Maç Listesine Dön
World Youth Viareggio Cup • 13.03.2026 — 17:00

Mavlon U18

Elo: 1505
λ (Beklenen Gol): 1.70
1 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Vllaznia U18

Elo: 1468
λ (Beklenen Gol): 0.74
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Mavlon U18 - Vllaznia U18 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.70, Dep: 0.74 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Mavlon U18 %59.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %44.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %43.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %93
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %54.4
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Mavlon U18 xG 1.95
Dengeli
Vllaznia U18 xG 1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %59.6
X (Beraberlik) %25.3
2 (Deplasman) %15.2

Çifte Şans 1X: %84.9
Çifte Şans X2: %40.4
Çifte Şans 12: %74.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.4 0.5 Alt: %9.6
1.5 Üst: %70.9 1.5 Alt: %29.1
2.5 Üst: %44.2 2.5 Alt: %55.8
3.5 Üst: %23.1 3.5 Alt: %76.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %43.7
KG Yok %56.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%14.0
2-0
%12.6
1-1
%11.8
0-0
%9.5
2-1
%9.3
3-0
%7.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %42.1 İY X: %43.7 İY 2: %14.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.0 İY 0.5 Alt: %34.0
İY 1.5 Üst: %30.7 İY 1.5 Alt: %69.3
İY 2.5 Üst: %9.9 İY 2.5 Alt: %90.1
İY 3.5 Üst: %2.5 İY 3.5 Alt: %97.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.51
+
Dep 3.32
=
Toplam 8.82
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %52.1 8.5 Alt: %47.9
9.5 Üst: %38.9 9.5 Alt: %61.1
10.5 Üst: %27.3 10.5 Alt: %72.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.06 Korner (Ev: 2.53, Dep: 1.53)
İY 4.5 Üst: %38.3 İY 4.5 Alt: %61.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %71.6 | Eşit: %10.5 | Dep: %17.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 22.1
Ev: 14.4 • Dep: 7.7
İsabetli Şut 7.8
Ev: 5.1 • Dep: 2.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %53.9 21.5 Alt: %46.1
23.5 Şut Üst: %37.3 23.5 Alt: %62.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %51.5 7.5 Alt: %48.6
8.5 İsabetli Üst: %37.5 8.5 Alt: %62.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Mavlon U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Vllaznia U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Mavlon U18 (-0.75)
@1.88
%53.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Vllaznia U18 (+0.75)
@2.14
%46.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.98
%50.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.02
%49.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.98 %33.6 %0.0 @1.51 %66.4
-1.25 @2.60 %38.5 %0.0 @1.63 %61.5
-1.00 @2.21 %45.2 %25.7 @1.82 %54.8
-0.75 Ana Hat @1.88 %53.3 %0.0 @2.14 %46.8
-0.50 @1.69 %59.3 %0.0 @2.45 %40.8
-0.25 @1.47 %67.9 %0.0 @3.12 %32.1
0.0 @1.26 %79.5 %25.5 @4.88 %20.5
+0.25 @1.21 %82.5 %0.0 @5.71 %17.5
+0.50 @1.18 %84.7 %0.0 @6.55 %15.3
+0.75 @1.12 %89.5 %0.0 @9.54 %10.5
+1.00 @1.05 %94.9 %10.7 @19.59 %5.1
+1.25 @1.05 %95.2 %0.0 @20.77 %4.8
+1.50 @1.05 %95.4 %0.0 @21.95 %4.6
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.51 %66.1 %0.0 @2.95 %33.9
+2.00 @1.67 %59.9 %27.0 @2.49 %40.1
+2.25 Ana Hat @1.98 %50.6 %0.0 @2.02 %49.4
+2.50 @2.29 %43.7 %0.0 @1.78 %56.3
+2.75 @2.70 %37.0 %0.0 @1.59 %63.0
+3.00 @3.51 %28.5 %21.3 @1.40 %71.5
+3.25 @3.98 %25.1 %0.0 @1.34 %74.9
+3.50 @4.46 %22.4 %0.0 @1.29 %77.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 9.6% 5.7% 2.4% 0.6% 0.1% 0.0%
1 Gol 14.1% 11.9% 4.1% 1.0% 0.2% 0.0%
2 Gol 12.7% 9.4% 3.5% 0.9% 0.2% 0.0%
3 Gol 7.2% 5.3% 2.0% 0.5% 0.1% 0.0%
4 Gol 3.1% 2.3% 0.8% 0.2% 0.0% 0.0%
5 Gol 1.0% 0.8% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
Mavlon U18 — Son 5 Maç
B vs AS Police Viareggio Team (E)
1 - 1
B vs Genoa U19 (D)
1 - 1
M vs Fiorentina U19 (D)
1 - 0
M vs Crvena Zvezda U18 (D)
3 - 2
M vs Imolese U18 (D)
1 - 0
Vllaznia U18 — Son 5 Maç
M vs Genoa U19 (D)
3 - 0
M vs AS Police Viareggio Team (E)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.