Fransa
Ligue 1 •
07.02.2026 — 15:00
FC Mk de Kinshasa
Elo: 1520λ (Beklenen Gol): 1.22
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Renaissance
Elo: 1433λ (Beklenen Gol): 0.55
Model Güven Derecesi:
%56
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
FC Mk de Kinshasa - Renaissance mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.22, Dep: 0.55 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre FC Mk de Kinshasa %51.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %26.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %30.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %72
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%53.0
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
FC Mk de Kinshasa xG
1.55
Dengeli
Renaissance xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%51.9
X (Beraberlik)
%32.2
2 (Deplasman)
%15.9
Çifte Şans 1X: %84.2
Çifte Şans X2: %48.1
Çifte Şans 12: %67.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %82.1
0.5 Alt: %17.9
1.5 Üst: %53.7
1.5 Alt: %46.3
2.5 Üst: %26.1
2.5 Alt: %73.9
3.5 Üst: %10.4
3.5 Alt: %89.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%30.7
KG Yok
%69.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%19.9
0-0
%17.9
2-0
%12.7
1-1
%12.3
0-1
%8.5
2-1
%7.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %34.6
İY X: %52.4
İY 2: %13.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %54.4
İY 0.5 Alt: %45.6
İY 1.5 Üst: %19.4
İY 1.5 Alt: %80.6
İY 2.5 Üst: %4.7
İY 2.5 Alt: %95.3
İY 3.5 Üst: %0.9
İY 3.5 Alt: %99.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.54
+
Dep
2.9
=
Toplam
7.44
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %32.9
8.5 Alt: %67.1
9.5 Üst: %21.6
9.5 Alt: %78.4
10.5 Üst: %13.2
10.5 Alt: %86.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.42 Korner (Ev: 2.09, Dep: 1.33)
İY 4.5 Üst: %26.0
İY 4.5 Alt: %74.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %66.0 |
Eşit: %12.6 |
Dep: %21.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
18
Ev: 11.5 • Dep: 6.5
İsabetli Şut
6.3
Ev: 4.1 • Dep: 2.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %20.1
21.5 Alt: %79.9
23.5 Şut Üst: %10.1
23.5 Alt: %89.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %30.1
7.5 Alt: %69.9
8.5 İsabetli Üst: %18.7
8.5 Alt: %81.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiFC Mk de Kinshasa
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Renaissance
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
FC Mk de Kinshasa (-0.50)
@1.93
%51.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Renaissance (+0.50)
@2.08
%48.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@1.87
%53.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@2.15
%46.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.16 | %24.1 | %0.0 | @1.32 | %75.9 |
| -1.25 | @3.58 | %27.9 | %0.0 | @1.39 | %72.1 |
| -1.00 | @3.00 | %33.3 | %27.8 | @1.50 | %66.7 |
| -0.75 | @2.27 | %44.1 | %0.0 | @1.79 | %55.9 |
| -0.50 Ana Hat | @1.93 | %51.8 | %0.0 | @2.08 | %48.2 |
| -0.25 | @1.62 | %61.8 | %0.0 | @2.62 | %38.2 |
| 0.0 | @1.31 | %76.6 | %32.3 | @4.27 | %23.4 |
| +0.25 | @1.23 | %81.1 | %0.0 | @5.29 | %18.9 |
| +0.50 | @1.19 | %84.1 | %0.0 | @6.30 | %15.9 |
| +0.75 | @1.12 | %89.5 | %0.0 | @9.54 | %10.5 |
| +1.00 | @1.05 | %95.6 | %12.0 | @22.94 | %4.4 |
| +1.25 | @1.04 | %95.9 | %0.0 | @24.51 | %4.1 |
| +1.50 | @1.04 | %96.2 | %0.0 | @26.08 | %3.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.17 | %46.1 | %0.0 | @1.86 | %53.9 |
| +2.00 | @2.79 | %35.9 | %27.6 | @1.56 | %64.1 |
| +2.25 | @3.32 | %30.1 | %0.0 | @1.43 | %69.9 |
| +2.50 | @3.85 | %26.0 | %0.0 | @1.35 | %74.0 |
| +2.75 | @5.09 | %19.7 | %0.0 | @1.24 | %80.3 |
| +3.00 | @8.24 | %12.1 | %15.8 | @1.14 | %87.9 |
| +3.25 | @9.01 | %11.1 | %0.0 | @1.12 | %88.9 |
| +3.50 | @9.78 | %10.2 | %0.0 | @1.11 | %89.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 17.9% | 8.5% | 2.6% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 20.0% | 12.3% | 3.1% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 12.7% | 7.0% | 1.9% | 0.4% | 0.0% | 0.0% |
| 3 Gol | 5.2% | 2.8% | 0.8% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.6% | 0.9% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
FC Mk de Kinshasa — Son 5 Maç
M
vs Etoile de Kivu (D)
3 - 0
G
vs Dauphins Noirs (E)
1 - 0
G
vs Anges Verts (E)
2 - 0
Renaissance — Son 5 Maç
B
vs Bukavu Dawa (E)
0 - 0
M
vs Anges Verts (E)
1 - 3
B
vs Anges Verts (E)
2 - 2
B
vs Anges Verts (D)
0 - 0
M
vs Jeunes Fauves (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.