %63.4
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Nepal U19 W xG 3.11
Dengeli
Bhutan U19 W xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %78.0
X (Beraberlik) %14.0
2 (Deplasman) %8.0

Çifte Şans 1X: %92.0
Çifte Şans X2: %22.0
Çifte Şans 12: %86.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.0 0.5 Alt: %3.0
1.5 Üst: %89.2 1.5 Alt: %10.8
2.5 Üst: %72.2 2.5 Alt: %27.8
3.5 Üst: %51.5 3.5 Alt: %48.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %55.2
KG Yok %44.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-0
%9.8
3-0
%9.4
2-1
%8.5
3-1
%8.2
4-0
%6.8
1-0
%6.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %58.6 İY X: %30.9 İY 2: %10.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %80.6 İY 0.5 Alt: %19.4
İY 1.5 Üst: %50.5 İY 1.5 Alt: %49.5
İY 2.5 Üst: %23.1 İY 2.5 Alt: %76.9
İY 3.5 Üst: %8.2 İY 3.5 Alt: %91.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 7.88
+
Dep 3.59
=
Toplam 11.47
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %80.7 8.5 Alt: %19.3
9.5 Üst: %70.8 9.5 Alt: %29.2
10.5 Üst: %59.5 10.5 Alt: %40.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.28 Korner (Ev: 3.63, Dep: 1.65)
İY 4.5 Üst: %60.7 İY 4.5 Alt: %39.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %87.2 | Eşit: %5.4 | Dep: %7.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 30.1
Ev: 21.6 • Dep: 8.5
İsabetli Şut 10.6
Ev: 7.7 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %94.7 21.5 Alt: %5.3
23.5 Şut Üst: %88.9 23.5 Alt: %11.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %82.9 7.5 Alt: %17.2
8.5 İsabetli Üst: %73.0 8.5 Alt: %27.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Nepal U19 W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Bhutan U19 W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Nepal U19 W (-1.75)
@2.00
%50.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Bhutan U19 W (+1.75)
@2.00
%49.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.09
%47.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.92
%52.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @1.80 %55.7 %0.0 @2.26 %44.3
-1.25 @1.61 %62.1 %0.0 @2.64 %37.9
-1.00 @1.42 %70.2 %20.7 @3.36 %29.8
-0.75 @1.36 %73.7 %0.0 @3.80 %26.3
-0.50 @1.31 %76.4 %0.0 @4.23 %23.6
-0.25 @1.21 %82.6 %0.0 @5.75 %17.4
0.0 @1.11 %90.0 %15.1 @9.96 %10.0
+0.25 @1.10 %90.8 %0.0 @10.84 %9.2
+0.50 @1.09 %91.5 %0.0 @11.73 %8.5
+0.75 @1.06 %94.3 %0.0 @17.39 %5.8
+1.00 @1.03 %97.2 %5.9 @35.73 %2.8
+1.25 @1.03 %97.3 %0.0 @36.85 %2.7
+1.50 @1.03 %97.4 %0.0 @37.96 %2.6
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.15 %87.3 %0.0 @7.86 %12.7
+2.00 @1.16 %85.9 %18.3 @7.07 %14.2
+2.25 @1.30 %77.2 %0.0 @4.39 %22.8
+2.50 @1.43 %70.1 %0.0 @3.35 %29.9
+2.75 @1.51 %66.4 %0.0 @2.98 %33.6
+3.00 @1.62 %61.6 %22.3 @2.60 %38.4
+3.25 @1.86 %53.9 %0.0 @2.17 %46.2
+3.50 Ana Hat @2.09 %47.8 %0.0 @1.92 %52.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 3.0% 1.7% 1.0% 0.3% 0.1% 0.0%
1 Gol 6.8% 6.8% 2.8% 0.8% 0.2% 0.0%
2 Gol 10.5% 9.1% 4.0% 1.1% 0.2% 0.0%
3 Gol 10.1% 8.8% 3.8% 1.1% 0.2% 0.0%
4 Gol 7.3% 6.3% 2.7% 0.8% 0.2% 0.0%
5 Gol 4.2% 3.7% 1.6% 0.5% 0.1% 0.0%
Nepal U19 W — Son 5 Maç
M vs India U17 W (E)
0 - 1
Bhutan U19 W — Son 5 Maç
M vs Bangladesh U19 W (D)
12 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.