Maç Listesine Dön
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group C • 15.02.2026 — 18:00

Benfica Castelo Branco

Elo: 1516
λ (Beklenen Gol): 1.66
6 - 1
Tamamlandı
İY: 2 - 0

Eléctrico

Elo: 1453
λ (Beklenen Gol): 0.79
Model Güven Derecesi:
%74
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Benfica Castelo Branco - Eléctrico mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.66, Dep: 0.79 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Benfica Castelo Branco %57.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %44.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %45.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %84.5
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %54.3
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Benfica Castelo Branco xG 1.95
Dengeli
Eléctrico xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %57.3
X (Beraberlik) %26.0
2 (Deplasman) %16.8

Çifte Şans 1X: %83.2
Çifte Şans X2: %42.7
Çifte Şans 12: %74.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.4 0.5 Alt: %9.6
1.5 Üst: %71.0 1.5 Alt: %29.0
2.5 Üst: %44.3 2.5 Alt: %55.7
3.5 Üst: %23.1 3.5 Alt: %76.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %45.0
KG Yok %55.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%13.5
1-1
%12.2
2-0
%11.9
0-0
%9.5
2-1
%9.4
3-0
%6.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %40.6 İY X: %44.0 İY 2: %15.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.1 İY 0.5 Alt: %34.0
İY 1.5 Üst: %30.7 İY 1.5 Alt: %69.3
İY 2.5 Üst: %9.9 İY 2.5 Alt: %90.1
İY 3.5 Üst: %2.5 İY 3.5 Alt: %97.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.42
+
Dep 3.41
=
Toplam 8.83
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %52.2 8.5 Alt: %47.8
9.5 Üst: %39.1 9.5 Alt: %60.9
10.5 Üst: %27.5 10.5 Alt: %72.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.06 Korner (Ev: 2.49, Dep: 1.57)
İY 4.5 Üst: %38.4 İY 4.5 Alt: %61.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %69.3 | Eşit: %11.0 | Dep: %19.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 22.1
Ev: 14.2 • Dep: 8
İsabetli Şut 7.8
Ev: 5 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %54.0 21.5 Alt: %46.0
23.5 Şut Üst: %37.4 23.5 Alt: %62.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %51.5 7.5 Alt: %48.5
8.5 İsabetli Üst: %37.6 8.5 Alt: %62.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Benfica Castelo Branco
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Eléctrico
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Benfica Castelo Branco (-0.75)
@1.97
%50.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Eléctrico (+0.75)
@2.03
%49.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.97
%50.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.03
%49.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.16 %31.6 %0.0 @1.46 %68.4
-1.25 @2.76 %36.2 %0.0 @1.57 %63.8
-1.00 @2.36 %42.4 %25.4 @1.74 %57.6
-0.75 Ana Hat @1.97 %50.8 %0.0 @2.03 %49.3
-0.50 @1.75 %57.0 %0.0 @2.33 %43.0
-0.25 @1.53 %65.6 %0.0 @2.90 %34.4
0.0 @1.30 %77.2 %26.1 @4.38 %22.8
+0.25 @1.24 %80.6 %0.0 @5.15 %19.4
+0.50 @1.20 %83.1 %0.0 @5.93 %16.9
+0.75 @1.13 %88.3 %0.0 @8.51 %11.8
+1.00 @1.06 %94.0 %11.6 @16.78 %6.0
+1.25 @1.06 %94.4 %0.0 @17.88 %5.6
+1.50 @1.06 %94.7 %0.0 @18.98 %5.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.51 %66.3 %0.0 @2.96 %33.8
+2.00 @1.67 %60.0 %27.0 @2.50 %40.0
+2.25 Ana Hat @1.97 %50.7 %0.0 @2.03 %49.3
+2.50 @2.28 %43.8 %0.0 @1.78 %56.2
+2.75 @2.69 %37.2 %0.0 @1.59 %62.9
+3.00 @3.49 %28.7 %21.3 @1.40 %71.4
+3.25 @3.96 %25.2 %0.0 @1.34 %74.8
+3.50 @4.43 %22.6 %0.0 @1.29 %77.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 9.6% 6.0% 2.7% 0.7% 0.1% 0.0%
1 Gol 13.6% 12.3% 4.5% 1.2% 0.2% 0.0%
2 Gol 12.0% 9.5% 3.7% 1.0% 0.2% 0.0%
3 Gol 6.6% 5.2% 2.1% 0.5% 0.1% 0.0%
4 Gol 2.8% 2.2% 0.9% 0.2% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.9% 0.7% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
Benfica Castelo Branco — Son 5 Maç
G vs Fátima (E)
1 - 0
G vs Samora Correir (D)
0 - 1
M vs Fátima (D)
1 - 0
B vs Fátima (E)
0 - 0
B vs Fátima (E)
1 - 1
Eléctrico — Son 5 Maç
M vs Lajense (D)
4 - 1
G vs Samora Correir (E)
2 - 1
M vs Oliveira Hospital (E)
1 - 3
B vs Marinhense (D)
0 - 0
G vs Lusitânia (E)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.