Myanmar
National League •
28.01.2026 — 12:00
Yarmanya United
Elo: 1377λ (Beklenen Gol): 1.65
2 - 4
Tamamlandı
İY: 0 - 2
Sagaing United
Elo: 1492λ (Beklenen Gol): 3.29
Model Güven Derecesi:
%68
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
Yarmanya United - Sagaing United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.65, Dep: 3.29 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Sagaing United %69.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %87.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %78.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %15.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %59.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Yarmanya United xG
1.95
Dengeli
Sagaing United xG
3.02
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%15.9
X (Beraberlik)
%15.1
2 (Deplasman)
%69.0
Çifte Şans 1X: %31.0
Çifte Şans X2: %84.1
Çifte Şans 12: %84.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.9
0.5 Alt: %1.1
1.5 Üst: %96.0
1.5 Alt: %4.0
2.5 Üst: %87.0
2.5 Alt: %13.1
3.5 Üst: %72.5
3.5 Alt: %27.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%78.1
KG Yok
%21.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-3
%7.1
1-2
%6.4
2-3
%5.8
1-4
%5.8
2-2
%5.3
2-4
%4.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %18.1
İY X: %28.7
İY 2: %53.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %88.1
İY 0.5 Alt: %11.9
İY 1.5 Üst: %65.4
İY 1.5 Alt: %34.6
İY 2.5 Üst: %37.2
İY 2.5 Alt: %62.8
İY 3.5 Üst: %17.0
İY 3.5 Alt: %83.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.4
+
Dep
8.8
=
Toplam
14.2
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %94.4
8.5 Alt: %5.6
9.5 Üst: %90.0
9.5 Alt: %10.0
10.5 Üst: %83.7
10.5 Alt: %16.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.53 Korner (Ev: 2.48, Dep: 4.05)
İY 4.5 Üst: %78.0
İY 4.5 Alt: %22.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %15.0 |
Eşit: %7.3 |
Dep: %77.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
34.1
Ev: 14.1 • Dep: 20
İsabetli Şut
13
Ev: 5 • Dep: 8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.9
21.5 Alt: %1.1
23.5 Şut Üst: %97.1
23.5 Alt: %2.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %94.6
7.5 Alt: %5.4
8.5 İsabetli Üst: %90.1
8.5 Alt: %9.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiYarmanya United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Sagaing United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Yarmanya United (+1.25)
@2.03
%49.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Sagaing United (-1.25)
@1.97
%50.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.64
%61.0 İhtimal
İade (Push): %20.2
+4.00 Gol Alt
@2.56
%39.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @13.41 | %7.5 | %0.0 | @1.08 | %92.5 |
| -1.25 | @12.74 | %7.9 | %0.0 | @1.09 | %92.2 |
| -1.00 | @12.08 | %8.3 | %9.9 | @1.09 | %91.7 |
| -0.75 | @7.67 | %13.0 | %0.0 | @1.15 | %87.0 |
| -0.50 | @5.77 | %17.3 | %0.0 | @1.21 | %82.7 |
| -0.25 | @5.28 | %18.9 | %0.0 | @1.23 | %81.1 |
| 0.0 | @4.79 | %20.9 | %17.0 | @1.26 | %79.1 |
| +0.25 | @3.54 | %28.2 | %0.0 | @1.39 | %71.8 |
| +0.50 | @2.91 | %34.3 | %0.0 | @1.52 | %65.7 |
| +0.75 | @2.62 | %38.1 | %0.0 | @1.62 | %61.9 |
| +1.00 | @2.33 | %42.9 | %20.0 | @1.75 | %57.1 |
| +1.25 Ana Hat | @2.03 | %49.3 | %0.0 | @1.97 | %50.8 |
| +1.50 | @1.84 | %54.3 | %0.0 | @2.19 | %45.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.05 | %95.3 | %0.0 | @21.07 | %4.8 |
| +2.00 | @1.05 | %95.0 | %10.3 | @19.93 | %5.0 |
| +2.25 | @1.11 | %89.8 | %0.0 | @9.85 | %10.2 |
| +2.50 | @1.17 | %85.2 | %0.0 | @6.77 | %14.8 |
| +2.75 | @1.19 | %83.9 | %0.0 | @6.22 | %16.1 |
| +3.00 | @1.21 | %82.3 | %16.4 | @5.66 | %17.7 |
| +3.25 | @1.33 | %75.0 | %0.0 | @4.00 | %25.0 |
| +3.50 | @1.45 | %68.9 | %0.0 | @3.21 | %31.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.1% | 2.3% | 4.4% | 4.8% | 4.0% | 2.6% |
| 1 Gol | 1.0% | 4.8% | 7.3% | 8.0% | 6.6% | 4.3% |
| 2 Gol | 1.1% | 3.6% | 6.0% | 6.6% | 5.4% | 3.6% |
| 3 Gol | 0.6% | 2.0% | 3.3% | 3.6% | 3.0% | 2.0% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.8% | 1.4% | 1.5% | 1.2% | 0.8% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.3% | 0.4% | 0.5% | 0.4% | 0.3% |
Yarmanya United — Son 5 Maç
B
vs Yadanarbon (D)
1 - 1
M
vs Rakhine United (E)
1 - 2
M
vs Dagon Port (E)
2 - 7
B
vs Sagaing United (D)
0 - 0
M
vs Ayeyawady United (E)
0 - 1
Sagaing United — Son 5 Maç
B
vs Dagon Port (D)
4 - 4
B
vs Yarmanya United (E)
0 - 0
G
vs GFA (E)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 12.09.2025 | National League | Sagaing United | 0 - 0 | Yarmanya United |