Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Brazil
Alagoano •
07.02.2026 — 22:00
Murici Fc
Elo: 1518λ (Beklenen Gol): 0.62
3 - 1
Tamamlandı
İY: 2 - 0
CSE
Elo: 1492λ (Beklenen Gol): 1.24
Model Güven Derecesi:
%80
Murici Fc - CSE mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.62, Dep: 1.24 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre CSE %50.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %28.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %33.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Murici Fc xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
CSE xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.62 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%17.6
X (Beraberlik)
%31.8
2 (Deplasman)
%50.6
Çifte Şans 1X: %49.4
Çifte Şans X2: %82.4
Çifte Şans 12: %68.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %83.6
0.5 Alt: %16.5
1.5 Üst: %56.5
1.5 Alt: %43.5
2.5 Üst: %28.6
2.5 Alt: %71.4
3.5 Üst: %11.9
3.5 Alt: %88.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%33.8
KG Yok
%66.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-1
%18.4
0-0
%16.4
1-1
%12.9
0-2
%12.0
1-0
%8.7
1-2
%7.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %14.5
İY X: %51.3
İY 2: %34.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %56.2
İY 0.5 Alt: %43.8
İY 1.5 Üst: %21.0
İY 1.5 Alt: %79.0
İY 2.5 Üst: %5.3
İY 2.5 Alt: %94.7
İY 3.5 Üst: %1.0
İY 3.5 Alt: %99.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.33
+
Dep
4.39
=
Toplam
7.72
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %36.9
8.5 Alt: %63.2
9.5 Üst: %24.9
9.5 Alt: %75.1
10.5 Üst: %15.7
10.5 Alt: %84.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.55 Korner (Ev: 1.53, Dep: 2.02)
İY 4.5 Üst: %28.4
İY 4.5 Alt: %71.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %28.4 |
Eşit: %13.6 |
Dep: %58.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
18.6
Ev: 7.8 • Dep: 10.8
İsabetli Şut
6.5
Ev: 2.8 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %24.3
21.5 Alt: %75.7
23.5 Şut Üst: %12.9
23.5 Alt: %87.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %32.4
7.5 Alt: %67.7
8.5 İsabetli Üst: %20.5
8.5 Alt: %79.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMurici Fc
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
CSE
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Murici Fc (+0.50)
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
CSE (-0.50)
@1.98
%50.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@2.03
%49.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@1.97
%50.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @21.35 | %4.7 | %0.0 | @1.05 | %95.3 |
| -1.25 | @19.97 | %5.0 | %0.0 | @1.05 | %95.0 |
| -1.00 | @18.58 | %5.4 | %12.9 | @1.06 | %94.6 |
| -0.75 | @8.38 | %11.9 | %0.0 | @1.14 | %88.1 |
| -0.50 | @5.67 | %17.6 | %0.0 | @1.21 | %82.4 |
| -0.25 | @4.77 | %21.0 | %0.0 | @1.27 | %79.0 |
| 0.0 | @3.87 | %25.9 | %31.8 | @1.35 | %74.2 |
| +0.25 | @2.51 | %39.9 | %0.0 | @1.66 | %60.1 |
| +0.50 Ana Hat | @2.02 | %49.5 | %0.0 | @1.98 | %50.5 |
| +0.75 | @1.75 | %57.1 | %0.0 | @2.33 | %42.9 |
| +1.00 | @1.48 | %67.7 | %26.9 | @3.09 | %32.3 |
| +1.25 | @1.38 | %72.7 | %0.0 | @3.66 | %27.3 |
| +1.50 | @1.31 | %76.4 | %0.0 | @4.23 | %23.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @2.03 | %49.3 | %0.0 | @1.97 | %50.7 |
| +2.00 | @2.53 | %39.5 | %27.9 | @1.65 | %60.5 |
| +2.25 | @3.02 | %33.1 | %0.0 | @1.50 | %66.9 |
| +2.50 | @3.51 | %28.5 | %0.0 | @1.40 | %71.5 |
| +2.75 | @4.55 | %22.0 | %0.0 | @1.28 | %78.0 |
| +3.00 | @7.09 | %14.1 | %16.8 | @1.16 | %85.9 |
| +3.25 | @7.80 | %12.8 | %0.0 | @1.15 | %87.2 |
| +3.50 | @8.52 | %11.7 | %0.0 | @1.13 | %88.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 16.4% | 18.4% | 12.0% | 5.0% | 1.6% | 0.4% |
| 1 Gol | 8.7% | 12.9% | 7.4% | 3.1% | 1.0% | 0.2% |
| 2 Gol | 3.0% | 3.7% | 2.3% | 1.0% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 0.6% | 0.8% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Murici Fc — Son 5 Maç
G
vs Penedense (D)
0 - 1
B
vs Penedense (D)
0 - 0
M
vs ASA (E)
0 - 1
G
vs Cruzeiro Arapiraca (D)
0 - 2
M
vs CSE (E)
0 - 3
CSE — Son 5 Maç
G
vs Penedense (E)
1 - 0
G
vs Penedense (D)
0 - 2
G
vs Murici Fc (D)
0 - 3
B
vs Murici Fc (E)
0 - 0
M
vs Murici Fc (E)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 14.02.2025 | Copa Alagoas | Murici Fc | 0 - 3 | CSE |
| 30.01.2025 | Alagoano | CSE | 0 - 0 | Murici Fc |
| 01.02.2024 | Copa Alagoas | CSE | 0 - 2 | Murici Fc |
| 20.01.2024 | Alagoano | Murici Fc | 2 - 1 | CSE |
| 02.02.2023 | Alagoano | CSE | 1 - 1 | Murici Fc |
| 12.02.2022 | Alagoano | Murici Fc | 1 - 0 | CSE |
| 29.04.2021 | Alagoano | CSE | 2 - 0 | Murici Fc |
| 14.03.2020 | Alagoano | Murici Fc | 2 - 2 | CSE |