World
Friendlies •
14.01.2026 — 18:00
Germany U17
Elo: 1520λ (Beklenen Gol): 1.26
3 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Portugal U17
Elo: 1564λ (Beklenen Gol): 1.90
Model Güven Derecesi:
%75
Germany U17 - Portugal U17 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.26, Dep: 1.90 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Portugal U17 %51.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %61.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %61.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %57.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Germany U17 xG
1.60
Dengeli
Portugal U17 xG
2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%24.4
X (Beraberlik)
%23.9
2 (Deplasman)
%51.7
Çifte Şans 1X: %48.3
Çifte Şans X2: %75.6
Çifte Şans 12: %76.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.9
0.5 Alt: %5.1
1.5 Üst: %83.1
1.5 Alt: %16.9
2.5 Üst: %61.2
2.5 Alt: %38.8
3.5 Üst: %38.9
3.5 Alt: %61.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%61.7
KG Yok
%38.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.9
1-2
%9.7
0-2
%7.7
0-1
%7.3
2-1
%6.4
1-3
%6.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.9
İY X: %39.1
İY 2: %39.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.0
İY 0.5 Alt: %25.0
İY 1.5 Üst: %42.3
İY 1.5 Alt: %57.7
İY 2.5 Üst: %17.0
İY 2.5 Alt: %83.0
İY 3.5 Üst: %5.4
İY 3.5 Alt: %94.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.61
+
Dep
5.81
=
Toplam
10.42
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %71.3
8.5 Alt: %28.7
9.5 Üst: %59.4
9.5 Alt: %40.6
10.5 Üst: %47.0
10.5 Alt: %53.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.79 Korner (Ev: 2.12, Dep: 2.67)
İY 4.5 Üst: %52.3
İY 4.5 Alt: %47.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %29.8 |
Eşit: %11.7 |
Dep: %58.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
26.5
Ev: 11.7 • Dep: 14.8
İsabetli Şut
9.2
Ev: 4.2 • Dep: 5.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %83.5
21.5 Alt: %16.5
23.5 Şut Üst: %71.4
23.5 Alt: %28.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %70.4
7.5 Alt: %29.6
8.5 İsabetli Üst: %57.6
8.5 Alt: %42.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiGermany U17
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Portugal U17
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Germany U17 (+0.50)
@2.05
%48.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Portugal U17 (-0.50)
@1.95
%51.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.04
%49.1 İhtimal
İade (Push): %22.7
+3.00 Gol Alt
@1.96
%51.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @9.68 | %10.3 | %0.0 | @1.12 | %89.7 |
| -1.25 | @8.99 | %11.1 | %0.0 | @1.13 | %88.9 |
| -1.00 | @8.30 | %12.1 | %14.3 | @1.14 | %88.0 |
| -0.75 | @5.31 | %18.8 | %0.0 | @1.23 | %81.2 |
| -0.50 | @4.06 | %24.6 | %0.0 | @1.33 | %75.4 |
| -0.25 | @3.57 | %28.0 | %0.0 | @1.39 | %72.0 |
| 0.0 | @3.08 | %32.5 | %24.2 | @1.48 | %67.5 |
| +0.25 | @2.39 | %41.8 | %0.0 | @1.72 | %58.2 |
| +0.50 Ana Hat | @2.05 | %48.8 | %0.0 | @1.95 | %51.2 |
| +0.75 | @1.82 | %54.9 | %0.0 | @2.22 | %45.1 |
| +1.00 | @1.60 | %62.6 | %22.0 | @2.68 | %37.4 |
| +1.25 | @1.49 | %67.2 | %0.0 | @3.05 | %32.8 |
| +1.50 | @1.41 | %70.9 | %0.0 | @3.43 | %29.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.24 | %80.7 | %0.0 | @5.19 | %19.3 |
| +2.00 | @1.28 | %78.0 | %22.3 | @4.54 | %22.1 |
| +2.25 | @1.47 | %68.2 | %0.0 | @3.14 | %31.8 |
| +2.50 | @1.65 | %60.6 | %0.0 | @2.54 | %39.4 |
| +2.75 | @1.80 | %55.6 | %0.0 | @2.25 | %44.4 |
| +3.00 Ana Hat | @2.04 | %49.1 | %22.7 | @1.96 | %51.0 |
| +3.25 | @2.34 | %42.8 | %0.0 | @1.75 | %57.2 |
| +3.50 | @2.64 | %37.9 | %0.0 | @1.61 | %62.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.1% | 7.4% | 7.8% | 4.9% | 2.4% | 0.9% |
| 1 Gol | 4.6% | 11.1% | 9.8% | 6.2% | 3.0% | 1.1% |
| 2 Gol | 3.4% | 6.5% | 6.2% | 3.9% | 1.9% | 0.7% |
| 3 Gol | 1.4% | 2.7% | 2.6% | 1.6% | 0.8% | 0.3% |
| 4 Gol | 0.4% | 0.9% | 0.8% | 0.5% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% |
Germany U17 — Son 5 Maç
M
vs Portugal U17 (D)
2 - 1
B
vs Korea DPR U17 (E)
1 - 1
M
vs Portugal U17 (D)
2 - 1
M
vs Portugal U17 (E)
2 - 3
G
vs Portugal U17 (D)
0 - 4
Portugal U17 — Son 5 Maç
G
vs Germany U17 (E)
2 - 1
G
vs Austria U17 (E)
1 - 0
G
vs Switzerland U17 (E)
2 - 0
M
vs Italy U17 (E)
1 - 2
B
vs Italy U17 (D)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
4 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 11.01.2026 | Friendlies | Portugal U17 | 2 - 1 | Germany U17 |
| 25.05.2025 | UEFA U17 Championship | Portugal U17 | 2 - 1 | Germany U17 |
| 26.03.2024 | UEFA U17 Championship - Qualification | Germany U17 | 2 - 3 | Portugal U17 |
| 17.05.2023 | UEFA U17 Championship | Portugal U17 | 0 - 4 | Germany U17 |