Maç Listesine Dön
Ireland Premier Division • 31.01.2026 — 23:00

Ottos Rangers

Elo: 1439
λ (Beklenen Gol): 0.55
0 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Attacking Saints

Elo: 1523
λ (Beklenen Gol): 1.56
Model Güven Derecesi:
%66
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç).
Ottos Rangers - Attacking Saints mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.55, Dep: 1.56 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Attacking Saints %61.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %35.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %34.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %47.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Ottos Rangers xG 1.11
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Attacking Saints xG 1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.11 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.55 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %12.1
X (Beraberlik) %26.6
2 (Deplasman) %61.3

Çifte Şans 1X: %38.7
Çifte Şans X2: %87.9
Çifte Şans 12: %73.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %87.0 0.5 Alt: %13.0
1.5 Üst: %63.0 1.5 Alt: %37.0
2.5 Üst: %35.2 2.5 Alt: %64.8
3.5 Üst: %16.3 3.5 Alt: %83.7

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %34.2
KG Yok %65.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-1
%18.2
0-2
%14.7
0-0
%13.0
1-1
%11.2
1-2
%8.1
0-3
%7.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %11.3 İY X: %46.8 İY 2: %41.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %60.7 İY 0.5 Alt: %39.3
İY 1.5 Üst: %25.0 İY 1.5 Alt: %75.0
İY 2.5 Üst: %7.0 İY 2.5 Alt: %93.0
İY 3.5 Üst: %1.5 İY 3.5 Alt: %98.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.19
+
Dep 5.07
=
Toplam 8.25
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %44.3 8.5 Alt: %55.7
9.5 Üst: %31.5 9.5 Alt: %68.5
10.5 Üst: %21.0 10.5 Alt: %79.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.8 Korner (Ev: 1.47, Dep: 2.33)
İY 4.5 Üst: %33.2 İY 4.5 Alt: %66.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %20.1 | Eşit: %11.5 | Dep: %68.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 20.1
Ev: 7.4 • Dep: 12.7
İsabetli Şut 7
Ev: 2.6 • Dep: 4.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %36.4 21.5 Alt: %63.6
23.5 Şut Üst: %21.9 23.5 Alt: %78.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %39.9 7.5 Alt: %60.1
8.5 İsabetli Üst: %26.9 8.5 Alt: %73.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Ottos Rangers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Attacking Saints
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Ottos Rangers (+1.00)
@1.86
%53.8 İhtimal
İade (Push): %27.7
Attacking Saints (-1.00)
@2.16
%46.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.07
%48.4 İhtimal
İade (Push): %27.9
+2.00 Gol Alt
@1.94
%51.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @34.31 %2.9 %0.0 @1.03 %97.1
-1.25 @32.73 %3.1 %0.0 @1.03 %96.9
-1.00 @31.14 %3.2 %9.3 @1.03 %96.8
-0.75 @12.64 %7.9 %0.0 @1.09 %92.1
-0.50 @8.21 %12.2 %0.0 @1.14 %87.8
-0.25 @7.12 %14.1 %0.0 @1.16 %86.0
0.0 @6.02 %16.6 %26.7 @1.20 %83.4
+0.25 @3.39 %29.5 %0.0 @1.42 %70.5
+0.50 @2.57 %38.9 %0.0 @1.64 %61.1
+0.75 @2.21 %45.2 %0.0 @1.82 %54.9
+1.00 Ana Hat @1.86 %53.8 %27.7 @2.16 %46.2
+1.25 @1.63 %61.2 %0.0 @2.58 %38.8
+1.50 @1.50 %66.6 %0.0 @2.99 %33.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.76 %56.8 %0.0 @2.31 %43.2
+2.00 Ana Hat @2.07 %48.4 %27.9 @1.94 %51.6
+2.25 @2.47 %40.5 %0.0 @1.68 %59.5
+2.50 @2.87 %34.9 %0.0 @1.54 %65.1
+2.75 @3.57 %28.0 %0.0 @1.39 %72.0
+3.00 @5.12 %19.5 %19.1 @1.24 %80.5
+3.25 @5.72 %17.5 %0.0 @1.21 %82.5
+3.50 @6.32 %15.8 %0.0 @1.19 %84.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 13.0% 18.2% 14.8% 7.7% 3.0% 0.9%
1 Gol 5.9% 11.3% 8.2% 4.2% 1.6% 0.5%
2 Gol 1.8% 2.9% 2.2% 1.2% 0.5% 0.1%
3 Gol 0.3% 0.5% 0.4% 0.2% 0.1% 0.0%
4 Gol 0.0% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Ottos Rangers — Son 5 Maç
M vs John Hughes (D)
1 - 0
M vs Attacking Saints (D)
4 - 0
G vs John Hughes (D)
1 - 4
Attacking Saints — Son 5 Maç
B vs John Hughes (D)
0 - 0
G vs Jennings United (E)
2 - 0
G vs Ottos Rangers (E)
4 - 0
B vs John Hughes (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
10.11.2025 Premier Division Attacking Saints 4 - 0 Ottos Rangers