Saudi-Arabia
Pro League •
19.03.2026 — 01:00
La Horquetta Rangers
Elo: 1531λ (Beklenen Gol): 1.58
1 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Central
Elo: 1424λ (Beklenen Gol): 2.93
Model Güven Derecesi:
%90
La Horquetta Rangers - Central mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.57, Dep: 2.92 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Central %64.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %82.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %75.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %17.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
La Horquetta Rangers xG
1.95
Dengeli
Central xG
2.75
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%18.2
X (Beraberlik)
%17.0
2 (Deplasman)
%64.8
Çifte Şans 1X: %35.2
Çifte Şans X2: %81.8
Çifte Şans 12: %83.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.4
0.5 Alt: %1.6
1.5 Üst: %94.3
1.5 Alt: %5.7
2.5 Üst: %82.6
2.5 Alt: %17.4
3.5 Üst: %65.7
3.5 Alt: %34.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%75.4
KG Yok
%24.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%7.5
1-3
%7.3
2-2
%5.9
2-3
%5.8
1-1
%5.5
1-4
%5.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %19.3
İY X: %30.9
İY 2: %49.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %85.7
İY 0.5 Alt: %14.3
İY 1.5 Üst: %60.5
İY 1.5 Alt: %39.5
İY 2.5 Üst: %32.2
İY 2.5 Alt: %67.8
İY 3.5 Üst: %13.7
İY 3.5 Alt: %86.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.25
+
Dep
8.01
=
Toplam
13.26
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %91.2
8.5 Alt: %8.9
9.5 Üst: %85.1
9.5 Alt: %14.9
10.5 Üst: %77.0
10.5 Alt: %23.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.1 Korner (Ev: 2.42, Dep: 3.68)
İY 4.5 Üst: %72.8
İY 4.5 Alt: %27.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %18.4 |
Eşit: %8.4 |
Dep: %73.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
33.7
Ev: 13.7 • Dep: 20
İsabetli Şut
12.1
Ev: 4.9 • Dep: 7.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.7
21.5 Alt: %1.3
23.5 Şut Üst: %96.6
23.5 Alt: %3.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %91.4
7.5 Alt: %8.6
8.5 İsabetli Üst: %85.0
8.5 Alt: %15.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiLa Horquetta Rangers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Central
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
La Horquetta Rangers (+1.00)
@2.11
%47.3 İhtimal
İade (Push): %20.5
Central (-1.00)
@1.90
%52.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.89
%53.0 İhtimal
İade (Push): %20.7
+4.00 Gol Alt
@2.13
%47.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @11.98 | %8.4 | %0.0 | @1.09 | %91.7 |
| -1.25 | @11.33 | %8.8 | %0.0 | @1.10 | %91.2 |
| -1.00 | @10.68 | %9.4 | %10.8 | @1.10 | %90.6 |
| -0.75 | @6.87 | %14.6 | %0.0 | @1.17 | %85.5 |
| -0.50 | @5.21 | %19.2 | %0.0 | @1.24 | %80.8 |
| -0.25 | @4.73 | %21.1 | %0.0 | @1.27 | %78.9 |
| 0.0 | @4.25 | %23.5 | %18.4 | @1.31 | %76.5 |
| +0.25 | @3.20 | %31.3 | %0.0 | @1.46 | %68.7 |
| +0.50 | @2.66 | %37.6 | %0.0 | @1.60 | %62.4 |
| +0.75 | @2.39 | %41.9 | %0.0 | @1.72 | %58.1 |
| +1.00 Ana Hat | @2.11 | %47.3 | %20.5 | @1.90 | %52.7 |
| +1.25 | @1.87 | %53.3 | %0.0 | @2.14 | %46.7 |
| +1.50 | @1.72 | %58.1 | %0.0 | @2.39 | %41.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.07 | %93.3 | %0.0 | @15.02 | %6.7 |
| +2.00 | @1.08 | %92.9 | %12.7 | @14.01 | %7.1 |
| +2.25 | @1.15 | %86.6 | %0.0 | @7.45 | %13.4 |
| +2.50 | @1.23 | %81.1 | %0.0 | @5.29 | %18.9 |
| +2.75 | @1.26 | %79.2 | %0.0 | @4.80 | %20.8 |
| +3.00 | @1.30 | %76.8 | %18.4 | @4.32 | %23.2 |
| +3.25 | @1.45 | %69.1 | %0.0 | @3.23 | %30.9 |
| +3.50 | @1.59 | %62.7 | %0.0 | @2.68 | %37.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.6% | 3.1% | 5.2% | 5.0% | 3.7% | 2.2% |
| 1 Gol | 1.5% | 6.0% | 8.2% | 7.9% | 5.8% | 3.4% |
| 2 Gol | 1.5% | 4.4% | 6.4% | 6.3% | 4.6% | 2.7% |
| 3 Gol | 0.8% | 2.3% | 3.4% | 3.3% | 2.4% | 1.4% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.9% | 1.3% | 1.3% | 0.9% | 0.6% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.3% | 0.4% | 0.4% | 0.3% | 0.2% |
La Horquetta Rangers — Son 5 Maç
G
vs Morvant Caledonia United (D)
1 - 2
M
vs Club Sando (E)
0 - 3
M
vs Prison Service (D)
4 - 1
G
vs Cunupia (D)
0 - 3
M
vs San Juan Jabloteh (D)
2 - 1
Central — Son 5 Maç
M
vs Phoenix (D)
3 - 0
M
vs Morvant Caledonia United (E)
1 - 5
M
vs Club Sando (D)
3 - 0
M
vs Prison Service (E)
2 - 4
G
vs Cunupia (D)
2 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 11.12.2025 | Pro League | La Horquetta Rangers | 0 - 0 | Central |
| 01.06.2025 | Pro League | La Horquetta Rangers | 3 - 7 | Central |
| 15.02.2025 | Pro League | La Horquetta Rangers | 2 - 3 | Central |
| 28.03.2024 | Pro League | La Horquetta Rangers | 4 - 4 | Central |
| 04.01.2024 | Pro League | Central | 0 - 5 | La Horquetta Rangers |
| 20.05.2023 | Pro League | La Horquetta Rangers | 6 - 1 | Central |
| 09.04.2023 | Pro League | Central | 3 - 5 | La Horquetta Rangers |
| 25.01.2020 | Pro League | Central | 0 - 2 | La Horquetta Rangers |