Maç Listesine Dön
İngiltere Non League Div One - Isthmian North • 28.03.2026 — 18:00

Heybridge Swifts

Elo: 1384
λ (Beklenen Gol): 1.32
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Waltham Abbey

Elo: 1565
λ (Beklenen Gol): 2.03
Model Güven Derecesi:
%67
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Heybridge Swifts - Waltham Abbey mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.32, Dep: 2.03 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Waltham Abbey %53.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %65.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %64.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %85.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Heybridge Swifts xG 1.60
Dengeli
Waltham Abbey xG 2.04
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %24.0
X (Beraberlik) %22.8
2 (Deplasman) %53.2

Çifte Şans 1X: %46.8
Çifte Şans X2: %76.1
Çifte Şans 12: %77.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.7 0.5 Alt: %4.3
1.5 Üst: %85.4 1.5 Alt: %14.6
2.5 Üst: %65.0 2.5 Alt: %35.0
3.5 Üst: %43.1 3.5 Alt: %56.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %64.4
KG Yok %35.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%10.1
1-2
%9.6
0-2
%7.2
1-3
%6.5
0-1
%6.4
2-2
%6.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.8 İY X: %37.8 İY 2: %40.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.9 İY 0.5 Alt: %23.1
İY 1.5 Üst: %45.2 İY 1.5 Alt: %54.8
İY 2.5 Üst: %19.1 İY 2.5 Alt: %80.9
İY 3.5 Üst: %6.4 İY 3.5 Alt: %93.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.74
+
Dep 6.09
=
Toplam 10.82
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %75.2 8.5 Alt: %24.8
9.5 Üst: %64.0 9.5 Alt: %36.0
10.5 Üst: %51.9 10.5 Alt: %48.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.98 Korner (Ev: 2.18, Dep: 2.8)
İY 4.5 Üst: %55.6 İY 4.5 Alt: %44.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %28.5 | Eşit: %11.3 | Dep: %60.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 27.7
Ev: 12.1 • Dep: 15.6
İsabetli Şut 9.6
Ev: 4.3 • Dep: 5.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %88.3 21.5 Alt: %11.7
23.5 Şut Üst: %78.4 23.5 Alt: %21.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %74.6 7.5 Alt: %25.4
8.5 İsabetli Üst: %62.6 8.5 Alt: %37.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Heybridge Swifts
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Waltham Abbey
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Heybridge Swifts (+0.50)
@2.11
%47.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Waltham Abbey (-0.50)
@1.90
%52.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.12
%47.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.89
%52.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @9.68 %10.3 %0.0 @1.12 %89.7
-1.25 @9.01 %11.1 %0.0 @1.12 %88.9
-1.00 @8.34 %12.0 %13.9 @1.14 %88.0
-0.75 @5.39 %18.6 %0.0 @1.23 %81.5
-0.50 @4.13 %24.2 %0.0 @1.32 %75.8
-0.25 @3.65 %27.4 %0.0 @1.38 %72.6
0.0 @3.17 %31.5 %23.3 @1.46 %68.5
+0.25 @2.47 %40.6 %0.0 @1.68 %59.4
+0.50 Ana Hat @2.11 %47.5 %0.0 @1.90 %52.5
+0.75 @1.88 %53.3 %0.0 @2.14 %46.7
+1.00 @1.65 %60.7 %21.7 @2.54 %39.3
+1.25 @1.53 %65.5 %0.0 @2.90 %34.5
+1.50 @1.44 %69.2 %0.0 @3.25 %30.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.20 %83.4 %0.0 @6.04 %16.6
+2.00 @1.23 %81.3 %20.8 @5.34 %18.7
+2.25 @1.39 %71.8 %0.0 @3.55 %28.2
+2.50 @1.55 %64.4 %0.0 @2.81 %35.7
+2.75 @1.67 %59.9 %0.0 @2.49 %40.2
+3.00 @1.85 %54.1 %22.4 @2.18 %46.0
+3.25 Ana Hat @2.12 %47.2 %0.0 @1.89 %52.8
+3.50 @2.39 %41.9 %0.0 @1.72 %58.1
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.3% 6.5% 7.4% 5.0% 2.5% 1.0%
1 Gol 4.0% 10.3% 9.7% 6.6% 3.4% 1.4%
2 Gol 3.1% 6.3% 6.4% 4.4% 2.2% 0.9%
3 Gol 1.4% 2.8% 2.8% 1.9% 1.0% 0.4%
4 Gol 0.5% 0.9% 0.9% 0.6% 0.3% 0.1%
5 Gol 0.1% 0.2% 0.2% 0.2% 0.1% 0.0%
Heybridge Swifts — Son 5 Maç
M vs Walthamstow (D)
4 - 1
M vs Tilbury (E)
1 - 2
M vs Gorleston (E)
0 - 2
M vs Gorleston (E)
0 - 2
G vs Gorleston (D)
0 - 2
Waltham Abbey — Son 5 Maç
G vs Mildenhall Town (E)
3 - 1
M vs Bowers & Pitsea (D)
3 - 1
G vs Brantham Athletic (E)
4 - 0
B vs Concord Rangers (D)
1 - 1
G vs Concord Rangers (E)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.