Saudi-Arabia
Pro League •
22.02.2026 — 01:00
Cunupia
Elo: 1361λ (Beklenen Gol): 2.15
0 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 1
La Horquetta Rangers
Elo: 1580λ (Beklenen Gol): 1.66
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Cunupia - La Horquetta Rangers mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.15, Dep: 1.66 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Cunupia %48.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %73.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %72.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %70.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Cunupia xG
2.35
Dengeli
La Horquetta Rangers xG
1.91
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%48.7
X (Beraberlik)
%21.9
2 (Deplasman)
%29.5
Çifte Şans 1X: %70.6
Çifte Şans X2: %51.3
Çifte Şans 12: %78.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.1
0.5 Alt: %2.9
1.5 Üst: %89.9
1.5 Alt: %10.1
2.5 Üst: %73.3
2.5 Alt: %26.7
3.5 Üst: %52.8
3.5 Alt: %47.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%72.1
KG Yok
%27.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%8.5
2-1
%8.5
2-2
%7.1
1-2
%6.6
3-1
%6.1
2-0
%5.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %38.2
İY X: %35.7
İY 2: %26.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %80.9
İY 0.5 Alt: %19.1
İY 1.5 Üst: %51.9
İY 1.5 Alt: %48.1
İY 2.5 Üst: %24.3
İY 2.5 Alt: %75.7
İY 3.5 Üst: %9.2
İY 3.5 Alt: %90.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.41
+
Dep
5.29
=
Toplam
11.7
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %82.4
8.5 Alt: %17.6
9.5 Üst: %73.0
9.5 Alt: %27.0
10.5 Üst: %62.0
10.5 Alt: %38.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.38 Korner (Ev: 2.95, Dep: 2.43)
İY 4.5 Üst: %62.4
İY 4.5 Alt: %37.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %57.1 |
Eşit: %11.2 |
Dep: %31.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
30.5
Ev: 17.2 • Dep: 13.3
İsabetli Şut
10.7
Ev: 6.1 • Dep: 4.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %95.4
21.5 Alt: %4.6
23.5 Şut Üst: %90.1
23.5 Alt: %9.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %83.4
7.5 Alt: %16.6
8.5 İsabetli Üst: %73.7
8.5 Alt: %26.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCunupia
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
La Horquetta Rangers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Cunupia (-0.50)
@2.09
%47.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
La Horquetta Rangers (+0.50)
@1.92
%52.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@1.94
%51.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@2.06
%48.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.60 | %27.8 | %0.0 | @1.38 | %72.2 |
| -1.25 | @3.24 | %30.9 | %0.0 | @1.45 | %69.1 |
| -1.00 | @2.88 | %34.7 | %20.1 | @1.53 | %65.3 |
| -0.75 | @2.38 | %42.0 | %0.0 | @1.73 | %58.0 |
| -0.50 Ana Hat | @2.09 | %47.9 | %0.0 | @1.92 | %52.1 |
| -0.25 | @1.85 | %53.9 | %0.0 | @2.17 | %46.1 |
| 0.0 | @1.62 | %61.8 | %22.5 | @2.62 | %38.2 |
| +0.25 | @1.50 | %66.6 | %0.0 | @3.00 | %33.4 |
| +0.50 | @1.42 | %70.4 | %0.0 | @3.38 | %29.6 |
| +0.75 | @1.31 | %76.2 | %0.0 | @4.21 | %23.8 |
| +1.00 | @1.20 | %83.2 | %15.4 | @5.94 | %16.8 |
| +1.25 | @1.18 | %84.6 | %0.0 | @6.48 | %15.4 |
| +1.50 | @1.17 | %85.8 | %0.0 | @7.02 | %14.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.13 | %88.7 | %0.0 | @8.82 | %11.3 |
| +2.00 | @1.14 | %87.5 | %17.2 | @7.99 | %12.5 |
| +2.25 | @1.26 | %79.3 | %0.0 | @4.82 | %20.7 |
| +2.50 | @1.38 | %72.5 | %0.0 | @3.63 | %27.5 |
| +2.75 | @1.44 | %69.2 | %0.0 | @3.25 | %30.8 |
| +3.00 | @1.54 | %65.1 | %21.0 | @2.87 | %34.9 |
| +3.25 | @1.74 | %57.5 | %0.0 | @2.35 | %42.5 |
| +3.50 Ana Hat | @1.94 | %51.4 | %0.0 | @2.06 | %48.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.9% | 3.2% | 3.1% | 1.7% | 0.7% | 0.2% |
| 1 Gol | 4.3% | 8.8% | 6.8% | 3.7% | 1.5% | 0.5% |
| 2 Gol | 5.3% | 8.8% | 7.3% | 4.0% | 1.7% | 0.6% |
| 3 Gol | 3.8% | 6.3% | 5.2% | 2.9% | 1.2% | 0.4% |
| 4 Gol | 2.0% | 3.4% | 2.8% | 1.5% | 0.6% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.9% | 1.5% | 1.2% | 0.7% | 0.3% | 0.1% |
Cunupia — Son 5 Maç
G
vs Phoenix (D)
3 - 6
M
vs Central (E)
2 - 3
M
vs San Juan Jabloteh (E)
2 - 4
M
vs Point Fortin (D)
2 - 1
M
vs Athletic Club (D)
1 - 0
La Horquetta Rangers — Son 5 Maç
M
vs San Juan Jabloteh (D)
2 - 1
M
vs Defence Force (E)
0 - 9
M
vs Athletic Club (D)
4 - 0
B
vs Central (E)
0 - 0
M
vs Prison Service (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.