Portekiz
Campeonato de Portugal Prio - Group C •
22.02.2026 — 18:00
Mortágua
Elo: 1510λ (Beklenen Gol): 0.63
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Peniche
Elo: 1533λ (Beklenen Gol): 1.00
Model Güven Derecesi:
%77
Mortágua - Peniche mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.63, Dep: 1.00 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Peniche %42.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %22.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %30.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %35.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %48.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Mortágua xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Peniche xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.63 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%21.5
X (Beraberlik)
%35.9
2 (Deplasman)
%42.6
Çifte Şans 1X: %57.4
Çifte Şans X2: %78.5
Çifte Şans 12: %64.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %79.4
0.5 Alt: %20.6
1.5 Üst: %49.3
1.5 Alt: %50.7
2.5 Üst: %22.3
2.5 Alt: %77.7
3.5 Üst: %8.3
3.5 Alt: %91.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%30.3
KG Yok
%69.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%20.6
0-1
%18.8
1-1
%13.2
1-0
%11.4
0-2
%9.8
1-2
%6.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %16.2
İY X: %55.3
İY 2: %28.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %51.4
İY 0.5 Alt: %48.6
İY 1.5 Üst: %17.1
İY 1.5 Alt: %82.9
İY 2.5 Üst: %3.8
İY 2.5 Alt: %96.2
İY 3.5 Üst: %0.7
İY 3.5 Alt: %99.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.34
+
Dep
3.87
=
Toplam
7.21
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %29.9
8.5 Alt: %70.1
9.5 Üst: %19.1
9.5 Alt: %80.9
10.5 Üst: %11.4
10.5 Alt: %88.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.32 Korner (Ev: 1.54, Dep: 1.78)
İY 4.5 Üst: %24.0
İY 4.5 Alt: %76.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %34.9 |
Eşit: %14.9 |
Dep: %50.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
17.1
Ev: 7.9 • Dep: 9.3
İsabetli Şut
6
Ev: 2.8 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %14.7
21.5 Alt: %85.3
23.5 Şut Üst: %6.8
23.5 Alt: %93.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %25.3
7.5 Alt: %74.7
8.5 İsabetli Üst: %15.0
8.5 Alt: %85.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMortágua
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Peniche
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Mortágua (+0.25)
@2.08
%48.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Peniche (-0.25)
@1.93
%51.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.03
%49.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.97
%50.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @17.17 | %5.8 | %0.0 | @1.06 | %94.2 |
| -1.25 | @15.83 | %6.3 | %0.0 | @1.07 | %93.7 |
| -1.00 | @14.48 | %6.9 | %15.7 | @1.07 | %93.1 |
| -0.75 | @6.75 | %14.8 | %0.0 | @1.17 | %85.2 |
| -0.50 | @4.65 | %21.5 | %0.0 | @1.27 | %78.5 |
| -0.25 | @3.82 | %26.2 | %0.0 | @1.36 | %73.8 |
| 0.0 | @2.98 | %33.6 | %35.9 | @1.51 | %66.4 |
| +0.25 Ana Hat | @2.08 | %48.1 | %0.0 | @1.93 | %51.9 |
| +0.50 | @1.74 | %57.4 | %0.0 | @2.35 | %42.6 |
| +0.75 | @1.52 | %65.9 | %0.0 | @2.93 | %34.2 |
| +1.00 | @1.30 | %77.2 | %25.6 | @4.38 | %22.8 |
| +1.25 | @1.24 | %80.5 | %0.0 | @5.14 | %19.5 |
| +1.50 | @1.20 | %83.0 | %0.0 | @5.89 | %17.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.42 | %41.3 | %0.0 | @1.70 | %58.7 |
| +2.00 | @3.28 | %30.5 | %27.0 | @1.44 | %69.5 |
| +2.25 | @3.88 | %25.8 | %0.0 | @1.35 | %74.2 |
| +2.50 | @4.49 | %22.3 | %0.0 | @1.29 | %77.7 |
| +2.75 | @6.10 | %16.4 | %0.0 | @1.20 | %83.6 |
| +3.00 | @10.49 | %9.5 | %14.1 | @1.11 | %90.5 |
| +3.25 | @11.36 | %8.8 | %0.0 | @1.10 | %91.2 |
| +3.50 | @12.22 | %8.2 | %0.0 | @1.09 | %91.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 20.6% | 18.8% | 9.8% | 3.3% | 0.8% | 0.2% |
| 1 Gol | 11.4% | 13.2% | 6.2% | 2.1% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 3.9% | 3.9% | 1.9% | 0.6% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 0.8% | 0.8% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Mortágua — Son 5 Maç
B
vs Samora Correir (E)
0 - 0
M
vs Peniche (D)
4 - 0
B
vs Peniche (E)
0 - 0
M
vs Peniche (D)
3 - 1
G
vs Peniche (E)
2 - 0
Peniche — Son 5 Maç
B
vs Fátima (E)
1 - 1
G
vs Vitória de Sernache (D)
0 - 1
M
vs Os Marialvas (E)
0 - 1
G
vs Mortágua (E)
4 - 0
G
vs Samora Correir (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 05.10.2025 | Campeonato de Portugal Prio - Group C | Peniche | 4 - 0 | Mortágua |
| 23.02.2025 | Campeonato de Portugal Prio - Group C | Mortágua | 0 - 0 | Peniche |
| 27.10.2024 | Campeonato de Portugal Prio - Group C | Peniche | 3 - 1 | Mortágua |
| 28.01.2024 | Campeonato de Portugal Prio - Group C | Mortágua | 2 - 0 | Peniche |
| 17.09.2023 | Campeonato de Portugal Prio - Group C | Peniche | 3 - 1 | Mortágua |