Fransa
National 3 - Group B •
07.03.2026 — 20:00
La Chataigneraie
Elo: 1527λ (Beklenen Gol): 1.42
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Panazol
Elo: 1491λ (Beklenen Gol): 0.99
Model Güven Derecesi:
%71
La Chataigneraie - Panazol mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.42, Dep: 0.99 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre La Chataigneraie %45.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %43.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %48.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %72.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
La Chataigneraie xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Panazol xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.42 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%45.9
X (Beraberlik)
%28.7
2 (Deplasman)
%25.5
Çifte Şans 1X: %74.5
Çifte Şans X2: %54.2
Çifte Şans 12: %71.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.1
0.5 Alt: %9.9
1.5 Üst: %70.4
1.5 Alt: %29.6
2.5 Üst: %43.4
2.5 Alt: %56.6
3.5 Üst: %22.4
3.5 Alt: %77.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%48.7
KG Yok
%51.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.6
1-0
%11.8
0-0
%9.9
2-0
%9.0
2-1
%9.0
0-1
%8.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %33.5
İY X: %45.6
İY 2: %21.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.5
İY 0.5 Alt: %34.5
İY 1.5 Üst: %30.3
İY 1.5 Alt: %69.7
İY 2.5 Üst: %9.6
İY 2.5 Alt: %90.4
İY 3.5 Üst: %2.4
İY 3.5 Alt: %97.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.94
+
Dep
3.86
=
Toplam
8.79
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %51.7
8.5 Alt: %48.3
9.5 Üst: %38.5
9.5 Alt: %61.5
10.5 Üst: %27.0
10.5 Alt: %73.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.04 Korner (Ev: 2.27, Dep: 1.77)
İY 4.5 Üst: %38.0
İY 4.5 Alt: %62.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %57.6 |
Eşit: %12.8 |
Dep: %29.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.9
Ev: 12.7 • Dep: 9.2
İsabetli Şut
7.7
Ev: 4.5 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %52.3
21.5 Alt: %47.7
23.5 Şut Üst: %35.8
23.5 Alt: %64.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %50.2
7.5 Alt: %49.8
8.5 İsabetli Üst: %36.3
8.5 Alt: %63.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiLa Chataigneraie
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Panazol
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
La Chataigneraie (-0.25)
@1.87
%53.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Panazol (+0.25)
@2.15
%46.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.00
%49.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.00
%50.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.44 | %22.5 | %0.0 | @1.29 | %77.5 |
| -1.25 | @3.93 | %25.5 | %0.0 | @1.34 | %74.5 |
| -1.00 | @3.41 | %29.3 | %23.2 | @1.41 | %70.7 |
| -0.75 | @2.59 | %38.6 | %0.0 | @1.63 | %61.4 |
| -0.50 | @2.19 | %45.7 | %0.0 | @1.84 | %54.3 |
| -0.25 Ana Hat | @1.87 | %53.4 | %0.0 | @2.15 | %46.6 |
| 0.0 | @1.56 | %64.2 | %28.8 | @2.79 | %35.8 |
| +0.25 | @1.42 | %70.2 | %0.0 | @3.36 | %29.8 |
| +0.50 | @1.34 | %74.5 | %0.0 | @3.92 | %25.5 |
| +0.75 | @1.24 | %81.0 | %0.0 | @5.25 | %19.0 |
| +1.00 | @1.13 | %88.7 | %16.0 | @8.81 | %11.4 |
| +1.25 | @1.12 | %89.6 | %0.0 | @9.65 | %10.4 |
| +1.50 | @1.11 | %90.5 | %0.0 | @10.48 | %9.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.52 | %65.6 | %0.0 | @2.91 | %34.4 |
| +2.00 | @1.69 | %59.2 | %27.1 | @2.45 | %40.8 |
| +2.25 Ana Hat | @2.00 | %49.9 | %0.0 | @2.00 | %50.1 |
| +2.50 | @2.32 | %43.1 | %0.0 | @1.76 | %56.9 |
| +2.75 | @2.74 | %36.5 | %0.0 | @1.57 | %63.6 |
| +3.00 | @3.57 | %28.0 | %21.1 | @1.39 | %72.0 |
| +3.25 | @4.05 | %24.7 | %0.0 | @1.33 | %75.3 |
| +3.50 | @4.53 | %22.1 | %0.0 | @1.28 | %77.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.9% | 8.0% | 4.4% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 11.8% | 13.6% | 6.3% | 2.1% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.1% | 9.0% | 4.5% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 4.3% | 4.3% | 2.1% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.5% | 1.5% | 0.8% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
La Chataigneraie — Son 5 Maç
G
vs USSA Vertou (E)
2 - 1
G
vs Chauvigny (E)
3 - 2
M
vs Panazol (D)
3 - 1
B
vs Panazol (E)
0 - 0
G
vs Panazol (D)
0 - 1
Panazol — Son 5 Maç
M
vs Le Poiré sur Vie (E)
0 - 2
M
vs Challans (E)
1 - 2
G
vs La Chataigneraie (E)
3 - 1
B
vs La Chataigneraie (D)
0 - 0
G
vs Challans (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 19.10.2025 | National 3 - Group B | Panazol | 3 - 1 | La Chataigneraie |
| 08.03.2025 | National 3 - Group B | La Chataigneraie | 0 - 0 | Panazol |
| 17.11.2024 | National 3 - Group B | Panazol | 0 - 1 | La Chataigneraie |