Fransa
National 3 - Group B •
28.02.2026 — 20:00
Vendée Fontenay
Elo: 1543λ (Beklenen Gol): 1.30
3 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
St-Philbert Gd Lieu
Elo: 1417λ (Beklenen Gol): 0.92
Model Güven Derecesi:
%80
Vendée Fontenay - St-Philbert Gd Lieu mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.30, Dep: 0.92 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Vendée Fontenay %44.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %38.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %44.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %54.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Vendée Fontenay xG
1.60
Dengeli
St-Philbert Gd Lieu xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%44.5
X (Beraberlik)
%30.2
2 (Deplasman)
%25.3
Çifte Şans 1X: %74.8
Çifte Şans X2: %55.5
Çifte Şans 12: %69.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.1
0.5 Alt: %11.9
1.5 Üst: %65.9
1.5 Alt: %34.1
2.5 Üst: %38.2
2.5 Alt: %61.8
3.5 Üst: %18.4
3.5 Alt: %81.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%44.6
KG Yok
%55.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.0
1-0
%13.2
0-0
%11.9
2-0
%9.2
0-1
%9.0
2-1
%8.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.0
İY X: %47.7
İY 2: %20.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %62.4
İY 0.5 Alt: %37.6
İY 1.5 Üst: %27.0
İY 1.5 Alt: %73.0
İY 2.5 Üst: %8.0
İY 2.5 Alt: %92.1
İY 3.5 Üst: %1.8
İY 3.5 Alt: %98.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.7
+
Dep
3.69
=
Toplam
8.39
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %46.2
8.5 Alt: %53.9
9.5 Üst: %33.3
9.5 Alt: %66.8
10.5 Üst: %22.4
10.5 Alt: %77.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.86 Korner (Ev: 2.16, Dep: 1.7)
İY 4.5 Üst: %34.4
İY 4.5 Alt: %65.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %56.9 |
Eşit: %13.2 |
Dep: %29.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.7
Ev: 12 • Dep: 8.8
İsabetli Şut
7.3
Ev: 4.3 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %42.0
21.5 Alt: %58.0
23.5 Şut Üst: %26.5
23.5 Alt: %73.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %44.1
7.5 Alt: %56.0
8.5 İsabetli Üst: %30.6
8.5 Alt: %69.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiVendée Fontenay
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
St-Philbert Gd Lieu
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Vendée Fontenay (-0.25)
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
St-Philbert Gd Lieu (+0.25)
@2.10
%47.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.90
%52.7 İhtimal
İade (Push): %27.8
+2.00 Gol Alt
@2.11
%47.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.80 | %20.8 | %0.0 | @1.26 | %79.2 |
| -1.25 | @4.23 | %23.6 | %0.0 | @1.31 | %76.4 |
| -1.00 | @3.67 | %27.3 | %23.6 | @1.37 | %72.7 |
| -0.75 | @2.70 | %37.0 | %0.0 | @1.59 | %63.0 |
| -0.50 | @2.25 | %44.4 | %0.0 | @1.80 | %55.6 |
| -0.25 Ana Hat | @1.91 | %52.4 | %0.0 | @2.10 | %47.7 |
| 0.0 | @1.57 | %63.7 | %30.3 | @2.76 | %36.3 |
| +0.25 | @1.42 | %70.2 | %0.0 | @3.36 | %29.8 |
| +0.50 | @1.34 | %74.7 | %0.0 | @3.96 | %25.3 |
| +0.75 | @1.23 | %81.4 | %0.0 | @5.36 | %18.7 |
| +1.00 | @1.12 | %89.3 | %16.3 | @9.31 | %10.7 |
| +1.25 | @1.11 | %90.2 | %0.0 | @10.22 | %9.8 |
| +1.50 | @1.10 | %91.0 | %0.0 | @11.12 | %9.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.66 | %60.3 | %0.0 | @2.52 | %39.7 |
| +2.00 Ana Hat | @1.90 | %52.7 | %27.8 | @2.11 | %47.3 |
| +2.25 | @2.26 | %44.2 | %0.0 | @1.79 | %55.8 |
| +2.50 | @2.63 | %38.0 | %0.0 | @1.61 | %62.0 |
| +2.75 | @3.21 | %31.2 | %0.0 | @1.45 | %68.8 |
| +3.00 | @4.41 | %22.7 | %19.8 | @1.29 | %77.3 |
| +3.25 | @4.95 | %20.2 | %0.0 | @1.25 | %79.8 |
| +3.50 | @5.50 | %18.2 | %0.0 | @1.22 | %81.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 11.9% | 9.0% | 4.6% | 1.4% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 13.2% | 14.0% | 6.0% | 1.8% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.3% | 8.5% | 3.9% | 1.2% | 0.3% | 0.0% |
| 3 Gol | 4.0% | 3.7% | 1.7% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.3% | 1.2% | 0.5% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Vendée Fontenay — Son 5 Maç
G
vs Nantes II (E)
1 - 0
G
vs St-Philbert Gd Lieu (D)
0 - 1
B
vs St-Philbert Gd Lieu (D)
1 - 1
M
vs Nantes II (D)
1 - 0
B
vs St-Philbert Gd Lieu (E)
1 - 1
St-Philbert Gd Lieu — Son 5 Maç
B
vs Châtellerault (E)
3 - 3
G
vs Angers SCO II (E)
3 - 1
M
vs Vendée Fontenay (E)
0 - 1
B
vs Vendée Fontenay (E)
1 - 1
B
vs Vendée Fontenay (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 20.09.2025 | National 3 - Group B | St-Philbert Gd Lieu | 0 - 1 | Vendée Fontenay |
| 26.04.2025 | National 3 - Group B | St-Philbert Gd Lieu | 1 - 1 | Vendée Fontenay |
| 11.01.2025 | National 3 - Group B | Vendée Fontenay | 1 - 1 | St-Philbert Gd Lieu |
| 16.03.2024 | National 3 - Group D | St-Philbert Gd Lieu | 1 - 2 | Vendée Fontenay |
| 10.02.2024 | National 3 - Group D | Vendée Fontenay | 1 - 0 | St-Philbert Gd Lieu |
| 22.04.2023 | National 3 - Group B | Vendée Fontenay | 1 - 1 | St-Philbert Gd Lieu |
| 10.12.2022 | National 3 - Group B | St-Philbert Gd Lieu | 0 - 2 | Vendée Fontenay |
| 09.04.2022 | National 3 - Group B | St-Philbert Gd Lieu | 0 - 3 | Vendée Fontenay |