Austria
A-League Women •
13.01.2026 — 11:00
Sydney FC W
Elo: 1557λ (Beklenen Gol): 1.49
1 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Newcastle Jets FC W
Elo: 1439λ (Beklenen Gol): 1.49
Model Güven Derecesi:
%80
Sydney FC W - Newcastle Jets FC W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.49, Dep: 1.49 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Sydney FC W %37.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %57.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %60.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %44.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sydney FC W xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Newcastle Jets FC W xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.49 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%37.0
X (Beraberlik)
%26.1
2 (Deplasman)
%36.9
Çifte Şans 1X: %63.1
Çifte Şans X2: %63.0
Çifte Şans 12: %73.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.0
0.5 Alt: %6.0
1.5 Üst: %80.7
1.5 Alt: %19.4
2.5 Üst: %57.3
2.5 Alt: %42.7
3.5 Üst: %34.9
3.5 Alt: %65.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%60.9
KG Yok
%39.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.1
2-1
%8.4
1-2
%8.4
1-0
%6.7
0-1
%6.7
2-2
%6.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.5
İY X: %41.1
İY 2: %29.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.9
İY 0.5 Alt: %27.1
İY 1.5 Üst: %39.6
İY 1.5 Alt: %60.4
İY 2.5 Üst: %15.1
İY 2.5 Alt: %84.9
İY 3.5 Üst: %4.6
İY 3.5 Alt: %95.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.08
+
Dep
4.92
=
Toplam
10
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %66.8
8.5 Alt: %33.2
9.5 Üst: %54.3
9.5 Alt: %45.7
10.5 Üst: %41.8
10.5 Alt: %58.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.6 Korner (Ev: 2.34, Dep: 2.26)
İY 4.5 Üst: %48.7
İY 4.5 Alt: %51.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %45.6 |
Eşit: %12.8 |
Dep: %41.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.4
Ev: 13.1 • Dep: 12.3
İsabetli Şut
8.9
Ev: 4.7 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %77.8
21.5 Alt: %22.2
23.5 Şut Üst: %63.7
23.5 Alt: %36.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %66.2
7.5 Alt: %33.8
8.5 İsabetli Üst: %52.9
8.5 Alt: %47.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSydney FC W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Newcastle Jets FC W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Sydney FC W (0.0)
@2.00
%50.1 İhtimal
İade (Push): %26.3
Newcastle Jets FC W (+0.00)
@2.00
%49.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.95
%51.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.06
%48.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.60 | %17.9 | %0.0 | @1.22 | %82.1 |
| -1.25 | @5.07 | %19.7 | %0.0 | @1.25 | %80.3 |
| -1.00 | @4.53 | %22.1 | %19.1 | @1.28 | %77.9 |
| -0.75 | @3.30 | %30.3 | %0.0 | @1.43 | %69.7 |
| -0.50 | @2.71 | %36.9 | %0.0 | @1.59 | %63.1 |
| -0.25 | @2.35 | %42.5 | %0.0 | @1.74 | %57.5 |
| 0.0 Ana Hat | @2.00 | %50.1 | %26.3 | @2.00 | %49.9 |
| +0.25 | @1.73 | %57.7 | %0.0 | @2.36 | %42.4 |
| +0.50 | @1.58 | %63.2 | %0.0 | @2.72 | %36.8 |
| +0.75 | @1.43 | %69.9 | %0.0 | @3.32 | %30.1 |
| +1.00 | @1.28 | %78.1 | %19.0 | @4.56 | %21.9 |
| +1.25 | @1.24 | %80.4 | %0.0 | @5.09 | %19.6 |
| +1.50 | @1.22 | %82.2 | %0.0 | @5.63 | %17.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.28 | %77.9 | %0.0 | @4.52 | %22.1 |
| +2.00 | @1.34 | %74.5 | %23.6 | @3.91 | %25.6 |
| +2.25 | @1.55 | %64.5 | %0.0 | @2.82 | %35.5 |
| +2.50 | @1.76 | %56.9 | %0.0 | @2.32 | %43.1 |
| +2.75 Ana Hat | @1.95 | %51.4 | %0.0 | @2.06 | %48.6 |
| +3.00 | @2.26 | %44.3 | %22.6 | @1.80 | %55.7 |
| +3.25 | @2.59 | %38.7 | %0.0 | @1.63 | %61.4 |
| +3.50 | @2.92 | %34.3 | %0.0 | @1.52 | %65.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.0% | 6.8% | 5.7% | 2.8% | 1.0% | 0.3% |
| 1 Gol | 6.8% | 12.2% | 8.5% | 4.2% | 1.6% | 0.5% |
| 2 Gol | 5.7% | 8.5% | 6.3% | 3.1% | 1.2% | 0.3% |
| 3 Gol | 2.8% | 4.2% | 3.1% | 1.6% | 0.6% | 0.2% |
| 4 Gol | 1.1% | 1.6% | 1.2% | 0.6% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.5% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Sydney FC W — Son 5 Maç
M
vs Wellington Phoenix W (D)
7 - 0
G
vs Wellington Phoenix W (E)
2 - 1
M
vs Newcastle Jets FC W (D)
1 - 0
G
vs Brisbane Roar FC W (E)
3 - 2
M
vs Melbourne Victory W (D)
2 - 0
Newcastle Jets FC W — Son 5 Maç
G
vs Sydney FC W (E)
1 - 0
G
vs Sydney FC W (D)
1 - 2
M
vs Sydney FC W (D)
2 - 1
M
vs Sydney FC W (E)
0 - 1
M
vs Sydney FC W (D)
4 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 08.03.2025 | A-League Women | Newcastle Jets FC W | 1 - 0 | Sydney FC W |
| 14.12.2024 | A-League Women | Sydney FC W | 1 - 2 | Newcastle Jets FC W |
| 21.01.2024 | A-League Women | Sydney FC W | 2 - 1 | Newcastle Jets FC W |
| 10.12.2023 | A-League Women | Newcastle Jets FC W | 0 - 1 | Sydney FC W |
| 01.04.2023 | A-League Women | Sydney FC W | 4 - 0 | Newcastle Jets FC W |
| 07.01.2023 | A-League Women | Newcastle Jets FC W | 2 - 4 | Sydney FC W |
| 13.02.2022 | A-League Women | Newcastle Jets FC W | 0 - 1 | Sydney FC W |
| 04.12.2021 | A-League Women | Sydney FC W | 3 - 1 | Newcastle Jets FC W |