Norveç
Nasjonal U19 Champions League •
25.01.2026 — 13:00
Sogndal U19
Elo: 1428λ (Beklenen Gol): 1.23
2 - 7
Tamamlandı
İY: 0 - 4
Odd U19
Elo: 1504λ (Beklenen Gol): 2.56
Model Güven Derecesi:
%58
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Sogndal U19 - Odd U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.23, Dep: 2.56 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Odd U19 %65.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %73.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %65.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %18.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %51.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sogndal U19 xG
1.60
Dengeli
Odd U19 xG
2.44
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%16.0
X (Beraberlik)
%18.5
2 (Deplasman)
%65.6
Çifte Şans 1X: %34.4
Çifte Şans X2: %84.0
Çifte Şans 12: %81.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.1
0.5 Alt: %2.9
1.5 Üst: %89.7
1.5 Alt: %10.3
2.5 Üst: %73.0
2.5 Alt: %27.1
3.5 Üst: %52.4
3.5 Alt: %47.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%65.8
KG Yok
%34.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%9.1
1-3
%7.8
1-1
%7.7
0-2
%7.4
0-3
%6.3
2-2
%5.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %17.0
İY X: %33.7
İY 2: %49.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %80.9
İY 0.5 Alt: %19.2
İY 1.5 Üst: %51.4
İY 1.5 Alt: %48.6
İY 2.5 Üst: %23.9
İY 2.5 Alt: %76.1
İY 3.5 Üst: %8.8
İY 3.5 Alt: %91.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.56
+
Dep
7.23
=
Toplam
11.78
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %83.0
8.5 Alt: %17.0
9.5 Üst: %73.8
9.5 Alt: %26.2
10.5 Üst: %63.0
10.5 Alt: %37.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.42 Korner (Ev: 2.1, Dep: 3.33)
İY 4.5 Üst: %63.0
İY 4.5 Alt: %37.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %17.6 |
Eşit: %8.8 |
Dep: %73.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
30.4
Ev: 11.5 • Dep: 18.8
İsabetli Şut
10.6
Ev: 4.1 • Dep: 6.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %95.3
21.5 Alt: %4.7
23.5 Şut Üst: %89.8
23.5 Alt: %10.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %82.7
7.5 Alt: %17.4
8.5 İsabetli Üst: %72.7
8.5 Alt: %27.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSogndal U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Odd U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Sogndal U19 (+1.25)
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Odd U19 (-1.25)
@2.10
%47.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.00
%50.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@2.00
%49.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @15.41 | %6.5 | %0.0 | @1.07 | %93.5 |
| -1.25 | @14.63 | %6.8 | %0.0 | @1.07 | %93.2 |
| -1.00 | @13.85 | %7.2 | %10.1 | @1.08 | %92.8 |
| -0.75 | @8.23 | %12.2 | %0.0 | @1.14 | %87.9 |
| -0.50 | @6.03 | %16.6 | %0.0 | @1.20 | %83.4 |
| -0.25 | @5.45 | %18.4 | %0.0 | @1.22 | %81.7 |
| 0.0 | @4.87 | %20.6 | %19.4 | @1.26 | %79.5 |
| +0.25 | @3.44 | %29.1 | %0.0 | @1.41 | %70.9 |
| +0.50 | @2.78 | %35.9 | %0.0 | @1.56 | %64.1 |
| +0.75 | @2.48 | %40.3 | %0.0 | @1.67 | %59.7 |
| +1.00 | @2.18 | %45.8 | %21.6 | @1.85 | %54.2 |
| +1.25 Ana Hat | @1.91 | %52.4 | %0.0 | @2.10 | %47.6 |
| +1.50 | @1.74 | %57.5 | %0.0 | @2.36 | %42.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.13 | %88.2 | %0.0 | @8.45 | %11.8 |
| +2.00 | @1.15 | %86.9 | %17.6 | @7.64 | %13.1 |
| +2.25 | @1.27 | %78.5 | %0.0 | @4.66 | %21.5 |
| +2.50 | @1.40 | %71.6 | %0.0 | @3.52 | %28.4 |
| +2.75 | @1.47 | %68.2 | %0.0 | @3.14 | %31.8 |
| +3.00 | @1.57 | %63.8 | %21.5 | @2.77 | %36.2 |
| +3.25 | @1.78 | %56.1 | %0.0 | @2.28 | %43.9 |
| +3.50 Ana Hat | @2.00 | %50.1 | %0.0 | @2.00 | %49.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.9% | 5.5% | 7.8% | 6.6% | 4.3% | 2.2% |
| 1 Gol | 2.4% | 8.0% | 9.6% | 8.2% | 5.2% | 2.7% |
| 2 Gol | 1.8% | 4.6% | 5.9% | 5.0% | 3.2% | 1.6% |
| 3 Gol | 0.7% | 1.9% | 2.4% | 2.1% | 1.3% | 0.7% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.6% | 0.7% | 0.6% | 0.4% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.1% |
Sogndal U19 — Son 5 Maç
M
vs Viking U19 (E)
0 - 5
Odd U19 — Son 5 Maç
M
vs Stabæk U19 (E)
0 - 1
B
vs Stabæk U19 (D)
2 - 2
G
vs Start U19 (D)
1 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.