Maç Listesine Dön
Fransa Ligue 1 • 10.02.2026 — 16:00

Groupe Bazano

Elo: 1492
λ (Beklenen Gol): 0.78
1 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0

CS Manika

Elo: 1551
λ (Beklenen Gol): 0.72
Model Güven Derecesi:
%60
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Groupe Bazano - CS Manika mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.78, Dep: 0.72 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Groupe Bazano %32.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %19.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %28.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %38.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %72.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Groupe Bazano xG 1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
CS Manika xG 1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.78 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %32.4
X (Beraberlik) %38.6
2 (Deplasman) %29.0

Çifte Şans 1X: %71.0
Çifte Şans X2: %67.6
Çifte Şans 12: %61.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %76.8 0.5 Alt: %23.2
1.5 Üst: %45.3 1.5 Alt: %54.8
2.5 Üst: %19.2 2.5 Alt: %80.8
3.5 Üst: %6.6 3.5 Alt: %93.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %28.8
KG Yok %71.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%23.2
1-0
%16.4
0-1
%15.1
1-1
%13.5
2-0
%6.8
0-2
%5.8

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %22.1 İY X: %57.7 İY 2: %20.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %48.7 İY 0.5 Alt: %51.3
İY 1.5 Üst: %15.2 İY 1.5 Alt: %84.8
İY 2.5 Üst: %3.1 İY 2.5 Alt: %96.9
İY 3.5 Üst: %0.5 İY 3.5 Alt: %99.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.65
+
Dep 3.27
=
Toplam 6.92
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %26.1 8.5 Alt: %73.9
9.5 Üst: %16.2 9.5 Alt: %83.8
10.5 Üst: %9.3 10.5 Alt: %90.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.18 Korner (Ev: 1.68, Dep: 1.51)
İY 4.5 Üst: %21.7 İY 4.5 Alt: %78.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %48.0 | Eşit: %15.3 | Dep: %36.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 16.4
Ev: 8.8 • Dep: 7.6
İsabetli Şut 5.7
Ev: 3.1 • Dep: 2.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %10.6 21.5 Alt: %89.4
23.5 Şut Üst: %4.6 23.5 Alt: %95.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %21.9 7.5 Alt: %78.1
8.5 İsabetli Üst: %12.6 8.5 Alt: %87.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Groupe Bazano
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
CS Manika
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Groupe Bazano (0.0)
@1.90
%52.8 İhtimal
İade (Push): %38.6
CS Manika (+0.00)
@2.12
%47.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.21
%45.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.83
%54.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @9.43 %10.6 %0.0 @1.12 %89.4
-1.25 @8.41 %11.9 %0.0 @1.14 %88.1
-1.00 @7.38 %13.6 %21.8 @1.16 %86.4
-0.75 @4.14 %24.1 %0.0 @1.32 %75.9
-0.50 @3.09 %32.4 %0.0 @1.48 %67.6
-0.25 @2.49 %40.2 %0.0 @1.67 %59.9
0.0 Ana Hat @1.90 %52.8 %38.6 @2.12 %47.2
+0.25 @1.56 %64.1 %0.0 @2.78 %36.0
+0.50 @1.41 %71.0 %0.0 @3.45 %29.0
+0.75 @1.27 %78.9 %0.0 @4.75 %21.1
+1.00 @1.13 %88.9 %20.1 @8.98 %11.1
+1.25 @1.11 %90.1 %0.0 @10.11 %9.9
+1.50 @1.10 %91.1 %0.0 @11.24 %8.9
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @2.70 %37.0 %0.0 @1.59 %63.0
+2.00 @3.86 %25.9 %26.1 @1.35 %74.1
+2.25 @4.54 %22.0 %0.0 @1.28 %78.0
+2.50 @5.22 %19.1 %0.0 @1.24 %80.9
+2.75 @7.29 %13.7 %0.0 @1.16 %86.3
+3.00 @13.32 %7.5 %12.6 @1.08 %92.5
+3.25 @14.28 %7.0 %0.0 @1.08 %93.0
+3.50 @15.23 %6.6 %0.0 @1.07 %93.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 23.2% 15.1% 5.8% 1.4% 0.3% 0.0%
1 Gol 16.4% 13.5% 4.5% 1.1% 0.2% 0.0%
2 Gol 6.8% 4.9% 1.8% 0.4% 0.1% 0.0%
3 Gol 1.8% 1.3% 0.5% 0.1% 0.0% 0.0%
4 Gol 0.3% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Groupe Bazano — Son 5 Maç
B vs Sanga Balende (E)
1 - 1
M vs Saint-Luc (E)
1 - 2
M vs Sanga Balende (D)
3 - 0
G vs Sanga Balende (E)
1 - 0
G vs Sanga Balende (E)
3 - 2
CS Manika — Son 5 Maç
B vs Blessing (D)
0 - 0
B vs FC Tshikas (E)
0 - 0
B vs Saint-Luc (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.