İngiltere
Non League Div One - Southern Central •
21.03.2026 — 18:00
Marlow
Elo: 1511λ (Beklenen Gol): 1.63
4 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Milton Keynes Irish
Elo: 1492λ (Beklenen Gol): 1.67
Model Güven Derecesi:
%52
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Marlow - Milton Keynes Irish mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.63, Dep: 1.67 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Milton Keynes Irish %38.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %64.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %66.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %62.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Marlow xG
1.95
Dengeli
Milton Keynes Irish xG
1.91
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%36.8
X (Beraberlik)
%24.5
2 (Deplasman)
%38.6
Çifte Şans 1X: %61.4
Çifte Şans X2: %63.2
Çifte Şans 12: %75.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.5
0.5 Alt: %4.5
1.5 Üst: %84.9
1.5 Alt: %15.2
2.5 Üst: %64.0
2.5 Alt: %36.0
3.5 Üst: %41.9
3.5 Alt: %58.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%66.0
KG Yok
%34.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.8
1-2
%8.4
2-1
%8.2
2-2
%6.8
0-1
%5.4
1-0
%5.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.0
İY X: %38.9
İY 2: %31.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.3
İY 0.5 Alt: %23.7
İY 1.5 Üst: %44.5
İY 1.5 Alt: %55.5
İY 2.5 Üst: %18.5
İY 2.5 Alt: %81.5
İY 3.5 Üst: %6.2
İY 3.5 Alt: %93.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.35
+
Dep
5.31
=
Toplam
10.66
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %73.7
8.5 Alt: %26.3
9.5 Üst: %62.2
9.5 Alt: %37.8
10.5 Üst: %49.9
10.5 Alt: %50.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.91 Korner (Ev: 2.46, Dep: 2.44)
İY 4.5 Üst: %54.3
İY 4.5 Alt: %45.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %44.4 |
Eşit: %12.4 |
Dep: %43.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.3
Ev: 14 • Dep: 13.4
İsabetli Şut
9.6
Ev: 5 • Dep: 4.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %87.0
21.5 Alt: %13.0
23.5 Şut Üst: %76.4
23.5 Alt: %23.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %73.7
7.5 Alt: %26.3
8.5 İsabetli Üst: %61.5
8.5 Alt: %38.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMarlow
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Milton Keynes Irish
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Marlow (0.0)
@2.05
%48.9 İhtimal
İade (Push): %24.9
Milton Keynes Irish (+0.00)
@1.96
%51.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.89
%52.9 İhtimal
İade (Push): %22.4
+3.00 Gol Alt
@2.12
%47.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.45 | %18.3 | %0.0 | @1.22 | %81.7 |
| -1.25 | @4.95 | %20.2 | %0.0 | @1.25 | %79.8 |
| -1.00 | @4.45 | %22.5 | %18.4 | @1.29 | %77.5 |
| -0.75 | @3.30 | %30.3 | %0.0 | @1.43 | %69.7 |
| -0.50 | @2.72 | %36.7 | %0.0 | @1.58 | %63.3 |
| -0.25 | @2.39 | %41.9 | %0.0 | @1.72 | %58.1 |
| 0.0 Ana Hat | @2.05 | %48.9 | %24.9 | @1.96 | %51.1 |
| +0.25 | @1.78 | %56.1 | %0.0 | @2.28 | %43.9 |
| +0.50 | @1.62 | %61.6 | %0.0 | @2.60 | %38.4 |
| +0.75 | @1.47 | %68.0 | %0.0 | @3.12 | %32.0 |
| +1.00 | @1.32 | %75.9 | %18.9 | @4.15 | %24.1 |
| +1.25 | @1.28 | %78.4 | %0.0 | @4.63 | %21.6 |
| +1.50 | @1.24 | %80.4 | %0.0 | @5.11 | %19.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.21 | %82.8 | %0.0 | @5.82 | %17.2 |
| +2.00 | @1.24 | %80.5 | %21.2 | @5.13 | %19.5 |
| +2.25 | @1.41 | %71.0 | %0.0 | @3.45 | %29.0 |
| +2.50 | @1.58 | %63.5 | %0.0 | @2.74 | %36.5 |
| +2.75 | @1.70 | %58.9 | %0.0 | @2.43 | %41.1 |
| +3.00 Ana Hat | @1.89 | %52.9 | %22.4 | @2.12 | %47.1 |
| +3.25 | @2.16 | %46.2 | %0.0 | @1.86 | %53.8 |
| +3.50 | @2.44 | %41.1 | %0.0 | @1.70 | %58.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.5% | 5.5% | 5.2% | 2.9% | 1.2% | 0.4% |
| 1 Gol | 5.3% | 11.0% | 8.5% | 4.7% | 2.0% | 0.7% |
| 2 Gol | 5.0% | 8.3% | 6.9% | 3.9% | 1.6% | 0.5% |
| 3 Gol | 2.7% | 4.5% | 3.8% | 2.1% | 0.9% | 0.3% |
| 4 Gol | 1.1% | 1.8% | 1.5% | 0.8% | 0.4% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.6% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
Marlow — Son 5 Maç
G
vs Hadley (D)
1 - 2
M
vs Leverstock Green (D)
2 - 1
G
vs AFC Dunstable (D)
1 - 3
Milton Keynes Irish — Son 5 Maç
M
vs Beaconsfield Town (E)
1 - 2
G
vs Enfield 1893 (D)
1 - 3
M
vs Enfield 1893 (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.