Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
World
UEFA Youth League •
04.02.2026 — 20:00
• Hakem: M. Nagtegaal
Real Betis U19
Elo: 1560λ (Beklenen Gol): 3.21
5 - 1
Tamamlandı
İY: 4 - 1
Tottenham Hotspur U19
Elo: 1515λ (Beklenen Gol): 1.72
Model Güven Derecesi:
%75
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Real Betis U19 - Tottenham Hotspur U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 3.21, Dep: 1.72 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Real Betis U19 %66.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %86.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %79.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %15.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %98
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%57.8
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Real Betis U19 xG
3.19
Dengeli
Tottenham Hotspur U19 xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%66.6
X (Beraberlik)
%15.7
2 (Deplasman)
%17.6
Çifte Şans 1X: %82.4
Çifte Şans X2: %33.4
Çifte Şans 12: %84.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.8
0.5 Alt: %1.2
1.5 Üst: %96.0
1.5 Alt: %4.0
2.5 Üst: %86.8
2.5 Alt: %13.2
3.5 Üst: %72.3
3.5 Alt: %27.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%79.0
KG Yok
%21.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor3-1
%6.9
2-1
%6.5
3-2
%5.9
4-1
%5.5
2-2
%5.5
4-2
%4.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %51.5
İY X: %29.2
İY 2: %19.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %88.0
İY 0.5 Alt: %12.0
İY 1.5 Üst: %65.3
İY 1.5 Alt: %34.7
İY 2.5 Üst: %37.1
İY 2.5 Alt: %62.9
İY 3.5 Üst: %17.0
İY 3.5 Alt: %83.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
8.54
+
Dep
5.41
=
Toplam
13.95
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %93.7
8.5 Alt: %6.4
9.5 Üst: %88.8
9.5 Alt: %11.2
10.5 Üst: %82.1
10.5 Alt: %17.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.42 Korner (Ev: 3.93, Dep: 2.49)
İY 4.5 Üst: %76.7
İY 4.5 Alt: %23.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %75.9 |
Eşit: %7.7 |
Dep: %16.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
37.3
Ev: 23.6 • Dep: 13.7
İsabetli Şut
13.1
Ev: 8.4 • Dep: 4.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.7
21.5 Alt: %0.3
23.5 Şut Üst: %99.2
23.5 Alt: %0.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %94.8
7.5 Alt: %5.2
8.5 İsabetli Üst: %90.4
8.5 Alt: %9.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiReal Betis U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Tottenham Hotspur U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Real Betis U19 (-1.25)
@2.07
%48.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Tottenham Hotspur U19 (+1.25)
@1.93
%51.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.64
%61.1 İhtimal
İade (Push): %20.1
+4.00 Gol Alt
@2.57
%38.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.31 | %43.4 | %0.0 | @1.77 | %56.6 |
| -1.25 Ana Hat | @2.07 | %48.2 | %0.0 | @1.93 | %51.8 |
| -1.00 | @1.84 | %54.3 | %20.1 | @2.19 | %45.8 |
| -0.75 | @1.68 | %59.4 | %0.0 | @2.46 | %40.6 |
| -0.50 | @1.58 | %63.4 | %0.0 | @2.73 | %36.6 |
| -0.25 | @1.44 | %69.6 | %0.0 | @3.29 | %30.4 |
| 0.0 | @1.30 | %77.0 | %17.6 | @4.35 | %23.0 |
| +0.25 | @1.26 | %79.2 | %0.0 | @4.81 | %20.8 |
| +0.50 | @1.23 | %81.1 | %0.0 | @5.28 | %19.0 |
| +0.75 | @1.17 | %85.6 | %0.0 | @6.93 | %14.4 |
| +1.00 | @1.10 | %90.6 | %10.6 | @10.67 | %9.4 |
| +1.25 | @1.10 | %91.2 | %0.0 | @11.30 | %8.9 |
| +1.50 | @1.09 | %91.6 | %0.0 | @11.93 | %8.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.05 | %95.2 | %0.0 | @21.03 | %4.8 |
| +2.00 | @1.05 | %95.0 | %10.3 | @19.89 | %5.0 |
| +2.25 | @1.11 | %89.8 | %0.0 | @9.83 | %10.2 |
| +2.50 | @1.17 | %85.2 | %0.0 | @6.77 | %14.8 |
| +2.75 | @1.19 | %83.9 | %0.0 | @6.21 | %16.1 |
| +3.00 | @1.21 | %82.3 | %16.3 | @5.66 | %17.7 |
| +3.25 | @1.33 | %75.0 | %0.0 | @4.00 | %25.0 |
| +3.50 | @1.45 | %68.9 | %0.0 | @3.22 | %31.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.2% | 1.1% | 1.2% | 0.7% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 2.3% | 4.8% | 3.9% | 2.2% | 0.9% | 0.3% |
| 2 Gol | 4.2% | 7.2% | 6.2% | 3.6% | 1.5% | 0.5% |
| 3 Gol | 4.5% | 7.7% | 6.6% | 3.8% | 1.6% | 0.6% |
| 4 Gol | 3.6% | 6.2% | 5.3% | 3.1% | 1.3% | 0.4% |
| 5 Gol | 2.3% | 4.0% | 3.4% | 2.0% | 0.8% | 0.3% |
Real Betis U19 — Son 5 Maç
G
vs Porto U19 (E)
5 - 0
G
vs Porto U19 (D)
0 - 4
G
vs Basel U19 (E)
2 - 0
M
vs Basel U19 (D)
3 - 2
G
vs Kairat U19 (D)
0 - 5
Tottenham Hotspur U19 — Son 5 Maç
G
vs Slavia Praha U19 (E)
9 - 1
M
vs PSG U19 (D)
5 - 2
M
vs København U19 (E)
2 - 3
G
vs Monaco U19 (D)
2 - 4
G
vs Bodø / Glimt U19 (D)
0 - 6
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.