Norveç
Nasjonal U19 Champions League •
15.03.2026 — 19:00
HamKam U19
Elo: 1522λ (Beklenen Gol): 2.47
6 - 0
Tamamlandı
İY: 3 - 0
KFUM U19
Elo: 1480λ (Beklenen Gol): 1.47
Model Güven Derecesi:
%72
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
HamKam U19 - KFUM U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.47, Dep: 1.47 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre HamKam U19 %58.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %75.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %71.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %19.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %91
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%54.3
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
HamKam U19 xG
2.71
Dengeli
KFUM U19 xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%58.9
X (Beraberlik)
%19.8
2 (Deplasman)
%21.3
Çifte Şans 1X: %78.7
Çifte Şans X2: %41.1
Çifte Şans 12: %80.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.4
0.5 Alt: %2.6
1.5 Üst: %90.9
1.5 Alt: %9.1
2.5 Üst: %75.3
2.5 Alt: %24.7
3.5 Üst: %55.4
3.5 Alt: %44.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%71.0
KG Yok
%29.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%8.7
1-1
%7.6
3-1
%7.2
2-2
%6.4
2-0
%6.0
3-2
%5.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %45.1
İY X: %34.1
İY 2: %20.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %82.0
İY 0.5 Alt: %18.0
İY 1.5 Üst: %53.5
İY 1.5 Alt: %46.5
İY 2.5 Üst: %25.7
İY 2.5 Alt: %74.3
İY 3.5 Üst: %9.9
İY 3.5 Alt: %90.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.05
+
Dep
4.88
=
Toplam
11.93
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %84.0
8.5 Alt: %16.0
9.5 Üst: %75.2
9.5 Alt: %24.9
10.5 Üst: %64.5
10.5 Alt: %35.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.49 Korner (Ev: 3.24, Dep: 2.24)
İY 4.5 Üst: %64.1
İY 4.5 Alt: %35.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %68.6 |
Eşit: %9.7 |
Dep: %21.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
31.3
Ev: 19.1 • Dep: 12.1
İsabetli Şut
11
Ev: 6.8 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %96.6
21.5 Alt: %3.5
23.5 Şut Üst: %92.2
23.5 Alt: %7.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %85.4
7.5 Alt: %14.6
8.5 İsabetli Üst: %76.4
8.5 Alt: %23.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiHamKam U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
KFUM U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
HamKam U19 (-0.75)
@1.91
%52.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
KFUM U19 (+0.75)
@2.10
%47.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@2.08
%48.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@1.93
%51.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.75 | %36.4 | %0.0 | @1.57 | %63.6 |
| -1.25 | @2.46 | %40.7 | %0.0 | @1.69 | %59.3 |
| -1.00 | @2.17 | %46.1 | %21.1 | @1.86 | %53.9 |
| -0.75 Ana Hat | @1.91 | %52.5 | %0.0 | @2.10 | %47.5 |
| -0.50 | @1.74 | %57.5 | %0.0 | @2.35 | %42.5 |
| -0.25 | @1.56 | %64.1 | %0.0 | @2.79 | %35.9 |
| 0.0 | @1.38 | %72.4 | %20.6 | @3.63 | %27.6 |
| +0.25 | @1.32 | %75.6 | %0.0 | @4.10 | %24.4 |
| +0.50 | @1.28 | %78.1 | %0.0 | @4.57 | %21.9 |
| +0.75 | @1.20 | %83.3 | %0.0 | @5.97 | %16.7 |
| +1.00 | @1.12 | %89.1 | %12.3 | @9.18 | %10.9 |
| +1.25 | @1.11 | %89.8 | %0.0 | @9.82 | %10.2 |
| +1.50 | @1.11 | %90.5 | %0.0 | @10.47 | %9.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.12 | %89.7 | %0.0 | @9.66 | %10.4 |
| +2.00 | @1.13 | %88.6 | %16.4 | @8.80 | %11.4 |
| +2.25 | @1.24 | %80.8 | %0.0 | @5.19 | %19.3 |
| +2.50 | @1.35 | %74.2 | %0.0 | @3.87 | %25.9 |
| +2.75 | @1.41 | %71.2 | %0.0 | @3.47 | %28.8 |
| +3.00 | @1.48 | %67.4 | %20.7 | @3.07 | %32.6 |
| +3.25 | @1.68 | %59.6 | %0.0 | @2.47 | %40.4 |
| +3.50 | @1.87 | %53.4 | %0.0 | @2.15 | %46.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.6% | 2.4% | 2.2% | 1.1% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 4.5% | 7.9% | 5.4% | 2.7% | 1.0% | 0.3% |
| 2 Gol | 6.2% | 9.1% | 6.7% | 3.3% | 1.2% | 0.4% |
| 3 Gol | 5.1% | 7.5% | 5.5% | 2.7% | 1.0% | 0.3% |
| 4 Gol | 3.2% | 4.6% | 3.4% | 1.7% | 0.6% | 0.2% |
| 5 Gol | 1.6% | 2.3% | 1.7% | 0.8% | 0.3% | 0.1% |
HamKam U19 — Son 5 Maç
G
vs Start U19 (D)
0 - 2
G
vs Sandefjord U19 (E)
1 - 0
B
vs Bodø / Glimt U19 (D)
4 - 4
G
vs Fredrikstad FK U19 (E)
5 - 1
M
vs Tromsø U19 (E)
2 - 3
KFUM U19 — Son 5 Maç
G
vs Sandnes Ulf U19 (E)
2 - 0
B
vs Lillestrøm U19 (D)
1 - 1
B
vs Sogndal U19 (D)
3 - 3
G
vs Molde U19 (E)
4 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.