Norveç
Nasjonal U19 Champions League •
04.03.2026 — 18:00
Start U19
Elo: 1384λ (Beklenen Gol): 2.03
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0
HamKam U19
Elo: 1522λ (Beklenen Gol): 4.01
Model Güven Derecesi:
%74
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Start U19 - HamKam U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.02, Dep: 4.01 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre HamKam U19 %72.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %93.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %85.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %12.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %63.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Start U19 xG
2.31
Dengeli
HamKam U19 xG
3.02
⚠️ Aşırı Şanslı (Doygun)
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%15.2
X (Beraberlik)
%12.8
2 (Deplasman)
%72.0
Çifte Şans 1X: %28.0
Çifte Şans X2: %84.8
Çifte Şans 12: %87.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.5
0.5 Alt: %0.5
1.5 Üst: %98.4
1.5 Alt: %1.6
2.5 Üst: %93.8
2.5 Alt: %6.2
3.5 Üst: %84.9
3.5 Alt: %15.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%85.3
KG Yok
%14.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-4
%5.4
2-3
%5.4
1-4
%5.3
1-3
%5.3
2-5
%4.3
1-5
%4.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %18.3
İY X: %25.5
İY 2: %56.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %92.3
İY 0.5 Alt: %7.7
İY 1.5 Üst: %75.3
İY 1.5 Alt: %24.7
İY 2.5 Üst: %49.1
İY 2.5 Alt: %50.9
İY 3.5 Üst: %26.1
İY 3.5 Alt: %73.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.16
+
Dep
9
=
Toplam
15.16
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %96.6
8.5 Alt: %3.5
9.5 Üst: %93.5
9.5 Alt: %6.5
10.5 Üst: %88.9
10.5 Alt: %11.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.97 Korner (Ev: 2.83, Dep: 4.14)
İY 4.5 Üst: %82.4
İY 4.5 Alt: %17.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %19.6 |
Eşit: %8.1 |
Dep: %72.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
36.4
Ev: 16.4 • Dep: 20
İsabetli Şut
13.8
Ev: 5.8 • Dep: 8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.6
21.5 Alt: %0.4
23.5 Şut Üst: %98.8
23.5 Alt: %1.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %96.5
7.5 Alt: %3.5
8.5 İsabetli Üst: %93.3
8.5 Alt: %6.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiStart U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
HamKam U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Start U19 (+1.25)
@2.09
%47.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
HamKam U19 (-1.25)
@1.92
%52.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.30
%76.8 İhtimal
İade (Push): %17.2
+4.00 Gol Alt
@4.31
%23.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @12.95 | %7.7 | %0.0 | @1.08 | %92.3 |
| -1.25 | @12.32 | %8.1 | %0.0 | @1.09 | %91.9 |
| -1.00 | @11.69 | %8.6 | %9.7 | @1.09 | %91.4 |
| -0.75 | @7.55 | %13.2 | %0.0 | @1.15 | %86.8 |
| -0.50 | @5.73 | %17.5 | %0.0 | @1.21 | %82.5 |
| -0.25 | @5.27 | %19.0 | %0.0 | @1.23 | %81.0 |
| 0.0 | @4.81 | %20.8 | %16.1 | @1.26 | %79.2 |
| +0.25 | @3.61 | %27.7 | %0.0 | @1.38 | %72.3 |
| +0.50 | @2.98 | %33.5 | %0.0 | @1.50 | %66.5 |
| +0.75 | @2.69 | %37.2 | %0.0 | @1.59 | %62.9 |
| +1.00 | @2.40 | %41.6 | %19.5 | @1.71 | %58.4 |
| +1.25 Ana Hat | @2.09 | %47.9 | %0.0 | @1.92 | %52.1 |
| +1.50 | @1.89 | %53.0 | %0.0 | @2.13 | %47.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.02 | %98.0 | %0.0 | @48.69 | %2.1 |
| +2.00 | @1.02 | %97.9 | %5.8 | @47.22 | %2.1 |
| +2.25 | @1.05 | %94.9 | %0.0 | @19.75 | %5.1 |
| +2.50 | @1.09 | %92.2 | %0.0 | @12.76 | %7.8 |
| +2.75 | @1.09 | %91.7 | %0.0 | @12.03 | %8.3 |
| +3.00 | @1.10 | %91.2 | %11.4 | @11.31 | %8.8 |
| +3.25 | @1.17 | %85.7 | %0.0 | @6.97 | %14.3 |
| +3.50 | @1.24 | %80.8 | %0.0 | @5.20 | %19.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 0.5% | 1.1% | 2.5% | 3.3% | 3.4% | 2.7% |
| 1 Gol | 0.4% | 2.7% | 5.1% | 6.8% | 6.8% | 5.4% |
| 2 Gol | 0.6% | 2.6% | 5.1% | 6.8% | 6.9% | 5.5% |
| 3 Gol | 0.4% | 1.7% | 3.5% | 4.6% | 4.6% | 3.7% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.9% | 1.7% | 2.3% | 2.3% | 1.9% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.4% | 0.7% | 0.9% | 1.0% | 0.8% |
Start U19 — Son 5 Maç
B
vs Fredrikstad FK U19 (D)
2 - 2
M
vs Viking U19 (E)
1 - 3
M
vs Rosenborg U19 (E)
1 - 3
M
vs Odd U19 (E)
1 - 4
M
vs Haugesund U19 (D)
4 - 1
HamKam U19 — Son 5 Maç
G
vs Sandefjord U19 (E)
1 - 0
B
vs Bodø / Glimt U19 (D)
4 - 4
G
vs Fredrikstad FK U19 (E)
5 - 1
M
vs Tromsø U19 (E)
2 - 3
M
vs Tromsø U19 (D)
3 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.