Saudi-Arabia
Pro League •
28.02.2026 — 23:00
Club Sando
Elo: 1624λ (Beklenen Gol): 2.51
3 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Central
Elo: 1424λ (Beklenen Gol): 1.56
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Club Sando - Central mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.51, Dep: 1.56 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Club Sando %57.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %77.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %73.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %19.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %63.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Club Sando xG
2.71
Dengeli
Central xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%57.7
X (Beraberlik)
%19.7
2 (Deplasman)
%22.6
Çifte Şans 1X: %77.4
Çifte Şans X2: %42.3
Çifte Şans 12: %80.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.7
0.5 Alt: %2.3
1.5 Üst: %91.8
1.5 Alt: %8.2
2.5 Üst: %77.1
2.5 Alt: %22.9
3.5 Üst: %57.9
3.5 Alt: %42.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%73.0
KG Yok
%27.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%8.4
1-1
%7.2
3-1
%7.0
2-2
%6.6
3-2
%5.5
2-0
%5.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %44.4
İY X: %33.6
İY 2: %21.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %82.9
İY 0.5 Alt: %17.1
İY 1.5 Üst: %55.2
İY 1.5 Alt: %44.8
İY 2.5 Üst: %27.2
İY 2.5 Alt: %72.8
İY 3.5 Üst: %10.7
İY 3.5 Alt: %89.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.12
+
Dep
5.07
=
Toplam
12.2
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %85.8
8.5 Alt: %14.3
9.5 Üst: %77.5
9.5 Alt: %22.6
10.5 Üst: %67.3
10.5 Alt: %32.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.61 Korner (Ev: 3.28, Dep: 2.33)
İY 4.5 Üst: %66.0
İY 4.5 Alt: %34.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %67.1 |
Eşit: %9.8 |
Dep: %23.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
32
Ev: 19.3 • Dep: 12.7
İsabetli Şut
11.2
Ev: 6.9 • Dep: 4.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %97.4
21.5 Alt: %2.6
23.5 Şut Üst: %94.0
23.5 Alt: %6.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %87.1
7.5 Alt: %12.9
8.5 İsabetli Üst: %78.8
8.5 Alt: %21.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiClub Sando
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Central
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Club Sando (-0.75)
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Central (+0.75)
@2.05
%48.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@1.97
%50.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@2.03
%49.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.82 | %35.5 | %0.0 | @1.55 | %64.6 |
| -1.25 | @2.53 | %39.6 | %0.0 | @1.65 | %60.4 |
| -1.00 | @2.23 | %44.8 | %20.8 | @1.81 | %55.3 |
| -0.75 Ana Hat | @1.95 | %51.2 | %0.0 | @2.05 | %48.8 |
| -0.50 | @1.78 | %56.2 | %0.0 | @2.28 | %43.8 |
| -0.25 | @1.60 | %62.7 | %0.0 | @2.68 | %37.3 |
| 0.0 | @1.41 | %70.8 | %20.6 | @3.43 | %29.2 |
| +0.25 | @1.35 | %74.2 | %0.0 | @3.87 | %25.8 |
| +0.50 | @1.30 | %76.8 | %0.0 | @4.32 | %23.2 |
| +0.75 | @1.22 | %82.1 | %0.0 | @5.58 | %17.9 |
| +1.00 | @1.14 | %88.1 | %12.7 | @8.37 | %11.9 |
| +1.25 | @1.13 | %88.9 | %0.0 | @8.98 | %11.1 |
| +1.50 | @1.12 | %89.6 | %0.0 | @9.60 | %10.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.10 | %90.7 | %0.0 | @10.74 | %9.3 |
| +2.00 | @1.11 | %89.8 | %15.4 | @9.85 | %10.2 |
| +2.25 | @1.21 | %82.3 | %0.0 | @5.66 | %17.7 |
| +2.50 | @1.32 | %76.0 | %0.0 | @4.17 | %24.0 |
| +2.75 | @1.36 | %73.3 | %0.0 | @3.75 | %26.7 |
| +3.00 | @1.43 | %69.9 | %20.2 | @3.33 | %30.1 |
| +3.25 | @1.61 | %62.1 | %0.0 | @2.64 | %37.9 |
| +3.50 | @1.79 | %55.8 | %0.0 | @2.26 | %44.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.3% | 2.3% | 2.2% | 1.1% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 4.0% | 7.6% | 5.5% | 2.9% | 1.1% | 0.3% |
| 2 Gol | 5.7% | 8.8% | 6.9% | 3.6% | 1.4% | 0.4% |
| 3 Gol | 4.7% | 7.4% | 5.7% | 3.0% | 1.2% | 0.4% |
| 4 Gol | 3.0% | 4.6% | 3.6% | 1.9% | 0.7% | 0.2% |
| 5 Gol | 1.5% | 2.3% | 1.8% | 0.9% | 0.4% | 0.1% |
Club Sando — Son 5 Maç
G
vs Athletic Club (D)
2 - 3
G
vs Point Fortin (D)
0 - 1
G
vs Morvant Caledonia United (D)
0 - 2
G
vs Cunupia (D)
0 - 1
G
vs Morvant Caledonia United (D)
0 - 5
Central — Son 5 Maç
M
vs Prison Service (E)
2 - 4
G
vs Cunupia (D)
2 - 3
G
vs San Juan Jabloteh (E)
2 - 1
B
vs Defence Force (E)
2 - 2
B
vs La Horquetta Rangers (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.