Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Laos
Lao League •
08.02.2026 — 11:30
Champasak United
Elo: 1470λ (Beklenen Gol): 1.05
3 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Salavan United
Elo: 1546λ (Beklenen Gol): 0.62
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
Champasak United - Salavan United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.04, Dep: 0.62 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Champasak United %44.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %23.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %30.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %35.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %93.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Champasak United xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Salavan United xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.04 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%44.4
X (Beraberlik)
%35.2
2 (Deplasman)
%20.5
Çifte Şans 1X: %79.5
Çifte Şans X2: %55.6
Çifte Şans 12: %64.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %80.1
0.5 Alt: %19.9
1.5 Üst: %50.4
1.5 Alt: %49.6
2.5 Üst: %23.3
2.5 Alt: %76.7
3.5 Üst: %8.8
3.5 Alt: %91.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%30.8
KG Yok
%69.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%19.9
1-0
%18.9
1-1
%13.2
0-1
%10.8
2-0
%10.4
2-1
%6.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.7
İY X: %54.7
İY 2: %15.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %52.2
İY 0.5 Alt: %47.8
İY 1.5 Üst: %17.7
İY 1.5 Alt: %82.3
İY 2.5 Üst: %4.0
İY 2.5 Alt: %96.0
İY 3.5 Üst: %0.7
İY 3.5 Alt: %99.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.18
+
Dep
3.05
=
Toplam
7.23
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %30.1
8.5 Alt: %69.9
9.5 Üst: %19.4
9.5 Alt: %80.6
10.5 Üst: %11.6
10.5 Alt: %88.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.33 Korner (Ev: 1.92, Dep: 1.4)
İY 4.5 Üst: %24.2
İY 4.5 Alt: %75.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %59.2 |
Eşit: %13.9 |
Dep: %26.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
17.4
Ev: 10.4 • Dep: 6.9
İsabetli Şut
6.1
Ev: 3.7 • Dep: 2.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %15.9
21.5 Alt: %84.1
23.5 Şut Üst: %7.5
23.5 Alt: %92.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %26.7
7.5 Alt: %73.3
8.5 İsabetli Üst: %16.1
8.5 Alt: %83.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiChampasak United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Salavan United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Champasak United (-0.25)
@1.86
%53.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Salavan United (+0.25)
@2.16
%46.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@1.99
%50.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@2.01
%49.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.47 | %18.3 | %0.0 | @1.22 | %81.7 |
| -1.25 | @4.76 | %21.0 | %0.0 | @1.27 | %79.0 |
| -1.00 | @4.05 | %24.7 | %26.1 | @1.33 | %75.3 |
| -0.75 | @2.78 | %36.0 | %0.0 | @1.56 | %64.0 |
| -0.50 | @2.26 | %44.3 | %0.0 | @1.80 | %55.7 |
| -0.25 Ana Hat | @1.86 | %53.8 | %0.0 | @2.16 | %46.2 |
| 0.0 | @1.46 | %68.4 | %35.2 | @3.16 | %31.6 |
| +0.25 | @1.33 | %75.2 | %0.0 | @4.02 | %24.9 |
| +0.50 | @1.26 | %79.5 | %0.0 | @4.88 | %20.5 |
| +0.75 | @1.16 | %86.0 | %0.0 | @7.13 | %14.0 |
| +1.00 | @1.07 | %93.6 | %15.0 | @15.53 | %6.4 |
| +1.25 | @1.06 | %94.1 | %0.0 | @16.90 | %5.9 |
| +1.50 | @1.06 | %94.5 | %0.0 | @18.28 | %5.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.35 | %42.6 | %0.0 | @1.74 | %57.4 |
| +2.00 | @3.14 | %31.9 | %27.2 | @1.47 | %68.1 |
| +2.25 | @3.72 | %26.9 | %0.0 | @1.37 | %73.1 |
| +2.50 | @4.31 | %23.2 | %0.0 | @1.30 | %76.8 |
| +2.75 | @5.81 | %17.2 | %0.0 | @1.21 | %82.8 |
| +3.00 | @9.84 | %10.2 | %14.5 | @1.11 | %89.8 |
| +3.25 | @10.68 | %9.4 | %0.0 | @1.10 | %90.6 |
| +3.50 | @11.51 | %8.7 | %0.0 | @1.10 | %91.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 19.9% | 10.8% | 3.6% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 18.9% | 13.2% | 3.8% | 0.8% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 10.4% | 6.4% | 2.0% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 3.6% | 2.2% | 0.7% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.9% | 0.6% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Champasak United — Son 5 Maç
M
vs Luangprabang FC (D)
1 - 0
B
vs Young Elephant (E)
0 - 0
B
vs Salavan United (D)
0 - 0
M
vs Young Elephant (E)
0 - 3
M
vs Young Elephant (D)
3 - 0
Salavan United — Son 5 Maç
M
vs Young Elephant (D)
3 - 0
B
vs Champasak United (E)
0 - 0
B
vs Luangprabang FC (E)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 28.09.2025 | Lao League | Salavan United | 0 - 0 | Champasak United |