Maç Listesine Dön
Mexico Liga Premier Serie A • 01.03.2026 — 04:00

Gavilanes FC Matamoros

Elo: 1528
λ (Beklenen Gol): 1.43
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Lobos ULMX

Elo: 1530
λ (Beklenen Gol): 1.74
Model Güven Derecesi:
%58
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Gavilanes FC Matamoros - Lobos ULMX mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.43, Dep: 1.74 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Lobos ULMX %44.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %61.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %63.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %57.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Gavilanes FC Matamoros xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Lobos ULMX xG 1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.43 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %30.8
X (Beraberlik) %24.8
2 (Deplasman) %44.4

Çifte Şans 1X: %55.7
Çifte Şans X2: %69.2
Çifte Şans 12: %75.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.9 0.5 Alt: %5.1
1.5 Üst: %83.2 1.5 Alt: %16.8
2.5 Üst: %61.3 2.5 Alt: %38.7
3.5 Üst: %39.0 3.5 Alt: %61.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %63.4
KG Yok %36.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%11.2
1-2
%9.1
2-1
%7.5
0-1
%6.6
2-2
%6.5
0-2
%6.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.0 İY X: %39.6 İY 2: %34.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.0 İY 0.5 Alt: %25.0
İY 1.5 Üst: %42.5 İY 1.5 Alt: %57.5
İY 2.5 Üst: %17.1 İY 2.5 Alt: %82.9
İY 3.5 Üst: %5.5 İY 3.5 Alt: %94.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.95
+
Dep 5.47
=
Toplam 10.41
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %71.2 8.5 Alt: %28.8
9.5 Üst: %59.3 9.5 Alt: %40.7
10.5 Üst: %46.9 10.5 Alt: %53.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.79 Korner (Ev: 2.28, Dep: 2.51)
İY 4.5 Üst: %52.2 İY 4.5 Alt: %47.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %37.5 | Eşit: %12.4 | Dep: %50.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 26.6
Ev: 12.7 • Dep: 13.8
İsabetli Şut 9.3
Ev: 4.5 • Dep: 4.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %83.7 21.5 Alt: %16.3
23.5 Şut Üst: %71.6 23.5 Alt: %28.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %70.7 7.5 Alt: %29.4
8.5 İsabetli Üst: %57.9 8.5 Alt: %42.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Gavilanes FC Matamoros
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Lobos ULMX
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Gavilanes FC Matamoros (+0.25)
@2.01
%49.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Lobos ULMX (-0.25)
@1.99
%50.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.02
%49.4 İhtimal
İade (Push): %22.6
+3.00 Gol Alt
@1.98
%50.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @7.06 %14.2 %0.0 @1.17 %85.8
-1.25 @6.47 %15.5 %0.0 @1.18 %84.5
-1.00 @5.88 %17.0 %16.7 @1.20 %83.0
-0.75 @4.07 %24.6 %0.0 @1.33 %75.5
-0.50 @3.24 %30.8 %0.0 @1.45 %69.2
-0.25 @2.83 %35.3 %0.0 @1.55 %64.7
0.0 @2.43 %41.2 %25.1 @1.70 %58.8
+0.25 Ana Hat @2.01 %49.7 %0.0 @1.99 %50.4
+0.50 @1.79 %56.0 %0.0 @2.27 %44.0
+0.75 @1.60 %62.4 %0.0 @2.66 %37.6
+1.00 @1.42 %70.5 %20.6 @3.39 %29.5
+1.25 @1.35 %73.9 %0.0 @3.83 %26.1
+1.50 @1.31 %76.6 %0.0 @4.26 %23.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.24 %80.9 %0.0 @5.24 %19.1
+2.00 @1.28 %78.2 %22.2 @4.58 %21.8
+2.25 @1.46 %68.4 %0.0 @3.17 %31.6
+2.50 @1.64 %60.8 %0.0 @2.55 %39.2
+2.75 @1.79 %55.8 %0.0 @2.26 %44.2
+3.00 Ana Hat @2.02 %49.4 %22.6 @1.98 %50.6
+3.25 @2.32 %43.1 %0.0 @1.76 %56.9
+3.50 @2.61 %38.3 %0.0 @1.62 %61.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 5.1% 6.6% 6.5% 3.8% 1.6% 0.6%
1 Gol 5.3% 11.4% 9.2% 5.4% 2.3% 0.8%
2 Gol 4.3% 7.5% 6.6% 3.8% 1.7% 0.6%
3 Gol 2.1% 3.6% 3.1% 1.8% 0.8% 0.3%
4 Gol 0.7% 1.3% 1.1% 0.6% 0.3% 0.1%
5 Gol 0.2% 0.4% 0.3% 0.2% 0.1% 0.0%
Gavilanes FC Matamoros — Son 5 Maç
M vs Correcaminos UAT II (D)
1 - 0
G vs Real Apodaca (E)
2 - 1
G vs Chilpancingo (E)
2 - 1
M vs Deportivo Zap (D)
4 - 3
M vs Deportivo Zap (D)
1 - 0
Lobos ULMX — Son 5 Maç
G vs Chilpancingo (D)
1 - 2
G vs Zitacuaro (D)
1 - 2
G vs Atletico Hidalgo (E)
7 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.