Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group F • 07.03.2026 — 18:00

Pontarlier

Elo: 1477
λ (Beklenen Gol): 1.74
1 - 3
Tamamlandı

Troyes II

Elo: 1566
λ (Beklenen Gol): 0.96
Model Güven Derecesi:
%79
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Pontarlier - Troyes II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.74, Dep: 0.96 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Pontarlier %55.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %50.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %51.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %87.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Pontarlier xG 2.00
Dengeli
Troyes II xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %55.0
X (Beraberlik) %25.2
2 (Deplasman) %19.8

Çifte Şans 1X: %80.3
Çifte Şans X2: %45.0
Çifte Şans 12: %74.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.4 0.5 Alt: %7.6
1.5 Üst: %76.0 1.5 Alt: %24.0
2.5 Üst: %50.7 2.5 Alt: %49.3
3.5 Üst: %28.7 3.5 Alt: %71.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %51.7
KG Yok %48.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.1
1-0
%10.8
2-0
%10.2
2-1
%9.8
0-0
%7.5
3-0
%5.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %40.0 İY X: %42.1 İY 2: %17.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.6 İY 0.5 Alt: %30.4
İY 1.5 Üst: %35.0 İY 1.5 Alt: %65.0
İY 2.5 Üst: %12.3 İY 2.5 Alt: %87.7
İY 3.5 Üst: %3.4 İY 3.5 Alt: %96.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.59
+
Dep 3.78
=
Toplam 9.37
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %59.2 8.5 Alt: %40.8
9.5 Üst: %46.2 9.5 Alt: %53.9
10.5 Üst: %33.9 10.5 Alt: %66.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.31 Korner (Ev: 2.57, Dep: 1.74)
İY 4.5 Üst: %43.2 İY 4.5 Alt: %56.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %66.5 | Eşit: %11.2 | Dep: %22.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.7
Ev: 14.7 • Dep: 9
İsabetli Şut 8.3
Ev: 5.2 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %66.5 21.5 Alt: %33.5
23.5 Şut Üst: %50.3 23.5 Alt: %49.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %59.0 7.5 Alt: %41.0
8.5 İsabetli Üst: %45.1 8.5 Alt: %54.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Pontarlier
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Troyes II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Pontarlier (-0.75)
@2.06
%48.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Troyes II (+0.75)
@1.94
%51.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.01
%49.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.26 %30.6 %0.0 @1.44 %69.4
-1.25 @2.87 %34.8 %0.0 @1.53 %65.2
-1.00 @2.48 %40.3 %24.0 @1.68 %59.7
-0.75 Ana Hat @2.06 %48.4 %0.0 @1.94 %51.6
-0.50 @1.83 %54.6 %0.0 @2.20 %45.4
-0.25 @1.60 %62.6 %0.0 @2.67 %37.4
0.0 @1.36 %73.3 %25.5 @3.75 %26.7
+0.25 @1.30 %77.2 %0.0 @4.39 %22.8
+0.50 @1.25 %80.1 %0.0 @5.03 %19.9
+0.75 @1.17 %85.6 %0.0 @6.94 %14.4
+1.00 @1.09 %91.9 %12.8 @12.30 %8.1
+1.25 @1.08 %92.4 %0.0 @13.20 %7.6
+1.50 @1.08 %92.9 %0.0 @14.10 %7.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.38 %72.3 %0.0 @3.60 %27.8
+2.00 @1.48 %67.5 %25.6 @3.08 %32.5
+2.25 @1.74 %57.6 %0.0 @2.36 %42.4
+2.50 Ana Hat @1.99 %50.2 %0.0 @2.01 %49.8
+2.75 @2.27 %44.0 %0.0 @1.79 %56.0
+3.00 @2.78 %36.0 %22.3 @1.56 %64.0
+3.25 @3.18 %31.5 %0.0 @1.46 %68.5
+3.50 @3.57 %28.0 %0.0 @1.39 %72.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 7.6% 5.6% 3.1% 1.0% 0.2% 0.0%
1 Gol 10.9% 12.2% 5.4% 1.7% 0.4% 0.1%
2 Gol 10.3% 9.9% 4.7% 1.5% 0.4% 0.1%
3 Gol 6.0% 5.7% 2.7% 0.9% 0.2% 0.0%
4 Gol 2.6% 2.5% 1.2% 0.4% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.9% 0.9% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
Pontarlier — Son 5 Maç
M vs Torcy (D)
1 - 0
G vs Besançon (E)
5 - 0
G vs Sochaux II (D)
1 - 2
G vs Besançon (E)
2 - 1
B vs Sochaux II (E)
1 - 1
Troyes II — Son 5 Maç
B vs Belfort (D)
1 - 1
B vs Mulhouse (D)
1 - 1
G vs Besançon (E)
4 - 1
G vs Mulhouse (E)
4 - 2
G vs Mulhouse (D)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.