Fransa
Ligue 1 •
14.03.2026 — 17:00
Renaissance
Elo: 1433λ (Beklenen Gol): 0.94
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1
JSK
Elo: 1535λ (Beklenen Gol): 1.00
Model Güven Derecesi:
%58
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Renaissance - JSK mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.94, Dep: 1.00 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre JSK %34.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %30.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %39.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %33.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %80.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Renaissance xG
1.24
Dengeli
JSK xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%31.8
X (Beraberlik)
%33.4
2 (Deplasman)
%34.8
Çifte Şans 1X: %65.2
Çifte Şans X2: %68.2
Çifte Şans 12: %66.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %84.7
0.5 Alt: %15.3
1.5 Üst: %58.9
1.5 Alt: %41.1
2.5 Üst: %30.8
2.5 Alt: %69.2
3.5 Üst: %13.3
3.5 Alt: %86.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%39.6
KG Yok
%60.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%15.3
1-1
%14.5
0-1
%13.3
1-0
%12.5
0-2
%7.2
1-2
%6.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.5
İY X: %51.3
İY 2: %25.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %57.7
İY 0.5 Alt: %42.3
İY 1.5 Üst: %22.4
İY 1.5 Alt: %77.6
İY 2.5 Üst: %5.9
İY 2.5 Alt: %94.1
İY 3.5 Üst: %1.2
İY 3.5 Alt: %98.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.98
+
Dep
3.87
=
Toplam
7.85
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %38.7
8.5 Alt: %61.3
9.5 Üst: %26.5
9.5 Alt: %73.5
10.5 Üst: %17.0
10.5 Alt: %83.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.61 Korner (Ev: 1.83, Dep: 1.78)
İY 4.5 Üst: %29.6
İY 4.5 Alt: %70.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %44.3 |
Eşit: %14.5 |
Dep: %41.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.1
Ev: 9.8 • Dep: 9.3
İsabetli Şut
6.7
Ev: 3.5 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %28.1
21.5 Alt: %71.9
23.5 Şut Üst: %15.6
23.5 Alt: %84.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %35.2
7.5 Alt: %64.8
8.5 İsabetli Üst: %22.9
8.5 Alt: %77.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiRenaissance
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
JSK
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Renaissance (0.0)
@2.10
%47.7 İhtimal
İade (Push): %33.4
JSK (+0.00)
@1.91
%52.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.92
%52.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.09
%47.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @8.48 | %11.8 | %0.0 | @1.13 | %88.2 |
| -1.25 | @7.63 | %13.1 | %0.0 | @1.15 | %86.9 |
| -1.00 | @6.79 | %14.7 | %20.0 | @1.17 | %85.3 |
| -0.75 | @4.13 | %24.2 | %0.0 | @1.32 | %75.8 |
| -0.50 | @3.15 | %31.8 | %0.0 | @1.47 | %68.2 |
| -0.25 | @2.62 | %38.1 | %0.0 | @1.62 | %61.9 |
| 0.0 Ana Hat | @2.10 | %47.7 | %33.4 | @1.91 | %52.3 |
| +0.25 | @1.72 | %58.2 | %0.0 | @2.39 | %41.8 |
| +0.50 | @1.53 | %65.2 | %0.0 | @2.87 | %34.8 |
| +0.75 | @1.37 | %72.9 | %0.0 | @3.69 | %27.1 |
| +1.00 | @1.21 | %82.8 | %21.3 | @5.80 | %17.2 |
| +1.25 | @1.18 | %84.8 | %0.0 | @6.59 | %15.2 |
| +1.50 | @1.16 | %86.4 | %0.0 | @7.37 | %13.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @1.92 | %52.1 | %0.0 | @2.09 | %47.9 |
| +2.00 | @2.34 | %42.8 | %28.1 | @1.75 | %57.3 |
| +2.25 | @2.80 | %35.8 | %0.0 | @1.56 | %64.2 |
| +2.50 | @3.25 | %30.8 | %0.0 | @1.44 | %69.3 |
| +2.75 | @4.15 | %24.1 | %0.0 | @1.32 | %75.9 |
| +3.00 | @6.25 | %16.0 | %17.5 | @1.19 | %84.0 |
| +3.25 | @6.91 | %14.5 | %0.0 | @1.17 | %85.5 |
| +3.50 | @7.57 | %13.2 | %0.0 | @1.15 | %86.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 15.3% | 13.3% | 7.2% | 2.4% | 0.6% | 0.1% |
| 1 Gol | 12.5% | 14.5% | 6.8% | 2.3% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 6.4% | 6.4% | 3.2% | 1.1% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 2.0% | 2.0% | 1.0% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Renaissance — Son 5 Maç
B
vs FC Mk de Kinshasa (D)
0 - 0
B
vs Bukavu Dawa (E)
0 - 0
M
vs Anges Verts (E)
1 - 3
B
vs Anges Verts (E)
2 - 2
B
vs Anges Verts (D)
0 - 0
JSK — Son 5 Maç
M
vs New Jack (D)
1 - 0
B
vs Etoile de Kivu (D)
2 - 2
B
vs Motema Pembe (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.