Saudi-Arabia
Pro League •
01.02.2026 — 21:00
San Juan Jabloteh
Elo: 1575λ (Beklenen Gol): 2.57
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
La Horquetta Rangers
Elo: 1575λ (Beklenen Gol): 1.37
Model Güven Derecesi:
%90
San Juan Jabloteh - La Horquetta Rangers mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.57, Dep: 1.37 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre San Juan Jabloteh %62.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %75.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %69.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %18.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %94.9
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%54.4
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
San Juan Jabloteh xG
2.75
Dengeli
La Horquetta Rangers xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%62.7
X (Beraberlik)
%18.9
2 (Deplasman)
%18.5
Çifte Şans 1X: %81.5
Çifte Şans X2: %37.3
Çifte Şans 12: %81.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.4
0.5 Alt: %2.6
1.5 Üst: %90.9
1.5 Alt: %9.1
2.5 Üst: %75.2
2.5 Alt: %24.8
3.5 Üst: %55.4
3.5 Alt: %44.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%69.4
KG Yok
%30.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%8.8
3-1
%7.5
1-1
%7.4
2-0
%6.4
2-2
%6.1
3-0
%5.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %47.6
İY X: %33.5
İY 2: %18.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %82.0
İY 0.5 Alt: %18.0
İY 1.5 Üst: %53.5
İY 1.5 Alt: %46.5
İY 2.5 Üst: %25.7
İY 2.5 Alt: %74.3
İY 3.5 Üst: %9.8
İY 3.5 Alt: %90.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.25
+
Dep
4.67
=
Toplam
11.92
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %84.0
8.5 Alt: %16.1
9.5 Üst: %75.0
9.5 Alt: %25.0
10.5 Üst: %64.4
10.5 Alt: %35.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.48 Korner (Ev: 3.33, Dep: 2.15)
İY 4.5 Üst: %64.0
İY 4.5 Alt: %36.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %72.6 |
Eşit: %8.9 |
Dep: %18.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
31.3
Ev: 19.7 • Dep: 11.6
İsabetli Şut
11
Ev: 7 • Dep: 4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %96.6
21.5 Alt: %3.5
23.5 Şut Üst: %92.2
23.5 Alt: %7.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %85.5
7.5 Alt: %14.5
8.5 İsabetli Üst: %76.5
8.5 Alt: %23.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSan Juan Jabloteh
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
La Horquetta Rangers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
San Juan Jabloteh (-1.00)
@1.98
%50.6 İhtimal
İade (Push): %21.3
La Horquetta Rangers (+1.00)
@2.02
%49.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@2.09
%47.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@1.91
%52.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.51 | %39.8 | %0.0 | @1.66 | %60.2 |
| -1.25 | @2.24 | %44.5 | %0.0 | @1.80 | %55.5 |
| -1.00 Ana Hat | @1.98 | %50.6 | %21.3 | @2.02 | %49.4 |
| -0.75 | @1.77 | %56.5 | %0.0 | @2.30 | %43.6 |
| -0.50 | @1.64 | %61.1 | %0.0 | @2.57 | %38.9 |
| -0.25 | @1.47 | %67.8 | %0.0 | @3.11 | %32.2 |
| 0.0 | @1.31 | %76.2 | %19.8 | @4.20 | %23.8 |
| +0.25 | @1.27 | %78.8 | %0.0 | @4.72 | %21.2 |
| +0.50 | @1.24 | %80.9 | %0.0 | @5.24 | %19.1 |
| +0.75 | @1.17 | %85.7 | %0.0 | @6.98 | %14.3 |
| +1.00 | @1.10 | %91.0 | %11.1 | @11.16 | %9.0 |
| +1.25 | @1.09 | %91.6 | %0.0 | @11.86 | %8.4 |
| +1.50 | @1.09 | %92.0 | %0.0 | @12.55 | %8.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.12 | %89.6 | %0.0 | @9.59 | %10.4 |
| +2.00 | @1.13 | %88.6 | %16.4 | @8.73 | %11.5 |
| +2.25 | @1.24 | %80.6 | %0.0 | @5.16 | %19.4 |
| +2.50 | @1.35 | %74.0 | %0.0 | @3.85 | %26.0 |
| +2.75 | @1.41 | %71.0 | %0.0 | @3.44 | %29.0 |
| +3.00 | @1.49 | %67.2 | %20.9 | @3.04 | %32.9 |
| +3.25 | @1.69 | %59.3 | %0.0 | @2.46 | %40.7 |
| +3.50 | @1.88 | %53.1 | %0.0 | @2.13 | %46.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.6% | 2.3% | 1.9% | 0.9% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 4.7% | 7.8% | 5.0% | 2.3% | 0.8% | 0.2% |
| 2 Gol | 6.7% | 9.3% | 6.4% | 2.9% | 1.0% | 0.3% |
| 3 Gol | 5.8% | 7.9% | 5.4% | 2.5% | 0.9% | 0.2% |
| 4 Gol | 3.7% | 5.1% | 3.5% | 1.6% | 0.5% | 0.2% |
| 5 Gol | 1.9% | 2.6% | 1.8% | 0.8% | 0.3% | 0.1% |
San Juan Jabloteh — Son 5 Maç
M
vs Central (D)
2 - 1
G
vs Cunupia (D)
2 - 4
G
vs La Horquetta Rangers (D)
1 - 2
B
vs La Horquetta Rangers (D)
0 - 0
G
vs La Horquetta Rangers (D)
3 - 4
La Horquetta Rangers — Son 5 Maç
M
vs Defence Force (E)
0 - 9
M
vs Athletic Club (D)
4 - 0
M
vs San Juan Jabloteh (E)
1 - 2
B
vs Central (E)
0 - 0
M
vs Prison Service (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 13.12.2025 | Pro League | La Horquetta Rangers | 1 - 2 | San Juan Jabloteh |
| 03.05.2025 | Pro League | La Horquetta Rangers | 0 - 0 | San Juan Jabloteh |
| 19.01.2025 | Pro League | La Horquetta Rangers | 3 - 4 | San Juan Jabloteh |
| 11.05.2023 | Pro League | La Horquetta Rangers | 1 - 0 | San Juan Jabloteh |
| 19.04.2023 | Pro League | San Juan Jabloteh | 1 - 6 | La Horquetta Rangers |
| 29.02.2020 | Pro League | San Juan Jabloteh | 0 - 2 | La Horquetta Rangers |
| 11.01.2020 | Pro League | La Horquetta Rangers | 6 - 0 | San Juan Jabloteh |
| 08.12.2018 | Pro League | San Juan Jabloteh | 5 - 0 | La Horquetta Rangers |