Brazil
Copa Alagoas •
28.01.2026 — 22:30
Murici Fc
Elo: 1518λ (Beklenen Gol): 1.02
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
ASA
Elo: 1615λ (Beklenen Gol): 1.15
Model Güven Derecesi:
%67
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Murici Fc - ASA mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.02, Dep: 1.15 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre ASA %37.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %36.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %44.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %78.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Murici Fc xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
ASA xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.02 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%31.2
X (Beraberlik)
%31.3
2 (Deplasman)
%37.5
Çifte Şans 1X: %62.5
Çifte Şans X2: %68.8
Çifte Şans 12: %68.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %87.5
0.5 Alt: %12.5
1.5 Üst: %64.8
1.5 Alt: %35.2
2.5 Üst: %36.9
2.5 Alt: %63.1
3.5 Üst: %17.5
3.5 Alt: %82.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%44.7
KG Yok
%55.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.4
0-0
%12.4
0-1
%12.1
1-0
%10.7
1-2
%7.7
0-2
%7.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.8
İY X: %48.5
İY 2: %27.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %61.6
İY 0.5 Alt: %38.4
İY 1.5 Üst: %26.2
İY 1.5 Alt: %73.8
İY 2.5 Üst: %7.6
İY 2.5 Alt: %92.4
İY 3.5 Üst: %1.7
İY 3.5 Alt: %98.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.14
+
Dep
4.19
=
Toplam
8.32
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %45.3
8.5 Alt: %54.8
9.5 Üst: %32.4
9.5 Alt: %67.6
10.5 Üst: %21.7
10.5 Alt: %78.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.83 Korner (Ev: 1.9, Dep: 1.93)
İY 4.5 Üst: %33.8
İY 4.5 Alt: %66.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %42.3 |
Eşit: %14.1 |
Dep: %43.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.5
Ev: 10.3 • Dep: 10.2
İsabetli Şut
7.1
Ev: 3.7 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %39.5
21.5 Alt: %60.5
23.5 Şut Üst: %24.4
23.5 Alt: %75.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %42.3
7.5 Alt: %57.7
8.5 İsabetli Üst: %29.0
8.5 Alt: %71.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMurici Fc
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
ASA
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Murici Fc (0.0)
@2.20
%45.4 İhtimal
İade (Push): %31.4
ASA (+0.00)
@1.83
%54.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.96
%51.0 İhtimal
İade (Push): %27.9
+2.00 Gol Alt
@2.04
%49.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @8.24 | %12.1 | %0.0 | @1.14 | %87.9 |
| -1.25 | @7.45 | %13.4 | %0.0 | @1.15 | %86.6 |
| -1.00 | @6.67 | %15.0 | %19.0 | @1.18 | %85.0 |
| -0.75 | @4.18 | %23.9 | %0.0 | @1.31 | %76.1 |
| -0.50 | @3.21 | %31.2 | %0.0 | @1.45 | %68.8 |
| -0.25 | @2.70 | %37.0 | %0.0 | @1.59 | %63.0 |
| 0.0 Ana Hat | @2.20 | %45.4 | %31.4 | @1.83 | %54.6 |
| +0.25 | @1.80 | %55.6 | %0.0 | @2.25 | %44.4 |
| +0.50 | @1.60 | %62.5 | %0.0 | @2.67 | %37.5 |
| +0.75 | @1.43 | %70.1 | %0.0 | @3.34 | %29.9 |
| +1.00 | @1.26 | %79.7 | %21.5 | @4.92 | %20.3 |
| +1.25 | @1.22 | %82.1 | %0.0 | @5.59 | %17.9 |
| +1.50 | @1.19 | %84.0 | %0.0 | @6.26 | %16.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.70 | %59.0 | %0.0 | @2.44 | %41.0 |
| +2.00 Ana Hat | @1.96 | %51.0 | %27.9 | @2.04 | %49.0 |
| +2.25 | @2.34 | %42.8 | %0.0 | @1.75 | %57.3 |
| +2.50 | @2.72 | %36.8 | %0.0 | @1.58 | %63.2 |
| +2.75 | @3.34 | %30.0 | %0.0 | @1.43 | %70.0 |
| +3.00 | @4.65 | %21.5 | %19.5 | @1.27 | %78.5 |
| +3.25 | @5.22 | %19.2 | %0.0 | @1.24 | %80.8 |
| +3.50 | @5.78 | %17.3 | %0.0 | @1.21 | %82.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 12.5% | 12.1% | 7.5% | 2.9% | 0.8% | 0.2% |
| 1 Gol | 10.7% | 14.4% | 7.7% | 2.9% | 0.8% | 0.2% |
| 2 Gol | 6.0% | 6.9% | 3.9% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 2.0% | 2.3% | 1.3% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Murici Fc — Son 5 Maç
G
vs Cruzeiro Arapiraca (D)
0 - 2
M
vs CSE (E)
0 - 3
B
vs CSE (D)
0 - 0
G
vs CSE (D)
0 - 2
G
vs CSE (E)
2 - 1
ASA — Son 5 Maç
G
vs Penedense (D)
0 - 1
G
vs Penedense (E)
1 - 0
B
vs Penedense (D)
0 - 0
B
vs Penedense (E)
1 - 1
B
vs Penedense (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.