Spain
Tercera División RFEF - Group 7 •
15.03.2026 — 13:30
AD Parla
Elo: 1452λ (Beklenen Gol): 1.32
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 2
Racing Madrid
Elo: 1401λ (Beklenen Gol): 0.74
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç).
AD Parla - Racing Madrid mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.32, Dep: 0.74 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre AD Parla %49.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %34.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %39.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %75.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
AD Parla xG
1.60
Dengeli
Racing Madrid xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%49.6
X (Beraberlik)
%30.4
2 (Deplasman)
%19.9
Çifte Şans 1X: %80.1
Çifte Şans X2: %50.4
Çifte Şans 12: %69.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %86.3
0.5 Alt: %13.7
1.5 Üst: %61.9
1.5 Alt: %38.1
2.5 Üst: %34.0
2.5 Alt: %66.0
3.5 Üst: %15.4
3.5 Alt: %84.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%39.2
KG Yok
%60.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%15.9
0-0
%13.7
1-1
%13.4
2-0
%11.1
0-1
%8.5
2-1
%8.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %34.5
İY X: %49.0
İY 2: %16.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %59.8
İY 0.5 Alt: %40.2
İY 1.5 Üst: %24.3
İY 1.5 Alt: %75.7
İY 2.5 Üst: %6.7
İY 2.5 Alt: %93.3
İY 3.5 Üst: %1.4
İY 3.5 Alt: %98.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.74
+
Dep
3.31
=
Toplam
8.05
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %41.4
8.5 Alt: %58.6
9.5 Üst: %28.9
9.5 Alt: %71.1
10.5 Üst: %18.9
10.5 Alt: %81.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.7 Korner (Ev: 2.18, Dep: 1.52)
İY 4.5 Üst: %31.3
İY 4.5 Alt: %68.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %62.8 |
Eşit: %12.7 |
Dep: %24.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.8
Ev: 12.1 • Dep: 7.7
İsabetli Şut
6.9
Ev: 4.3 • Dep: 2.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %33.8
21.5 Alt: %66.2
23.5 Şut Üst: %19.8
23.5 Alt: %80.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %39.2
7.5 Alt: %60.8
8.5 İsabetli Üst: %26.3
8.5 Alt: %73.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAD Parla
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Racing Madrid
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
AD Parla (-0.50)
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Racing Madrid (+0.50)
@1.98
%50.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.13
%47.0 İhtimal
İade (Push): %28.1
+2.00 Gol Alt
@1.89
%53.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.19 | %23.9 | %0.0 | @1.31 | %76.1 |
| -1.25 | @3.65 | %27.4 | %0.0 | @1.38 | %72.6 |
| -1.00 | @3.11 | %32.1 | %25.7 | @1.47 | %67.9 |
| -0.75 | @2.37 | %42.1 | %0.0 | @1.73 | %57.9 |
| -0.50 Ana Hat | @2.02 | %49.5 | %0.0 | @1.98 | %50.5 |
| -0.25 | @1.71 | %58.5 | %0.0 | @2.41 | %41.6 |
| 0.0 | @1.40 | %71.3 | %30.5 | @3.48 | %28.7 |
| +0.25 | @1.31 | %76.4 | %0.0 | @4.25 | %23.6 |
| +0.50 | @1.25 | %80.0 | %0.0 | @5.01 | %20.0 |
| +0.75 | @1.16 | %86.0 | %0.0 | @7.15 | %14.0 |
| +1.00 | @1.08 | %93.0 | %13.9 | @14.22 | %7.0 |
| +1.25 | @1.07 | %93.5 | %0.0 | @15.37 | %6.5 |
| +1.50 | @1.06 | %93.9 | %0.0 | @16.51 | %6.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.80 | %55.6 | %0.0 | @2.25 | %44.4 |
| +2.00 Ana Hat | @2.13 | %47.0 | %28.1 | @1.89 | %53.0 |
| +2.25 | @2.54 | %39.3 | %0.0 | @1.65 | %60.7 |
| +2.50 | @2.96 | %33.8 | %0.0 | @1.51 | %66.2 |
| +2.75 | @3.70 | %27.0 | %0.0 | @1.37 | %73.0 |
| +3.00 | @5.36 | %18.6 | %18.6 | @1.23 | %81.4 |
| +3.25 | @5.98 | %16.7 | %0.0 | @1.20 | %83.3 |
| +3.50 | @6.59 | %15.2 | %0.0 | @1.18 | %84.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 13.7% | 8.5% | 3.5% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 16.0% | 13.4% | 4.6% | 1.1% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 11.2% | 8.2% | 3.0% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 4.9% | 3.6% | 1.3% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.6% | 1.2% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
AD Parla — Son 5 Maç
M
vs Las Rozas (D)
3 - 0
G
vs Carabanchel (E)
3 - 1
G
vs SS Reyes II (E)
1 - 0
B
vs Racing Madrid (D)
0 - 0
B
vs Carabanchel (D)
2 - 2
Racing Madrid — Son 5 Maç
M
vs Alcorcón II (E)
1 - 2
B
vs AD Parla (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 02.11.2025 | Tercera División RFEF - Group 7 | Racing Madrid | 0 - 0 | AD Parla |