World
UEFA U17 Championship - Qualification •
25.03.2026 — 22:00
Israel U17
Elo: 1501λ (Beklenen Gol): 1.85
2 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Estonia U17
Elo: 1389λ (Beklenen Gol): 1.34
Model Güven Derecesi:
%54
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Israel U17 - Estonia U17 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.85, Dep: 1.34 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Israel U17 %48.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %61.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %62.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %63
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Israel U17 xG
2.00
Dengeli
Estonia U17 xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%48.8
X (Beraberlik)
%24.2
2 (Deplasman)
%27.0
Çifte Şans 1X: %73.0
Çifte Şans X2: %51.2
Çifte Şans 12: %75.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.0
0.5 Alt: %5.0
1.5 Üst: %83.5
1.5 Alt: %16.5
2.5 Üst: %61.7
2.5 Alt: %38.3
3.5 Üst: %39.5
3.5 Alt: %60.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%62.9
KG Yok
%37.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.0
2-1
%9.5
2-0
%7.1
1-0
%6.9
1-2
%6.8
2-2
%6.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %37.2
İY X: %39.2
İY 2: %23.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.2
İY 0.5 Alt: %24.8
İY 1.5 Üst: %42.8
İY 1.5 Alt: %57.2
İY 2.5 Üst: %17.3
İY 2.5 Alt: %82.7
İY 3.5 Üst: %5.6
İY 3.5 Alt: %94.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.81
+
Dep
4.59
=
Toplam
10.4
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %71.0
8.5 Alt: %29.0
9.5 Üst: %59.1
9.5 Alt: %40.9
10.5 Üst: %46.7
10.5 Alt: %53.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.78 Korner (Ev: 2.67, Dep: 2.11)
İY 4.5 Üst: %52.1
İY 4.5 Alt: %47.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %58.7 |
Eşit: %11.7 |
Dep: %29.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
26.7
Ev: 15.3 • Dep: 11.3
İsabetli Şut
9.3
Ev: 5.5 • Dep: 3.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %84.2
21.5 Alt: %15.8
23.5 Şut Üst: %72.4
23.5 Alt: %27.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %71.4
7.5 Alt: %28.6
8.5 İsabetli Üst: %58.8
8.5 Alt: %41.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiIsrael U17
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Estonia U17
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Israel U17 (-0.50)
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Estonia U17 (+0.50)
@1.93
%51.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.01
%49.9 İhtimal
İade (Push): %22.6
+3.00 Gol Alt
@1.99
%50.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.72 | %26.9 | %0.0 | @1.37 | %73.1 |
| -1.25 | @3.32 | %30.1 | %0.0 | @1.43 | %69.9 |
| -1.00 | @2.92 | %34.2 | %21.4 | @1.52 | %65.8 |
| -0.75 | @2.37 | %42.1 | %0.0 | @1.73 | %57.9 |
| -0.50 Ana Hat | @2.07 | %48.3 | %0.0 | @1.93 | %51.7 |
| -0.25 | @1.82 | %55.1 | %0.0 | @2.23 | %44.9 |
| 0.0 | @1.56 | %64.1 | %24.6 | @2.78 | %35.9 |
| +0.25 | @1.45 | %69.1 | %0.0 | @3.24 | %30.9 |
| +0.50 | @1.37 | %72.9 | %0.0 | @3.69 | %27.1 |
| +0.75 | @1.27 | %78.9 | %0.0 | @4.74 | %21.1 |
| +1.00 | @1.16 | %86.0 | %15.3 | @7.15 | %14.0 |
| +1.25 | @1.15 | %87.2 | %0.0 | @7.79 | %12.8 |
| +1.50 | @1.13 | %88.1 | %0.0 | @8.43 | %11.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.23 | %81.2 | %0.0 | @5.31 | %18.8 |
| +2.00 | @1.27 | %78.5 | %22.1 | @4.65 | %21.5 |
| +2.25 | @1.45 | %68.8 | %0.0 | @3.20 | %31.2 |
| +2.50 | @1.63 | %61.2 | %0.0 | @2.58 | %38.8 |
| +2.75 | @1.78 | %56.2 | %0.0 | @2.29 | %43.8 |
| +3.00 Ana Hat | @2.01 | %49.9 | %22.6 | @1.99 | %50.2 |
| +3.25 | @2.30 | %43.5 | %0.0 | @1.77 | %56.5 |
| +3.50 | @2.59 | %38.6 | %0.0 | @1.63 | %61.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.0% | 4.8% | 3.7% | 1.7% | 0.6% | 0.1% |
| 1 Gol | 7.0% | 11.1% | 6.9% | 3.1% | 1.0% | 0.3% |
| 2 Gol | 7.2% | 9.6% | 6.4% | 2.9% | 1.0% | 0.3% |
| 3 Gol | 4.4% | 5.9% | 4.0% | 1.8% | 0.6% | 0.2% |
| 4 Gol | 2.0% | 2.7% | 1.8% | 0.8% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.8% | 1.0% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
Israel U17 — Son 5 Maç
M
vs France U17 (E)
0 - 5
G
vs Azerbaijan U17 (E)
5 - 1
B
vs Romania U17 (D)
1 - 1
M
vs England U17 (E)
1 - 2
M
vs England U17 (D)
2 - 0
Estonia U17 — Son 5 Maç
M
vs Sweden U17 (E)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.