Fransa
National 3 - Group F •
14.03.2026 — 20:00
Troyes II
Elo: 1586λ (Beklenen Gol): 1.73
4 - 2
Tamamlandı
İY: 2 - 2
Sochaux II
Elo: 1515λ (Beklenen Gol): 1.35
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Troyes II - Sochaux II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.73, Dep: 1.35 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Troyes II %45.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %59.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %61.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %65.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Troyes II xG
2.00
Dengeli
Sochaux II xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%45.7
X (Beraberlik)
%25.1
2 (Deplasman)
%29.2
Çifte Şans 1X: %70.8
Çifte Şans X2: %54.3
Çifte Şans 12: %74.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.5
0.5 Alt: %5.5
1.5 Üst: %82.0
1.5 Alt: %18.0
2.5 Üst: %59.4
2.5 Alt: %40.6
3.5 Üst: %37.1
3.5 Alt: %63.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%61.7
KG Yok
%38.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.5
2-1
%9.3
1-2
%7.2
1-0
%7.2
2-0
%6.9
2-2
%6.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.1
İY X: %40.2
İY 2: %24.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %74.1
İY 0.5 Alt: %25.9
İY 1.5 Üst: %41.1
İY 1.5 Alt: %58.9
İY 2.5 Üst: %16.2
İY 2.5 Alt: %83.8
İY 3.5 Üst: %5.1
İY 3.5 Alt: %94.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.57
+
Dep
4.62
=
Toplam
10.18
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %68.8
8.5 Alt: %31.2
9.5 Üst: %56.5
9.5 Alt: %43.5
10.5 Üst: %44.0
10.5 Alt: %56.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.68 Korner (Ev: 2.56, Dep: 2.12)
İY 4.5 Üst: %50.3
İY 4.5 Alt: %49.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %55.5 |
Eşit: %12.1 |
Dep: %32.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
26
Ev: 14.6 • Dep: 11.4
İsabetli Şut
9.1
Ev: 5.2 • Dep: 3.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %81.0
21.5 Alt: %19.0
23.5 Şut Üst: %68.0
23.5 Alt: %32.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %68.8
7.5 Alt: %31.2
8.5 İsabetli Üst: %55.8
8.5 Alt: %44.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiTroyes II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Sochaux II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Troyes II (-0.25)
@1.92
%52.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Sochaux II (+0.25)
@2.08
%48.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.13
%47.0 İhtimal
İade (Push): %22.6
+3.00 Gol Alt
@1.89
%53.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.11 | %24.3 | %0.0 | @1.32 | %75.7 |
| -1.25 | @3.68 | %27.2 | %0.0 | @1.37 | %72.8 |
| -1.00 | @3.25 | %30.8 | %21.1 | @1.45 | %69.2 |
| -0.75 | @2.57 | %39.0 | %0.0 | @1.64 | %61.0 |
| -0.50 | @2.20 | %45.4 | %0.0 | @1.83 | %54.6 |
| -0.25 Ana Hat | @1.92 | %52.0 | %0.0 | @2.08 | %48.0 |
| 0.0 | @1.64 | %60.8 | %25.4 | @2.55 | %39.2 |
| +0.25 | @1.50 | %66.5 | %0.0 | @2.99 | %33.5 |
| +0.50 | @1.41 | %70.8 | %0.0 | @3.42 | %29.2 |
| +0.75 | @1.30 | %77.0 | %0.0 | @4.35 | %23.0 |
| +1.00 | @1.18 | %84.5 | %16.2 | @6.45 | %15.5 |
| +1.25 | @1.16 | %85.9 | %0.0 | @7.07 | %14.1 |
| +1.50 | @1.15 | %87.0 | %0.0 | @7.70 | %13.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.26 | %79.5 | %0.0 | @4.88 | %20.5 |
| +2.00 | @1.31 | %76.5 | %22.9 | @4.25 | %23.5 |
| +2.25 | @1.50 | %66.6 | %0.0 | @2.99 | %33.4 |
| +2.50 | @1.70 | %59.0 | %0.0 | @2.44 | %41.0 |
| +2.75 | @1.86 | %53.8 | %0.0 | @2.16 | %46.3 |
| +3.00 Ana Hat | @2.13 | %47.0 | %22.6 | @1.89 | %53.0 |
| +3.25 | @2.44 | %41.0 | %0.0 | @1.69 | %59.0 |
| +3.50 | @2.75 | %36.4 | %0.0 | @1.57 | %63.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.5% | 5.5% | 4.2% | 1.9% | 0.6% | 0.2% |
| 1 Gol | 7.2% | 11.7% | 7.3% | 3.3% | 1.1% | 0.3% |
| 2 Gol | 7.0% | 9.4% | 6.3% | 2.8% | 1.0% | 0.3% |
| 3 Gol | 4.0% | 5.4% | 3.7% | 1.6% | 0.6% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.7% | 2.3% | 1.6% | 0.7% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.6% | 0.8% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Troyes II — Son 5 Maç
G
vs Pontarlier (D)
1 - 3
B
vs Belfort (D)
1 - 1
B
vs Mulhouse (D)
1 - 1
G
vs Besançon (E)
4 - 1
G
vs Mulhouse (E)
4 - 2
Sochaux II — Son 5 Maç
M
vs Belfort (E)
1 - 2
G
vs Thaon (D)
0 - 2
M
vs Pontarlier (E)
1 - 2
B
vs Pontarlier (D)
1 - 1
B
vs Pontarlier (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.