Fransa
National 3 - Group C •
21.03.2026 — 20:00
Alencon
Elo: 1497λ (Beklenen Gol): 1.29
0 - 4
Tamamlandı
İY: 0 - 3
Pontivy GSI
Elo: 1513λ (Beklenen Gol): 1.56
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Alencon - Pontivy GSI mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.29, Dep: 1.56 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Pontivy GSI %42.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %54.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %58.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %60.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Alencon xG
1.60
Dengeli
Pontivy GSI xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%30.8
X (Beraberlik)
%26.5
2 (Deplasman)
%42.6
Çifte Şans 1X: %57.4
Çifte Şans X2: %69.2
Çifte Şans 12: %73.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.3
0.5 Alt: %6.7
1.5 Üst: %78.6
1.5 Alt: %21.4
2.5 Üst: %54.2
2.5 Alt: %45.8
3.5 Üst: %31.9
3.5 Alt: %68.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%58.1
KG Yok
%41.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.5
1-2
%9.1
0-1
%8.1
2-1
%7.5
0-2
%7.0
0-0
%6.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.4
İY X: %42.0
İY 2: %32.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.4
İY 0.5 Alt: %28.6
İY 1.5 Üst: %37.5
İY 1.5 Alt: %62.5
İY 2.5 Üst: %13.8
İY 2.5 Alt: %86.2
İY 3.5 Üst: %4.0
İY 3.5 Alt: %96.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.68
+
Dep
5.07
=
Toplam
9.75
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %63.8
8.5 Alt: %36.2
9.5 Üst: %51.0
9.5 Alt: %49.0
10.5 Üst: %38.6
10.5 Alt: %61.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.48 Korner (Ev: 2.15, Dep: 2.33)
İY 4.5 Üst: %46.5
İY 4.5 Alt: %53.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %38.8 |
Eşit: %12.9 |
Dep: %48.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.6
Ev: 11.9 • Dep: 12.7
İsabetli Şut
8.6
Ev: 4.2 • Dep: 4.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %72.8
21.5 Alt: %27.2
23.5 Şut Üst: %57.6
23.5 Alt: %42.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %62.6
7.5 Alt: %37.4
8.5 İsabetli Üst: %48.9
8.5 Alt: %51.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAlencon
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Pontivy GSI
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Alencon (+0.25)
@1.96
%51.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Pontivy GSI (-0.25)
@2.04
%49.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.08
%48.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.92
%52.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.36 | %13.6 | %0.0 | @1.16 | %86.4 |
| -1.25 | @6.73 | %14.9 | %0.0 | @1.17 | %85.1 |
| -1.00 | @6.09 | %16.4 | %17.3 | @1.20 | %83.6 |
| -0.75 | @4.11 | %24.3 | %0.0 | @1.32 | %75.7 |
| -0.50 | @3.24 | %30.8 | %0.0 | @1.45 | %69.2 |
| -0.25 | @2.81 | %35.6 | %0.0 | @1.55 | %64.4 |
| 0.0 | @2.38 | %42.1 | %26.7 | @1.73 | %57.9 |
| +0.25 Ana Hat | @1.96 | %51.0 | %0.0 | @2.04 | %49.0 |
| +0.50 | @1.74 | %57.6 | %0.0 | @2.36 | %42.4 |
| +0.75 | @1.55 | %64.3 | %0.0 | @2.80 | %35.7 |
| +1.00 | @1.37 | %72.8 | %21.0 | @3.68 | %27.2 |
| +1.25 | @1.32 | %76.0 | %0.0 | @4.17 | %24.0 |
| +1.50 | @1.27 | %78.5 | %0.0 | @4.66 | %21.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.33 | %75.4 | %0.0 | @4.07 | %24.6 |
| +2.00 | @1.40 | %71.4 | %24.6 | @3.50 | %28.6 |
| +2.25 | @1.63 | %61.4 | %0.0 | @2.59 | %38.6 |
| +2.50 | @1.86 | %53.9 | %0.0 | @2.17 | %46.1 |
| +2.75 Ana Hat | @2.08 | %48.0 | %0.0 | @1.92 | %52.0 |
| +3.00 | @2.47 | %40.5 | %22.5 | @1.68 | %59.5 |
| +3.25 | @2.83 | %35.4 | %0.0 | @1.55 | %64.6 |
| +3.50 | @3.19 | %31.4 | %0.0 | @1.46 | %68.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.7% | 8.2% | 7.1% | 3.7% | 1.4% | 0.4% |
| 1 Gol | 6.7% | 12.6% | 9.1% | 4.7% | 1.8% | 0.6% |
| 2 Gol | 4.9% | 7.6% | 5.9% | 3.1% | 1.2% | 0.4% |
| 3 Gol | 2.1% | 3.3% | 2.5% | 1.3% | 0.5% | 0.2% |
| 4 Gol | 0.7% | 1.1% | 0.8% | 0.4% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Alencon — Son 5 Maç
B
vs Saint-Pierre Milizac (D)
1 - 1
M
vs Cesson (E)
0 - 4
G
vs Rennes II (E)
4 - 3
B
vs Guingamp II (E)
0 - 0
M
vs Ergué-Gaberic (E)
2 - 3
Pontivy GSI — Son 5 Maç
B
vs Vannes (D)
0 - 0
M
vs Vannes (D)
2 - 1
M
vs Vannes (E)
1 - 2
M
vs Vannes (D)
2 - 1
G
vs Vannes (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.