Maç Listesine Dön
İngiltere Non League Div One - Isthmian North • 10.01.2026 — 18:00

Grays Athletic

Elo: 1487
λ (Beklenen Gol): 1.15
3 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Mildenhall Town

Elo: 1432
λ (Beklenen Gol): 1.08
Model Güven Derecesi:
%64
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç).
Grays Athletic - Mildenhall Town mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.15, Dep: 1.08 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Grays Athletic %36.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %38.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %46.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %54.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Grays Athletic xG 1.55
Dengeli
Mildenhall Town xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %36.3
X (Beraberlik) %30.9
2 (Deplasman) %32.8

Çifte Şans 1X: %67.2
Çifte Şans X2: %63.7
Çifte Şans 12: %69.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.2 0.5 Alt: %11.8
1.5 Üst: %66.3 1.5 Alt: %33.7
2.5 Üst: %38.6 2.5 Alt: %61.4
3.5 Üst: %18.7 3.5 Alt: %81.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %46.2
KG Yok %53.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%14.4
0-0
%11.7
1-0
%11.4
0-1
%10.6
2-1
%7.7
1-2
%7.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.1 İY X: %47.9 İY 2: %25.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %62.7 İY 0.5 Alt: %37.3
İY 1.5 Üst: %27.3 İY 1.5 Alt: %72.8
İY 2.5 Üst: %8.1 İY 2.5 Alt: %91.9
İY 3.5 Üst: %1.9 İY 3.5 Alt: %98.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.4
+
Dep 4.04
=
Toplam 8.44
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %46.9 8.5 Alt: %53.1
9.5 Üst: %33.9 9.5 Alt: %66.1
10.5 Üst: %23.0 10.5 Alt: %77.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.88 Korner (Ev: 2.02, Dep: 1.86)
İY 4.5 Üst: %34.8 İY 4.5 Alt: %65.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %47.8 | Eşit: %13.9 | Dep: %38.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 20.8
Ev: 11.1 • Dep: 9.8
İsabetli Şut 7.3
Ev: 3.9 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %42.8 21.5 Alt: %57.2
23.5 Şut Üst: %27.2 23.5 Alt: %72.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %44.4 7.5 Alt: %55.6
8.5 İsabetli Üst: %30.9 8.5 Alt: %69.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Grays Athletic
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Mildenhall Town
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Grays Athletic (0.0)
@1.90
%52.5 İhtimal
İade (Push): %30.9
Mildenhall Town (+0.00)
@2.11
%47.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.88
%53.3 İhtimal
İade (Push): %27.8
+2.00 Gol Alt
@2.14
%46.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.48 %15.4 %0.0 @1.18 %84.6
-1.25 @5.81 %17.2 %0.0 @1.21 %82.8
-1.00 @5.13 %19.5 %20.9 @1.24 %80.5
-0.75 @3.47 %28.9 %0.0 @1.41 %71.1
-0.50 @2.76 %36.3 %0.0 @1.57 %63.7
-0.25 @2.33 %42.9 %0.0 @1.75 %57.1
0.0 Ana Hat @1.90 %52.5 %30.9 @2.11 %47.5
+0.25 @1.63 %61.2 %0.0 @2.58 %38.8
+0.50 @1.49 %67.2 %0.0 @3.05 %32.8
+0.75 @1.34 %74.5 %0.0 @3.92 %25.5
+1.00 @1.20 %83.5 %19.5 @6.06 %16.5
+1.25 @1.17 %85.3 %0.0 @6.79 %14.7
+1.50 @1.15 %86.7 %0.0 @7.53 %13.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.64 %60.8 %0.0 @2.55 %39.2
+2.00 Ana Hat @1.88 %53.3 %27.8 @2.14 %46.7
+2.25 @2.24 %44.7 %0.0 @1.81 %55.3
+2.50 @2.60 %38.5 %0.0 @1.62 %61.5
+2.75 @3.16 %31.6 %0.0 @1.46 %68.4
+3.00 @4.32 %23.1 %19.9 @1.30 %76.9
+3.25 @4.86 %20.6 %0.0 @1.26 %79.4
+3.50 @5.40 %18.5 %0.0 @1.23 %81.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 11.8% 10.6% 6.3% 2.3% 0.6% 0.1%
1 Gol 11.4% 14.4% 7.2% 2.6% 0.7% 0.2%
2 Gol 7.1% 7.7% 4.2% 1.5% 0.4% 0.1%
3 Gol 2.7% 3.0% 1.6% 0.6% 0.2% 0.0%
4 Gol 0.8% 0.9% 0.5% 0.2% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Grays Athletic — Son 5 Maç
M vs Tilbury (E)
0 - 1
B vs Tilbury (E)
0 - 0
B vs Mildenhall Town (E)
1 - 1
M vs Tilbury (D)
2 - 1
B vs Mildenhall Town (D)
2 - 2
Mildenhall Town — Son 5 Maç
B vs Grays Athletic (D)
1 - 1
B vs Grays Athletic (E)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
2 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
28.12.2024 Non League Div One - Isthmian North Grays Athletic 1 - 1 Mildenhall Town
10.08.2024 Non League Div One - Isthmian North Mildenhall Town 2 - 2 Grays Athletic