Fransa
National 3 - Group C •
21.02.2026 — 20:00
Alencon
Elo: 1502λ (Beklenen Gol): 1.56
0 - 0
Tamamlandı
Guingamp II
Elo: 1538λ (Beklenen Gol): 2.65
Model Güven Derecesi:
%72
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Alencon - Guingamp II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.56, Dep: 2.65 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Guingamp II %60.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %79.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %73.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %18.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %50.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Alencon xG
1.95
Dengeli
Guingamp II xG
2.71
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%20.9
X (Beraberlik)
%18.7
2 (Deplasman)
%60.4
Çifte Şans 1X: %39.6
Çifte Şans X2: %79.1
Çifte Şans 12: %81.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.9
0.5 Alt: %2.1
1.5 Üst: %92.7
1.5 Alt: %7.3
2.5 Üst: %79.0
2.5 Alt: %21.0
3.5 Üst: %60.5
3.5 Alt: %39.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%73.8
KG Yok
%26.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%8.2
1-3
%7.2
1-1
%6.6
2-2
%6.4
2-3
%5.6
0-2
%5.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %20.9
İY X: %32.7
İY 2: %46.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %83.8
İY 0.5 Alt: %16.2
İY 1.5 Üst: %57.0
İY 1.5 Alt: %43.0
İY 2.5 Üst: %28.8
İY 2.5 Alt: %71.2
İY 3.5 Üst: %11.7
İY 3.5 Alt: %88.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.21
+
Dep
7.41
=
Toplam
12.63
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %88.2
8.5 Alt: %11.8
9.5 Üst: %80.8
9.5 Alt: %19.2
10.5 Üst: %71.5
10.5 Alt: %28.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.81 Korner (Ev: 2.4, Dep: 3.41)
İY 4.5 Üst: %68.8
İY 4.5 Alt: %31.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %22.3 |
Eşit: %9.5 |
Dep: %68.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
32.9
Ev: 13.5 • Dep: 19.4
İsabetli Şut
11.5
Ev: 4.8 • Dep: 6.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.2
21.5 Alt: %1.8
23.5 Şut Üst: %95.5
23.5 Alt: %4.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %88.4
7.5 Alt: %11.6
8.5 İsabetli Üst: %80.6
8.5 Alt: %19.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAlencon
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Guingamp II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Alencon (+1.00)
@1.91
%52.3 İhtimal
İade (Push): %20.8
Guingamp II (-1.00)
@2.09
%47.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@2.12
%47.2 İhtimal
İade (Push): %20.6
+4.00 Gol Alt
@1.90
%52.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @10.45 | %9.6 | %0.0 | @1.11 | %90.4 |
| -1.25 | @9.82 | %10.2 | %0.0 | @1.11 | %89.8 |
| -1.00 | @9.20 | %10.9 | %12.0 | @1.12 | %89.1 |
| -0.75 | @6.04 | %16.6 | %0.0 | @1.20 | %83.4 |
| -0.50 | @4.64 | %21.6 | %0.0 | @1.28 | %78.4 |
| -0.25 | @4.18 | %24.0 | %0.0 | @1.31 | %76.1 |
| 0.0 | @3.72 | %26.9 | %19.8 | @1.37 | %73.1 |
| +0.25 | @2.86 | %35.0 | %0.0 | @1.54 | %65.0 |
| +0.50 | @2.42 | %41.4 | %0.0 | @1.71 | %58.6 |
| +0.75 | @2.16 | %46.2 | %0.0 | @1.86 | %53.8 |
| +1.00 Ana Hat | @1.91 | %52.3 | %20.8 | @2.09 | %47.8 |
| +1.25 | @1.73 | %57.8 | %0.0 | @2.37 | %42.2 |
| +1.50 | @1.61 | %62.2 | %0.0 | @2.64 | %37.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.09 | %91.6 | %0.0 | @11.96 | %8.4 |
| +2.00 | @1.10 | %90.9 | %14.5 | @11.02 | %9.1 |
| +2.25 | @1.19 | %83.8 | %0.0 | @6.18 | %16.2 |
| +2.50 | @1.29 | %77.8 | %0.0 | @4.49 | %22.3 |
| +2.75 | @1.33 | %75.3 | %0.0 | @4.05 | %24.7 |
| +3.00 | @1.38 | %72.3 | %19.6 | @3.61 | %27.7 |
| +3.25 | @1.55 | %64.5 | %0.0 | @2.81 | %35.6 |
| +3.50 | @1.72 | %58.1 | %0.0 | @2.39 | %41.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.1% | 3.7% | 5.6% | 4.9% | 3.2% | 1.7% |
| 1 Gol | 2.0% | 7.0% | 8.6% | 7.6% | 5.0% | 2.7% |
| 2 Gol | 1.9% | 5.1% | 6.7% | 5.9% | 3.9% | 2.1% |
| 3 Gol | 1.0% | 2.6% | 3.5% | 3.1% | 2.0% | 1.1% |
| 4 Gol | 0.4% | 1.0% | 1.4% | 1.2% | 0.8% | 0.4% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.3% | 0.4% | 0.4% | 0.2% | 0.1% |
Alencon — Son 5 Maç
M
vs Ergué-Gaberic (E)
2 - 3
M
vs Guingamp II (D)
2 - 1
G
vs Rennes II (D)
3 - 4
Guingamp II — Son 5 Maç
G
vs Cesson (E)
2 - 1
G
vs Drapeau Fougères (D)
1 - 4
G
vs Alencon (E)
2 - 1
B
vs Drapeau Fougères (D)
2 - 2
M
vs Cesson (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 04.10.2025 | National 3 - Group C | Guingamp II | 2 - 1 | Alencon |