Maç Listesine Dön
World Friendlies • 14.02.2026 — 14:00

Netherlands U17

Elo: 1521
λ (Beklenen Gol): 1.40
VS
Başlamadı

Belgium U17

Elo: 1581
λ (Beklenen Gol): 1.10
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
Netherlands U17 - Belgium U17 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.40, Dep: 1.10 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Netherlands U17 %42.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %45.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %51.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %88.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Netherlands U17 xG 1.64
Dengeli
Belgium U17 xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %42.8
X (Beraberlik) %28.6
2 (Deplasman) %28.6

Çifte Şans 1X: %71.4
Çifte Şans X2: %57.2
Çifte Şans 12: %71.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.8 0.5 Alt: %9.3
1.5 Üst: %72.1 1.5 Alt: %27.9
2.5 Üst: %45.5 2.5 Alt: %54.6
3.5 Üst: %24.1 3.5 Alt: %75.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %51.1
KG Yok %48.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.6
1-0
%10.6
0-0
%9.2
2-1
%8.8
0-1
%8.1
2-0
%8.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.8 İY X: %45.0 İY 2: %23.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.7 İY 0.5 Alt: %33.3
İY 1.5 Üst: %31.6 İY 1.5 Alt: %68.4
İY 2.5 Üst: %10.4 İY 2.5 Alt: %89.7
İY 3.5 Üst: %2.7 İY 3.5 Alt: %97.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.89
+
Dep 4.08
=
Toplam 8.97
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %54.1 8.5 Alt: %46.0
9.5 Üst: %40.9 9.5 Alt: %59.1
10.5 Üst: %29.1 10.5 Alt: %71.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.13 Korner (Ev: 2.25, Dep: 1.88)
İY 4.5 Üst: %39.6 İY 4.5 Alt: %60.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %54.0 | Eşit: %13.1 | Dep: %33.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 22.4
Ev: 12.6 • Dep: 9.9
İsabetli Şut 7.9
Ev: 4.5 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %56.5 21.5 Alt: %43.5
23.5 Şut Üst: %39.8 23.5 Alt: %60.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %52.6 7.5 Alt: %47.4
8.5 İsabetli Üst: %38.7 8.5 Alt: %61.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Netherlands U17
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Belgium U17
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Netherlands U17 (-0.25)
@2.01
%49.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Belgium U17 (+0.25)
@1.99
%50.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.91
%52.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.09
%47.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.86 %20.6 %0.0 @1.26 %79.4
-1.25 @4.32 %23.1 %0.0 @1.30 %76.9
-1.00 @3.79 %26.4 %22.1 @1.36 %73.6
-0.75 @2.81 %35.5 %0.0 @1.55 %64.5
-0.50 @2.34 %42.7 %0.0 @1.74 %57.4
-0.25 Ana Hat @2.01 %49.8 %0.0 @1.99 %50.2
0.0 @1.67 %59.8 %28.7 @2.49 %40.2
+0.25 @1.50 %66.6 %0.0 @2.99 %33.5
+0.50 @1.40 %71.4 %0.0 @3.49 %28.7
+0.75 @1.28 %78.0 %0.0 @4.55 %22.0
+1.00 @1.16 %86.1 %17.2 @7.21 %13.9
+1.25 @1.14 %87.4 %0.0 @7.95 %12.6
+1.50 @1.13 %88.5 %0.0 @8.70 %11.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.48 %67.7 %0.0 @3.09 %32.3
+2.00 @1.62 %61.8 %26.7 @2.61 %38.3
+2.25 Ana Hat @1.91 %52.2 %0.0 @2.09 %47.8
+2.50 @2.21 %45.2 %0.0 @1.83 %54.8
+2.75 @2.59 %38.7 %0.0 @1.63 %61.3
+3.00 @3.30 %30.3 %21.4 @1.43 %69.7
+3.25 @3.75 %26.7 %0.0 @1.36 %73.3
+3.50 @4.20 %23.8 %0.0 @1.31 %76.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 9.2% 8.2% 5.0% 1.8% 0.5% 0.1%
1 Gol 10.6% 13.7% 7.0% 2.6% 0.7% 0.2%
2 Gol 8.1% 8.9% 4.9% 1.8% 0.5% 0.1%
3 Gol 3.8% 4.1% 2.3% 0.8% 0.2% 0.1%
4 Gol 1.3% 1.4% 0.8% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.4% 0.4% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
Netherlands U17 — Son 5 Maç
B vs Switzerland U17 (D)
3 - 3
M vs Croatia U17 (E)
2 - 3
G vs Kazakhstan U17 (E)
4 - 1
B vs Albania U17 (D)
1 - 1
B vs Belgium U17 (E)
0 - 0
Belgium U17 — Son 5 Maç
B vs Netherlands U17 (D)
0 - 0
B vs Netherlands U17 (E)
2 - 2
B vs Serbia U17 (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
2 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
09.09.2025 Friendlies Netherlands U17 0 - 0 Belgium U17
26.03.2024 UEFA U17 Championship - Qualification Belgium U17 2 - 2 Netherlands U17