Fransa
National 3 - Group C •
07.03.2026 — 19:00
Guingamp II
Elo: 1530λ (Beklenen Gol): 1.92
1 - 2
Tamamlandı
Drapeau Fougères
Elo: 1419λ (Beklenen Gol): 0.65
Model Güven Derecesi:
%82
Guingamp II - Drapeau Fougères mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.92, Dep: 0.65 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Guingamp II %66.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %47.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %41.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %90.2
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%61.8
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Guingamp II xG
2.31
Dengeli
Drapeau Fougères xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%66.8
X (Beraberlik)
%22.1
2 (Deplasman)
%11.1
Çifte Şans 1X: %88.9
Çifte Şans X2: %33.2
Çifte Şans 12: %77.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.5
0.5 Alt: %8.5
1.5 Üst: %73.4
1.5 Alt: %26.6
2.5 Üst: %47.4
2.5 Alt: %52.6
3.5 Üst: %25.8
3.5 Alt: %74.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%41.6
KG Yok
%58.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-0
%14.1
1-0
%14.0
1-1
%10.3
2-1
%9.2
3-0
%9.0
0-0
%8.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %47.3
İY X: %41.2
İY 2: %11.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.9
İY 0.5 Alt: %32.1
İY 1.5 Üst: %32.7
İY 1.5 Alt: %67.3
İY 2.5 Üst: %11.0
İY 2.5 Alt: %89.0
İY 3.5 Üst: %2.8
İY 3.5 Alt: %97.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.94
+
Dep
3.12
=
Toplam
9.07
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %55.3
8.5 Alt: %44.7
9.5 Üst: %42.1
9.5 Alt: %57.9
10.5 Üst: %30.2
10.5 Alt: %69.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.17 Korner (Ev: 2.73, Dep: 1.44)
İY 4.5 Üst: %40.5
İY 4.5 Alt: %59.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %78.1 |
Eşit: %8.8 |
Dep: %13.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.9
Ev: 15.8 • Dep: 7.1
İsabetli Şut
8.1
Ev: 5.6 • Dep: 2.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %60.3
21.5 Alt: %39.7
23.5 Şut Üst: %43.7
23.5 Alt: %56.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %55.4
7.5 Alt: %44.6
8.5 İsabetli Üst: %41.5
8.5 Alt: %58.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiGuingamp II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Drapeau Fougères
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Guingamp II (-1.25)
@2.14
%46.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Drapeau Fougères (+1.25)
@1.88
%53.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.14
%46.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.88
%53.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.45 | %40.8 | %0.0 | @1.69 | %59.2 |
| -1.25 Ana Hat | @2.14 | %46.8 | %0.0 | @1.88 | %53.2 |
| -1.00 | @1.82 | %54.8 | %25.6 | @2.21 | %45.2 |
| -0.75 | @1.63 | %61.4 | %0.0 | @2.59 | %38.6 |
| -0.50 | @1.51 | %66.4 | %0.0 | @2.97 | %33.6 |
| -0.25 | @1.34 | %74.8 | %0.0 | @3.96 | %25.3 |
| 0.0 | @1.17 | %85.5 | %22.4 | @6.91 | %14.5 |
| +0.25 | @1.14 | %87.4 | %0.0 | @7.91 | %12.7 |
| +0.50 | @1.13 | %88.8 | %0.0 | @8.90 | %11.2 |
| +0.75 | @1.08 | %92.6 | %0.0 | @13.46 | %7.4 |
| +1.00 | @1.03 | %96.7 | %8.2 | @30.45 | %3.3 |
| +1.25 | @1.03 | %96.9 | %0.0 | @31.81 | %3.1 |
| +1.50 | @1.03 | %97.0 | %0.0 | @33.18 | %3.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.45 | %69.0 | %0.0 | @3.22 | %31.0 |
| +2.00 | @1.58 | %63.4 | %26.4 | @2.73 | %36.6 |
| +2.25 | @1.86 | %53.8 | %0.0 | @2.16 | %46.2 |
| +2.50 Ana Hat | @2.14 | %46.7 | %0.0 | @1.88 | %53.3 |
| +2.75 | @2.49 | %40.1 | %0.0 | @1.67 | %59.9 |
| +3.00 | @3.15 | %31.7 | %22.0 | @1.46 | %68.3 |
| +3.25 | @3.60 | %27.8 | %0.0 | @1.39 | %72.2 |
| +3.50 | @4.04 | %24.8 | %0.0 | @1.33 | %75.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.5% | 4.3% | 1.6% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 14.1% | 10.4% | 3.2% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 14.3% | 9.3% | 3.0% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 9.1% | 6.0% | 1.9% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 4.4% | 2.9% | 0.9% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.7% | 1.1% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Guingamp II — Son 5 Maç
G
vs Vannes (E)
2 - 1
B
vs Alencon (D)
0 - 0
G
vs Cesson (E)
2 - 1
G
vs Drapeau Fougères (D)
1 - 4
B
vs Drapeau Fougères (D)
2 - 2
Drapeau Fougères — Son 5 Maç
M
vs Vannes (D)
1 - 0
M
vs Vire (E)
0 - 1
M
vs Guingamp II (E)
1 - 4
B
vs Guingamp II (E)
2 - 2
M
vs Guingamp II (D)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 18.10.2025 | National 3 - Group C | Drapeau Fougères | 1 - 4 | Guingamp II |
| 26.04.2025 | National 3 - Group C | Drapeau Fougères | 2 - 2 | Guingamp II |
| 11.01.2025 | National 3 - Group C | Guingamp II | 3 - 0 | Drapeau Fougères |