Rusya
Second League - Final Four •
08.11.2026 — 13:00
Murom
Elo: 1546λ (Beklenen Gol): 1.56
CANLI
Khimik Dzerzhinsk
Elo: 1598λ (Beklenen Gol): 1.38
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Murom - Khimik Dzerzhinsk mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.56, Dep: 1.38 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Murom %40.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %56.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %60.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %83.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Murom xG
1.95
Dengeli
Khimik Dzerzhinsk xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%40.7
X (Beraberlik)
%26.2
2 (Deplasman)
%33.1
Çifte Şans 1X: %66.9
Çifte Şans X2: %59.3
Çifte Şans 12: %73.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.8
0.5 Alt: %6.2
1.5 Üst: %80.0
1.5 Alt: %20.0
2.5 Üst: %56.3
2.5 Alt: %43.7
3.5 Üst: %34.0
3.5 Alt: %66.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%60.0
KG Yok
%40.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.2
2-1
%8.9
1-2
%7.9
1-0
%7.4
0-1
%6.5
2-0
%6.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.7
İY X: %41.4
İY 2: %27.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.5
İY 0.5 Alt: %27.5
İY 1.5 Üst: %38.9
İY 1.5 Alt: %61.1
İY 2.5 Üst: %14.7
İY 2.5 Alt: %85.3
İY 3.5 Üst: %4.4
İY 3.5 Alt: %95.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.21
+
Dep
4.7
=
Toplam
9.91
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %65.7
8.5 Alt: %34.3
9.5 Üst: %53.1
9.5 Alt: %46.9
10.5 Üst: %40.6
10.5 Alt: %59.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.56 Korner (Ev: 2.4, Dep: 2.16)
İY 4.5 Üst: %47.9
İY 4.5 Alt: %52.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %50.1 |
Eşit: %12.7 |
Dep: %37.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.2
Ev: 13.5 • Dep: 11.6
İsabetli Şut
8.8
Ev: 4.8 • Dep: 4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %76.3
21.5 Alt: %23.7
23.5 Şut Üst: %61.9
23.5 Alt: %38.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %65.2
7.5 Alt: %34.8
8.5 İsabetli Üst: %51.8
8.5 Alt: %48.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMurom
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Khimik Dzerzhinsk
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Murom (-0.25)
@2.14
%46.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Khimik Dzerzhinsk (+0.25)
@1.88
%53.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.99
%50.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.02
%49.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.92 | %20.3 | %0.0 | @1.26 | %79.7 |
| -1.25 | @4.42 | %22.6 | %0.0 | @1.29 | %77.4 |
| -1.00 | @3.92 | %25.5 | %20.2 | @1.34 | %74.5 |
| -0.75 | @2.95 | %33.9 | %0.0 | @1.51 | %66.1 |
| -0.50 | @2.47 | %40.6 | %0.0 | @1.68 | %59.5 |
| -0.25 Ana Hat | @2.14 | %46.7 | %0.0 | @1.88 | %53.3 |
| 0.0 | @1.82 | %55.1 | %26.4 | @2.23 | %44.9 |
| +0.25 | @1.61 | %61.9 | %0.0 | @2.63 | %38.1 |
| +0.50 | @1.49 | %67.0 | %0.0 | @3.03 | %33.1 |
| +0.75 | @1.36 | %73.5 | %0.0 | @3.78 | %26.5 |
| +1.00 | @1.23 | %81.5 | %17.9 | @5.41 | %18.5 |
| +1.25 | @1.20 | %83.3 | %0.0 | @6.00 | %16.7 |
| +1.50 | @1.18 | %84.8 | %0.0 | @6.59 | %15.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.30 | %77.1 | %0.0 | @4.37 | %22.9 |
| +2.00 | @1.36 | %73.6 | %23.9 | @3.78 | %26.5 |
| +2.25 | @1.57 | %63.6 | %0.0 | @2.75 | %36.4 |
| +2.50 | @1.79 | %56.0 | %0.0 | @2.27 | %44.0 |
| +2.75 Ana Hat | @1.99 | %50.4 | %0.0 | @2.02 | %49.6 |
| +3.00 | @2.32 | %43.1 | %22.6 | @1.76 | %56.9 |
| +3.25 | @2.66 | %37.7 | %0.0 | @1.60 | %62.4 |
| +3.50 | @2.99 | %33.4 | %0.0 | @1.50 | %66.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.2% | 6.5% | 5.1% | 2.4% | 0.8% | 0.2% |
| 1 Gol | 7.4% | 12.3% | 7.9% | 3.7% | 1.3% | 0.4% |
| 2 Gol | 6.5% | 8.9% | 6.2% | 2.9% | 1.0% | 0.3% |
| 3 Gol | 3.4% | 4.6% | 3.2% | 1.5% | 0.5% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.3% | 1.8% | 1.2% | 0.6% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.6% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Murom — Son 5 Maç
M
vs FK Spartak Tambov (D)
1 - 0
B
vs Cherepovets (E)
2 - 2
G
vs Spartak Moscow 2 (E)
3 - 1
B
vs Tver (E)
0 - 0
B
vs Volga Ulyanovsk (D)
0 - 0
Khimik Dzerzhinsk — Son 5 Maç
M
vs Sevastopol (D)
3 - 2
G
vs Dinamo Barnaul (D)
1 - 2
G
vs Krylya Sovetov II (E)
3 - 1
M
vs Akron II (D)
4 - 3
G
vs Pobeda Nizhniy Novgorod (E)
5 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.