Portekiz
Campeonato de Portugal Prio - Group A •
31.01.2026 — 18:00
Ribeira Brava
Elo: 1424λ (Beklenen Gol): 0.99
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
AR São Martinho
Elo: 1539λ (Beklenen Gol): 0.93
Model Güven Derecesi:
%59
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Ribeira Brava - AR São Martinho mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.99, Dep: 0.93 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Ribeira Brava %34.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %30.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %39.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %33.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %88
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Ribeira Brava xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
AR São Martinho xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.99 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%34.8
X (Beraberlik)
%33.7
2 (Deplasman)
%31.5
Çifte Şans 1X: %68.5
Çifte Şans X2: %65.2
Çifte Şans 12: %66.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %84.3
0.5 Alt: %15.7
1.5 Üst: %58.1
1.5 Alt: %41.9
2.5 Üst: %30.1
2.5 Alt: %69.9
3.5 Üst: %12.8
3.5 Alt: %87.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%39.0
KG Yok
%61.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%15.7
1-1
%14.5
1-0
%13.5
0-1
%12.6
2-0
%7.2
2-1
%6.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.2
İY X: %51.6
İY 2: %23.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %57.2
İY 0.5 Alt: %42.8
İY 1.5 Üst: %22.0
İY 1.5 Alt: %78.0
İY 2.5 Üst: %5.7
İY 2.5 Alt: %94.3
İY 3.5 Üst: %1.2
İY 3.5 Alt: %98.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.07
+
Dep
3.72
=
Toplam
7.79
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %37.8
8.5 Alt: %62.2
9.5 Üst: %25.7
9.5 Alt: %74.3
10.5 Üst: %16.4
10.5 Alt: %83.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.58 Korner (Ev: 1.87, Dep: 1.71)
İY 4.5 Üst: %29.0
İY 4.5 Alt: %71.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %47.8 |
Eşit: %14.4 |
Dep: %37.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
18.9
Ev: 10.1 • Dep: 8.8
İsabetli Şut
6.6
Ev: 3.6 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %26.8
21.5 Alt: %73.2
23.5 Şut Üst: %14.7
23.5 Alt: %85.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %34.4
7.5 Alt: %65.6
8.5 İsabetli Üst: %22.2
8.5 Alt: %77.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiRibeira Brava
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
AR São Martinho
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Ribeira Brava (0.0)
@1.91
%52.5 İhtimal
İade (Push): %33.7
AR São Martinho (+0.00)
@2.10
%47.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.95
%51.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.05
%48.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.42 | %13.5 | %0.0 | @1.16 | %86.5 |
| -1.25 | @6.63 | %15.1 | %0.0 | @1.18 | %84.9 |
| -1.00 | @5.84 | %17.1 | %21.3 | @1.21 | %82.9 |
| -0.75 | @3.70 | %27.0 | %0.0 | @1.37 | %73.0 |
| -0.50 | @2.87 | %34.8 | %0.0 | @1.53 | %65.2 |
| -0.25 | @2.39 | %41.9 | %0.0 | @1.72 | %58.2 |
| 0.0 Ana Hat | @1.91 | %52.5 | %33.7 | @2.10 | %47.5 |
| +0.25 | @1.61 | %62.1 | %0.0 | @2.64 | %37.9 |
| +0.50 | @1.46 | %68.5 | %0.0 | @3.17 | %31.5 |
| +0.75 | @1.31 | %76.1 | %0.0 | @4.18 | %23.9 |
| +1.00 | @1.17 | %85.5 | %19.9 | @6.91 | %14.5 |
| +1.25 | @1.15 | %87.1 | %0.0 | @7.78 | %12.9 |
| +1.50 | @1.13 | %88.4 | %0.0 | @8.64 | %11.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @1.95 | %51.3 | %0.0 | @2.05 | %48.7 |
| +2.00 | @2.39 | %41.8 | %28.1 | @1.72 | %58.2 |
| +2.25 | @2.86 | %35.0 | %0.0 | @1.54 | %65.1 |
| +2.50 | @3.33 | %30.1 | %0.0 | @1.43 | %70.0 |
| +2.75 | @4.27 | %23.4 | %0.0 | @1.31 | %76.6 |
| +3.00 | @6.48 | %15.4 | %17.3 | @1.18 | %84.6 |
| +3.25 | @7.16 | %14.0 | %0.0 | @1.16 | %86.0 |
| +3.50 | @7.84 | %12.8 | %0.0 | @1.15 | %87.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 15.7% | 12.6% | 6.3% | 2.0% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 13.5% | 14.5% | 6.3% | 1.9% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 7.2% | 6.7% | 3.1% | 1.0% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 2.4% | 2.2% | 1.0% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.6% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Ribeira Brava — Son 5 Maç
B
vs Monção (D)
2 - 2
G
vs Mirandela (E)
1 - 0
AR São Martinho — Son 5 Maç
M
vs Mirandela (E)
0 - 1
G
vs Celoricense (E)
1 - 0
G
vs Vilaverdense (D)
1 - 2
G
vs Camacha (E)
2 - 1
G
vs Machico (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.