İngiltere
Non League Div One - Southern Central •
14.03.2026 — 18:00
Hadley
Elo: 1515λ (Beklenen Gol): 1.67
1 - 2
Tamamlandı
Marlow
Elo: 1499λ (Beklenen Gol): 1.81
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
Hadley - Marlow mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.67, Dep: 1.80 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Marlow %40.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %67.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %68.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %60.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Hadley xG
1.95
Dengeli
Marlow xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%35.3
X (Beraberlik)
%23.7
2 (Deplasman)
%40.9
Çifte Şans 1X: %59.1
Çifte Şans X2: %64.7
Çifte Şans 12: %76.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.1
0.5 Alt: %3.9
1.5 Üst: %86.8
1.5 Alt: %13.2
2.5 Üst: %67.4
2.5 Alt: %32.6
3.5 Üst: %45.8
3.5 Alt: %54.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%68.5
KG Yok
%31.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.0
1-2
%8.4
2-1
%7.8
2-2
%7.0
1-3
%5.1
0-2
%5.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.3
İY X: %37.8
İY 2: %32.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %78.0
İY 0.5 Alt: %22.0
İY 1.5 Üst: %47.1
İY 1.5 Alt: %52.9
İY 2.5 Üst: %20.5
İY 2.5 Alt: %79.5
İY 3.5 Üst: %7.1
İY 3.5 Alt: %92.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.44
+
Dep
5.6
=
Toplam
11.04
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %77.2
8.5 Alt: %22.8
9.5 Üst: %66.4
9.5 Alt: %33.6
10.5 Üst: %54.5
10.5 Alt: %45.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.08 Korner (Ev: 2.5, Dep: 2.58)
İY 4.5 Üst: %57.3
İY 4.5 Alt: %42.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %42.0 |
Eşit: %12.1 |
Dep: %45.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28.4
Ev: 14.2 • Dep: 14.2
İsabetli Şut
9.9
Ev: 5.1 • Dep: 4.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %90.8
21.5 Alt: %9.2
23.5 Şut Üst: %82.2
23.5 Alt: %17.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %77.3
7.5 Alt: %22.7
8.5 İsabetli Üst: %65.9
8.5 Alt: %34.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiHadley
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Marlow
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Hadley (0.0)
@2.15
%46.5 İhtimal
İade (Push): %24.2
Marlow (+0.00)
@1.87
%53.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@1.99
%50.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@2.01
%49.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.68 | %17.6 | %0.0 | @1.21 | %82.4 |
| -1.25 | @5.18 | %19.3 | %0.0 | @1.24 | %80.7 |
| -1.00 | @4.68 | %21.4 | %17.6 | @1.27 | %78.6 |
| -0.75 | @3.45 | %29.0 | %0.0 | @1.41 | %71.0 |
| -0.50 | @2.84 | %35.2 | %0.0 | @1.54 | %64.8 |
| -0.25 | @2.50 | %40.1 | %0.0 | @1.67 | %59.9 |
| 0.0 Ana Hat | @2.15 | %46.5 | %24.2 | @1.87 | %53.5 |
| +0.25 | @1.86 | %53.8 | %0.0 | @2.16 | %46.2 |
| +0.50 | @1.68 | %59.4 | %0.0 | @2.46 | %40.6 |
| +0.75 | @1.52 | %65.7 | %0.0 | @2.91 | %34.3 |
| +1.00 | @1.36 | %73.4 | %19.1 | @3.76 | %26.6 |
| +1.25 | @1.31 | %76.2 | %0.0 | @4.21 | %23.8 |
| +1.50 | @1.27 | %78.5 | %0.0 | @4.65 | %21.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.17 | %85.1 | %0.0 | @6.72 | %14.9 |
| +2.00 | @1.20 | %83.3 | %19.8 | @5.99 | %16.7 |
| +2.25 | @1.35 | %74.2 | %0.0 | @3.87 | %25.8 |
| +2.50 | @1.50 | %66.8 | %0.0 | @3.02 | %33.2 |
| +2.75 | @1.59 | %62.7 | %0.0 | @2.68 | %37.3 |
| +3.00 | @1.74 | %57.5 | %22.1 | @2.35 | %42.5 |
| +3.25 Ana Hat | @1.99 | %50.3 | %0.0 | @2.01 | %49.7 |
| +3.50 | @2.23 | %44.8 | %0.0 | @1.81 | %55.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.9% | 5.0% | 5.1% | 3.1% | 1.4% | 0.5% |
| 1 Gol | 4.6% | 10.2% | 8.6% | 5.2% | 2.3% | 0.8% |
| 2 Gol | 4.4% | 7.9% | 7.2% | 4.3% | 1.9% | 0.7% |
| 3 Gol | 2.4% | 4.4% | 4.0% | 2.4% | 1.1% | 0.4% |
| 4 Gol | 1.0% | 1.8% | 1.7% | 1.0% | 0.5% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.6% | 0.6% | 0.3% | 0.2% | 0.1% |
Hadley — Son 5 Maç
M
vs Rayners Lane (E)
1 - 2
B
vs Biggleswade (D)
2 - 2
B
vs Biggleswade Town (D)
1 - 1
G
vs Marlow (D)
2 - 3
M
vs Biggleswade (D)
2 - 0
Marlow — Son 5 Maç
M
vs Leverstock Green (D)
2 - 1
G
vs AFC Dunstable (D)
1 - 3
M
vs Hadley (E)
2 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 27.09.2025 | Non League Div One - Southern Central | Marlow | 2 - 3 | Hadley |