İngiltere
Non League Div One - Isthmian North •
14.03.2026 — 18:00
Concord Rangers
Elo: 1432λ (Beklenen Gol): 1.35
3 - 0
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Downham Town
Elo: 1467λ (Beklenen Gol): 1.03
Model Güven Derecesi:
%54
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Concord Rangers - Downham Town mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.35, Dep: 1.03 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Concord Rangers %43.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %42.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %48.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %83.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Concord Rangers xG
1.60
Dengeli
Downham Town xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%43.1
X (Beraberlik)
%29.3
2 (Deplasman)
%27.6
Çifte Şans 1X: %72.5
Çifte Şans X2: %56.9
Çifte Şans 12: %70.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.7
0.5 Alt: %10.3
1.5 Üst: %69.6
1.5 Alt: %30.5
2.5 Üst: %42.4
2.5 Alt: %57.7
3.5 Üst: %21.6
3.5 Alt: %78.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%48.5
KG Yok
%51.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.8
1-0
%11.6
0-0
%10.3
2-1
%8.7
0-1
%8.6
2-0
%8.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.7
İY X: %46.2
İY 2: %22.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.9
İY 0.5 Alt: %35.1
İY 1.5 Üst: %29.6
İY 1.5 Alt: %70.4
İY 2.5 Üst: %9.3
İY 2.5 Alt: %90.7
İY 3.5 Üst: %2.3
İY 3.5 Alt: %97.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.79
+
Dep
3.93
=
Toplam
8.72
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %50.7
8.5 Alt: %49.3
9.5 Üst: %37.6
9.5 Alt: %62.4
10.5 Üst: %26.1
10.5 Alt: %73.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.01 Korner (Ev: 2.2, Dep: 1.81)
İY 4.5 Üst: %37.3
İY 4.5 Alt: %62.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %54.8 |
Eşit: %13.2 |
Dep: %32.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.7
Ev: 12.3 • Dep: 9.4
İsabetli Şut
7.6
Ev: 4.4 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %50.3
21.5 Alt: %49.7
23.5 Şut Üst: %33.9
23.5 Alt: %66.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %49.0
7.5 Alt: %51.1
8.5 İsabetli Üst: %35.1
8.5 Alt: %64.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiConcord Rangers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Downham Town
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Concord Rangers (-0.25)
@1.98
%50.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Downham Town (+0.25)
@2.02
%49.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.05
%48.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.95
%51.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.89 | %20.4 | %0.0 | @1.26 | %79.6 |
| -1.25 | @4.34 | %23.0 | %0.0 | @1.30 | %77.0 |
| -1.00 | @3.79 | %26.4 | %22.6 | @1.36 | %73.6 |
| -0.75 | @2.80 | %35.8 | %0.0 | @1.56 | %64.2 |
| -0.50 | @2.32 | %43.0 | %0.0 | @1.76 | %57.0 |
| -0.25 Ana Hat | @1.98 | %50.5 | %0.0 | @2.02 | %49.6 |
| 0.0 | @1.64 | %61.0 | %29.4 | @2.56 | %39.0 |
| +0.25 | @1.48 | %67.7 | %0.0 | @3.10 | %32.3 |
| +0.50 | @1.38 | %72.5 | %0.0 | @3.63 | %27.6 |
| +0.75 | @1.26 | %79.2 | %0.0 | @4.80 | %20.8 |
| +1.00 | @1.15 | %87.2 | %17.0 | @7.84 | %12.8 |
| +1.25 | @1.13 | %88.4 | %0.0 | @8.64 | %11.6 |
| +1.50 | @1.12 | %89.4 | %0.0 | @9.44 | %10.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.55 | %64.6 | %0.0 | @2.83 | %35.4 |
| +2.00 | @1.72 | %58.0 | %27.3 | @2.38 | %42.0 |
| +2.25 Ana Hat | @2.05 | %48.8 | %0.0 | @1.95 | %51.2 |
| +2.50 | @2.37 | %42.2 | %0.0 | @1.73 | %57.8 |
| +2.75 | @2.82 | %35.4 | %0.0 | @1.55 | %64.6 |
| +3.00 | @3.71 | %26.9 | %20.8 | @1.37 | %73.1 |
| +3.25 | @4.20 | %23.8 | %0.0 | @1.31 | %76.2 |
| +3.50 | @4.69 | %21.3 | %0.0 | @1.27 | %78.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.3% | 8.6% | 4.9% | 1.7% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 11.6% | 13.9% | 6.6% | 2.3% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.5% | 8.7% | 4.5% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.8% | 3.9% | 2.0% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.3% | 1.3% | 0.7% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Concord Rangers — Son 5 Maç
M
vs Bowers & Pitsea (D)
4 - 2
B
vs Waltham Abbey (E)
1 - 1
M
vs Waltham Abbey (D)
3 - 1
M
vs Waltham Abbey (E)
2 - 3
Downham Town — Son 5 Maç
B
vs Stanway Rovers (E)
2 - 2
M
vs Gorleston (D)
1 - 0
M
vs Witham Town (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.