Maç Listesine Dön
Laos Lao League • 08.03.2026 — 11:30

Savannakhet

Elo: 1423
λ (Beklenen Gol): 0.82
0 - 7
Tamamlandı
İY: 0 - 2

Champasak United

Elo: 1496
λ (Beklenen Gol): 2.08
Model Güven Derecesi:
%68
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Savannakhet - Champasak United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.82, Dep: 2.08 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Champasak United %65.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %55.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %49.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %46.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Savannakhet xG 1.20
Dengeli
Champasak United xG 2.04
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %13.0
X (Beraberlik) %21.2
2 (Deplasman) %65.9

Çifte Şans 1X: %34.1
Çifte Şans X2: %87.0
Çifte Şans 12: %78.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.7 0.5 Alt: %6.3
1.5 Üst: %79.2 1.5 Alt: %20.8
2.5 Üst: %55.4 2.5 Alt: %44.6
3.5 Üst: %33.0 3.5 Alt: %67.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %49.6
KG Yok %50.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-2
%11.9
0-1
%10.8
1-1
%10.1
1-2
%9.8
0-3
%8.3
1-3
%6.8

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %13.5 İY X: %38.8 İY 2: %47.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.1 İY 0.5 Alt: %27.9
İY 1.5 Üst: %38.0 İY 1.5 Alt: %62.0
İY 2.5 Üst: %14.2 İY 2.5 Alt: %85.9
İY 3.5 Üst: %4.1 İY 3.5 Alt: %95.9
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.73
+
Dep 6.19
=
Toplam 9.92
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %65.8 8.5 Alt: %34.2
9.5 Üst: %53.2 9.5 Alt: %46.8
10.5 Üst: %40.7 10.5 Alt: %59.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.56 Korner (Ev: 1.72, Dep: 2.85)
İY 4.5 Üst: %48.0 İY 4.5 Alt: %52.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %17.1 | Eşit: %9.6 | Dep: %73.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 24.9
Ev: 9 • Dep: 15.9
İsabetli Şut 8.7
Ev: 3.2 • Dep: 5.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %74.9 21.5 Alt: %25.1
23.5 Şut Üst: %60.1 23.5 Alt: %39.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %63.5 7.5 Alt: %36.5
8.5 İsabetli Üst: %49.9 8.5 Alt: %50.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Savannakhet
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Champasak United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Savannakhet (+1.25)
@1.87
%53.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Champasak United (-1.25)
@2.14
%46.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.95
%51.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @24.17 %4.1 %0.0 @1.04 %95.9
-1.25 @23.07 %4.3 %0.0 @1.05 %95.7
-1.00 @21.97 %4.6 %9.1 @1.05 %95.5
-0.75 @10.99 %9.1 %0.0 @1.10 %90.9
-0.50 @7.56 %13.2 %0.0 @1.15 %86.8
-0.25 @6.75 %14.8 %0.0 @1.17 %85.2
0.0 @5.93 %16.9 %21.6 @1.20 %83.1
+0.25 @3.72 %26.9 %0.0 @1.37 %73.1
+0.50 @2.87 %34.8 %0.0 @1.53 %65.2
+0.75 @2.53 %39.6 %0.0 @1.65 %60.4
+1.00 @2.18 %45.9 %24.2 @1.85 %54.1
+1.25 Ana Hat @1.87 %53.3 %0.0 @2.14 %46.7
+1.50 @1.70 %59.0 %0.0 @2.44 %41.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.32 %75.9 %0.0 @4.14 %24.1
+2.00 @1.39 %72.0 %24.3 @3.57 %28.0
+2.25 @1.61 %62.0 %0.0 @2.63 %38.0
+2.50 @1.84 %54.5 %0.0 @2.20 %45.5
+2.75 Ana Hat @2.06 %48.6 %0.0 @1.95 %51.4
+3.00 @2.44 %41.0 %22.8 @1.70 %59.0
+3.25 @2.80 %35.7 %0.0 @1.56 %64.3
+3.50 @3.16 %31.7 %0.0 @1.46 %68.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 6.3% 11.0% 12.2% 8.4% 4.4% 1.8%
1 Gol 3.9% 10.3% 10.0% 6.9% 3.6% 1.5%
2 Gol 1.9% 3.9% 4.1% 2.8% 1.5% 0.6%
3 Gol 0.5% 1.1% 1.1% 0.8% 0.4% 0.2%
4 Gol 0.1% 0.2% 0.2% 0.2% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Savannakhet — Son 5 Maç
M vs Namtha United (D)
5 - 0
M vs Salavan United (D)
4 - 0
M vs Lao Army (E)
0 - 4
M vs Young Elephant (E)
0 - 5
M vs Luangprabang FC (D)
1 - 0
Champasak United — Son 5 Maç
M vs Viengchanh (E)
2 - 3
M vs Young Elephant (D)
3 - 0
G vs Namtha United (E)
3 - 2
M vs Luangprabang FC (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.