Norveç
Nasjonal U19 Champions League •
21.02.2026 — 18:00
Åsane U19
Elo: 1560λ (Beklenen Gol): 2.40
3 - 3
Tamamlandı
İY: 3 - 1
Molde U19
Elo: 1507λ (Beklenen Gol): 1.70
Model Güven Derecesi:
%46
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (0 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Åsane U19 - Molde U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.40, Dep: 1.70 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Åsane U19 %52.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %77.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %74.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %79.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Åsane U19 xG
2.71
Dengeli
Molde U19 xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%52.9
X (Beraberlik)
%20.5
2 (Deplasman)
%26.7
Çifte Şans 1X: %73.3
Çifte Şans X2: %47.1
Çifte Şans 12: %79.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.7
0.5 Alt: %2.3
1.5 Üst: %92.0
1.5 Alt: %8.0
2.5 Üst: %77.5
2.5 Alt: %22.5
3.5 Üst: %58.4
3.5 Alt: %41.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%74.7
KG Yok
%25.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%8.1
1-1
%7.3
2-2
%6.9
3-1
%6.5
1-2
%5.8
3-2
%5.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %41.3
İY X: %34.0
İY 2: %24.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %83.1
İY 0.5 Alt: %16.9
İY 1.5 Üst: %55.6
İY 1.5 Alt: %44.4
İY 2.5 Üst: %27.6
İY 2.5 Alt: %72.4
İY 3.5 Üst: %11.0
İY 3.5 Alt: %89.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.9
+
Dep
5.37
=
Toplam
12.27
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %86.2
8.5 Alt: %13.8
9.5 Üst: %78.0
9.5 Alt: %22.0
10.5 Üst: %68.0
10.5 Alt: %32.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.64 Korner (Ev: 3.17, Dep: 2.47)
İY 4.5 Üst: %66.5
İY 4.5 Alt: %33.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %61.5 |
Eşit: %10.5 |
Dep: %28.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
32.2
Ev: 18.7 • Dep: 13.5
İsabetli Şut
11.3
Ev: 6.6 • Dep: 4.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %97.6
21.5 Alt: %2.4
23.5 Şut Üst: %94.3
23.5 Alt: %5.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %87.4
7.5 Alt: %12.6
8.5 İsabetli Üst: %79.2
8.5 Alt: %20.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiÅsane U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Molde U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Åsane U19 (-0.50)
@1.94
%51.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Molde U19 (+0.50)
@2.07
%48.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@1.94
%51.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@2.07
%48.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.19 | %31.4 | %0.0 | @1.46 | %68.6 |
| -1.25 | @2.87 | %34.9 | %0.0 | @1.54 | %65.1 |
| -1.00 | @2.54 | %39.3 | %20.3 | @1.65 | %60.7 |
| -0.75 | @2.17 | %46.2 | %0.0 | @1.86 | %53.8 |
| -0.50 Ana Hat | @1.94 | %51.6 | %0.0 | @2.07 | %48.4 |
| -0.25 | @1.73 | %57.8 | %0.0 | @2.37 | %42.2 |
| 0.0 | @1.52 | %65.6 | %21.3 | @2.91 | %34.4 |
| +0.25 | @1.43 | %69.7 | %0.0 | @3.30 | %30.3 |
| +0.50 | @1.37 | %72.9 | %0.0 | @3.70 | %27.1 |
| +0.75 | @1.27 | %78.5 | %0.0 | @4.65 | %21.5 |
| +1.00 | @1.18 | %85.0 | %14.2 | @6.67 | %15.0 |
| +1.25 | @1.16 | %86.2 | %0.0 | @7.22 | %13.9 |
| +1.50 | @1.15 | %87.1 | %0.0 | @7.77 | %12.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.10 | %91.0 | %0.0 | @11.06 | %9.0 |
| +2.00 | @1.11 | %90.2 | %15.2 | @10.15 | %9.9 |
| +2.25 | @1.21 | %82.8 | %0.0 | @5.80 | %17.2 |
| +2.50 | @1.31 | %76.5 | %0.0 | @4.25 | %23.5 |
| +2.75 | @1.35 | %73.9 | %0.0 | @3.83 | %26.1 |
| +3.00 | @1.42 | %70.6 | %19.9 | @3.41 | %29.4 |
| +3.25 | @1.59 | %62.8 | %0.0 | @2.69 | %37.2 |
| +3.50 | @1.77 | %56.6 | %0.0 | @2.30 | %43.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.3% | 2.4% | 2.5% | 1.4% | 0.6% | 0.2% |
| 1 Gol | 3.6% | 7.6% | 6.0% | 3.4% | 1.4% | 0.5% |
| 2 Gol | 5.0% | 8.5% | 7.2% | 4.1% | 1.7% | 0.6% |
| 3 Gol | 4.0% | 6.8% | 5.8% | 3.3% | 1.4% | 0.5% |
| 4 Gol | 2.4% | 4.1% | 3.4% | 1.9% | 0.8% | 0.3% |
| 5 Gol | 1.1% | 1.9% | 1.7% | 0.9% | 0.4% | 0.1% |
Åsane U19 — Son 5 Maç
Kayıtlı geçmiş maç bulunamadı.
Molde U19 — Son 5 Maç
M
vs KFUM U19 (D)
4 - 3
G
vs Viking U19 (E)
4 - 3
M
vs Strømsgodset U19 (D)
4 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.