Norveç
Nasjonal U19 Champions League •
08.02.2026 — 19:00
Bryne U19
Elo: 1427λ (Beklenen Gol): 2.04
1 - 6
Tamamlandı
İY: 1 - 4
Vålerenga U19
Elo: 1469λ (Beklenen Gol): 2.56
Model Güven Derecesi:
%57
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Bryne U19 - Vålerenga U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.04, Dep: 2.56 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Vålerenga U19 %49.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %83.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %80.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %19.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %66.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Bryne U19 xG
2.31
Dengeli
Vålerenga U19 xG
2.44
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%31.1
X (Beraberlik)
%19.5
2 (Deplasman)
%49.4
Çifte Şans 1X: %50.6
Çifte Şans X2: %68.9
Çifte Şans 12: %80.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.5
0.5 Alt: %1.5
1.5 Üst: %94.7
1.5 Alt: %5.3
2.5 Üst: %83.7
2.5 Alt: %16.3
3.5 Üst: %67.3
3.5 Alt: %32.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%80.6
KG Yok
%19.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-2
%6.9
1-2
%6.7
2-3
%5.9
1-3
%5.7
1-1
%5.7
2-1
%5.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.1
İY X: %32.3
İY 2: %39.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %86.2
İY 0.5 Alt: %13.8
İY 1.5 Üst: %61.9
İY 1.5 Alt: %38.1
İY 2.5 Üst: %33.6
İY 2.5 Alt: %66.4
İY 3.5 Üst: %14.8
İY 3.5 Alt: %85.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.19
+
Dep
7.21
=
Toplam
13.4
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %91.7
8.5 Alt: %8.3
9.5 Üst: %85.9
9.5 Alt: %14.1
10.5 Üst: %78.1
10.5 Alt: %21.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.17 Korner (Ev: 2.85, Dep: 3.32)
İY 4.5 Üst: %73.7
İY 4.5 Alt: %26.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %33.8 |
Eşit: %10.6 |
Dep: %55.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
35.3
Ev: 16.5 • Dep: 18.8
İsabetli Şut
12.3
Ev: 5.9 • Dep: 6.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.3
21.5 Alt: %0.7
23.5 Şut Üst: %98.2
23.5 Alt: %1.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %92.3
7.5 Alt: %7.7
8.5 İsabetli Üst: %86.4
8.5 Alt: %13.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBryne U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Vålerenga U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Bryne U19 (+0.50)
@1.92
%52.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Vålerenga U19 (-0.50)
@2.09
%48.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.77
%56.5 İhtimal
İade (Push): %20.0
+4.00 Gol Alt
@2.30
%43.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.23 | %16.0 | %0.0 | @1.19 | %84.0 |
| -1.25 | @5.76 | %17.4 | %0.0 | @1.21 | %82.6 |
| -1.00 | @5.28 | %18.9 | %15.2 | @1.23 | %81.1 |
| -0.75 | @3.91 | %25.6 | %0.0 | @1.34 | %74.4 |
| -0.50 | @3.20 | %31.3 | %0.0 | @1.45 | %68.7 |
| -0.25 | @2.87 | %34.9 | %0.0 | @1.54 | %65.1 |
| 0.0 | @2.53 | %39.5 | %20.8 | @1.65 | %60.5 |
| +0.25 | @2.15 | %46.5 | %0.0 | @1.87 | %53.5 |
| +0.50 Ana Hat | @1.92 | %52.0 | %0.0 | @2.09 | %48.0 |
| +0.75 | @1.74 | %57.6 | %0.0 | @2.36 | %42.4 |
| +1.00 | @1.55 | %64.4 | %19.2 | @2.81 | %35.6 |
| +1.25 | @1.47 | %68.2 | %0.0 | @3.14 | %31.9 |
| +1.50 | @1.40 | %71.2 | %0.0 | @3.47 | %28.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.06 | %94.1 | %0.0 | @16.80 | %6.0 |
| +2.00 | @1.07 | %93.7 | %11.8 | @15.75 | %6.4 |
| +2.25 | @1.14 | %87.8 | %0.0 | @8.18 | %12.2 |
| +2.50 | @1.21 | %82.6 | %0.0 | @5.75 | %17.4 |
| +2.75 | @1.24 | %81.0 | %0.0 | @5.25 | %19.1 |
| +3.00 | @1.27 | %78.9 | %17.4 | @4.75 | %21.1 |
| +3.25 | @1.40 | %71.4 | %0.0 | @3.50 | %28.6 |
| +3.50 | @1.53 | %65.2 | %0.0 | @2.87 | %34.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.5% | 2.3% | 3.5% | 3.0% | 1.9% | 1.0% |
| 1 Gol | 1.8% | 6.0% | 7.2% | 6.1% | 3.9% | 2.0% |
| 2 Gol | 2.2% | 5.7% | 7.3% | 6.2% | 4.0% | 2.0% |
| 3 Gol | 1.5% | 3.9% | 5.0% | 4.2% | 2.7% | 1.4% |
| 4 Gol | 0.8% | 2.0% | 2.5% | 2.2% | 1.4% | 0.7% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.8% | 1.0% | 0.9% | 0.6% | 0.3% |
Bryne U19 — Son 5 Maç
M
vs Sandnes Ulf U19 (D)
3 - 0
Vålerenga U19 — Son 5 Maç
M
vs Brann U19 (E)
3 - 4
M
vs Lillestrøm U19 (E)
1 - 3
G
vs Strømsgodset U19 (E)
6 - 2
M
vs Strømsgodset U19 (D)
5 - 3
G
vs Strømsgodset U19 (D)
2 - 6
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.