Maç Listesine Dön
World Youth Viareggio Cup • 09.03.2026 — 17:00

Genoa U19

Elo: 1532
λ (Beklenen Gol): 1.54
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Mavlon U18

Elo: 1505
λ (Beklenen Gol): 1.10
Model Güven Derecesi:
%64
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Genoa U19 - Mavlon U18 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.54, Dep: 1.10 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Genoa U19 %46.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %49.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %53.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %75.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Genoa U19 xG 1.91
Dengeli
Mavlon U18 xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %46.5
X (Beraberlik) %27.2
2 (Deplasman) %26.3

Çifte Şans 1X: %73.7
Çifte Şans X2: %53.5
Çifte Şans 12: %72.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.0 0.5 Alt: %8.0
1.5 Üst: %75.1 1.5 Alt: %24.9
2.5 Üst: %49.4 2.5 Alt: %50.7
3.5 Üst: %27.4 3.5 Alt: %72.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %53.5
KG Yok %46.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.0
1-0
%10.0
2-1
%9.3
2-0
%8.4
0-0
%8.0
0-1
%6.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %34.6 İY X: %43.4 İY 2: %22.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %68.8 İY 0.5 Alt: %31.2
İY 1.5 Üst: %34.2 İY 1.5 Alt: %65.8
İY 2.5 Üst: %11.8 İY 2.5 Alt: %88.2
İY 3.5 Üst: %3.2 İY 3.5 Alt: %96.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.19
+
Dep 4.09
=
Toplam 9.28
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %58.1 8.5 Alt: %41.9
9.5 Üst: %45.0 9.5 Alt: %55.0
10.5 Üst: %32.8 10.5 Alt: %67.2

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.27 Korner (Ev: 2.39, Dep: 1.88)
İY 4.5 Üst: %42.4 İY 4.5 Alt: %57.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %57.6 | Eşit: %12.5 | Dep: %29.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.4
Ev: 13.5 • Dep: 9.9
İsabetli Şut 8.2
Ev: 4.8 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %64.0 21.5 Alt: %36.0
23.5 Şut Üst: %47.6 23.5 Alt: %52.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %57.3 7.5 Alt: %42.7
8.5 İsabetli Üst: %43.3 8.5 Alt: %56.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Genoa U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Mavlon U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Genoa U19 (-0.25)
@1.86
%53.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Mavlon U18 (+0.25)
@2.16
%46.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.04
%49.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.96
%51.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.20 %23.8 %0.0 @1.31 %76.2
-1.25 @3.73 %26.8 %0.0 @1.37 %73.2
-1.00 @3.26 %30.7 %22.5 @1.44 %69.3
-0.75 @2.53 %39.5 %0.0 @1.65 %60.5
-0.50 @2.16 %46.3 %0.0 @1.86 %53.7
-0.25 Ana Hat @1.86 %53.7 %0.0 @2.16 %46.3
0.0 @1.57 %63.8 %27.4 @2.76 %36.2
+0.25 @1.44 %69.5 %0.0 @3.28 %30.5
+0.50 @1.36 %73.7 %0.0 @3.80 %26.3
+0.75 @1.25 %80.0 %0.0 @5.00 %20.0
+1.00 @1.14 %87.6 %15.9 @8.03 %12.5
+1.25 @1.13 %88.6 %0.0 @8.79 %11.4
+1.50 @1.12 %89.5 %0.0 @9.55 %10.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.40 %71.2 %0.0 @3.47 %28.8
+2.00 @1.51 %66.2 %25.9 @2.96 %33.8
+2.25 @1.78 %56.3 %0.0 @2.29 %43.7
+2.50 Ana Hat @2.04 %49.0 %0.0 @1.96 %51.0
+2.75 @2.34 %42.7 %0.0 @1.75 %57.3
+3.00 @2.89 %34.6 %22.0 @1.53 %65.4
+3.25 @3.30 %30.4 %0.0 @1.44 %69.7
+3.50 @3.70 %27.0 %0.0 @1.37 %73.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 8.0% 7.0% 4.3% 1.6% 0.4% 0.1%
1 Gol 10.1% 13.1% 6.7% 2.5% 0.7% 0.2%
2 Gol 8.5% 9.4% 5.2% 1.9% 0.5% 0.1%
3 Gol 4.4% 4.8% 2.7% 1.0% 0.3% 0.1%
4 Gol 1.7% 1.9% 1.0% 0.4% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.5% 0.6% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
Genoa U19 — Son 5 Maç
G vs Fiorentina U19 (D)
0 - 1
G vs Torino U18 (D)
0 - 2
G vs Magic Stars U18 (E)
1 - 0
B vs Serie D Selection U18 (D)
2 - 2
M vs Ijele U18 (E)
2 - 3
Mavlon U18 — Son 5 Maç
M vs Fiorentina U19 (D)
1 - 0
M vs Crvena Zvezda U18 (D)
3 - 2
M vs Imolese U18 (D)
1 - 0
M vs CNFF U18 (D)
1 - 0
G vs ATFA U18 (D)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.