Maç Listesine Dön
Thailand Thai League 2 • 01.03.2026 — 14:00

Nakhon Si Thammarat

Elo: 1465
λ (Beklenen Gol): 1.46
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Mahasarakham United

Elo: 1466
λ (Beklenen Gol): 1.78
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Nakhon Si Thammarat - Mahasarakham United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.46, Dep: 1.78 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Mahasarakham United %44.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %62.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %64.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %57.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Nakhon Si Thammarat xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Mahasarakham United xG 1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.46 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %31.0
X (Beraberlik) %24.5
2 (Deplasman) %44.5

Çifte Şans 1X: %55.5
Çifte Şans X2: %69.0
Çifte Şans 12: %75.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.3 0.5 Alt: %4.7
1.5 Üst: %84.2 1.5 Alt: %15.8
2.5 Üst: %62.9 2.5 Alt: %37.1
3.5 Üst: %40.7 3.5 Alt: %59.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %64.6
KG Yok %35.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%10.9
1-2
%9.1
2-1
%7.4
2-2
%6.6
0-1
%6.2
0-2
%6.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.2 İY X: %39.1 İY 2: %34.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.8 İY 0.5 Alt: %24.2
İY 1.5 Üst: %43.6 İY 1.5 Alt: %56.4
İY 2.5 Üst: %17.9 İY 2.5 Alt: %82.1
İY 3.5 Üst: %5.9 İY 3.5 Alt: %94.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.02
+
Dep 5.55
=
Toplam 10.57
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %72.8 8.5 Alt: %27.2
9.5 Üst: %61.1 9.5 Alt: %38.9
10.5 Üst: %48.8 10.5 Alt: %51.2

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.86 Korner (Ev: 2.31, Dep: 2.55)
İY 4.5 Üst: %53.5 İY 4.5 Alt: %46.5
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %37.5 | Eşit: %12.3 | Dep: %50.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 27
Ev: 13 • Dep: 14.1
İsabetli Şut 9.4
Ev: 4.6 • Dep: 4.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %85.7 21.5 Alt: %14.3
23.5 Şut Üst: %74.5 23.5 Alt: %25.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %72.4 7.5 Alt: %27.6
8.5 İsabetli Üst: %59.9 8.5 Alt: %40.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Nakhon Si Thammarat
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Mahasarakham United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Nakhon Si Thammarat (+0.25)
@2.02
%49.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Mahasarakham United (-0.25)
@1.98
%50.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.94
%51.4 İhtimal
İade (Push): %22.5
+3.00 Gol Alt
@2.06
%48.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.94 %14.4 %0.0 @1.17 %85.6
-1.25 @6.36 %15.7 %0.0 @1.19 %84.3
-1.00 @5.79 %17.3 %16.6 @1.21 %82.7
-0.75 @4.04 %24.8 %0.0 @1.33 %75.2
-0.50 @3.22 %31.0 %0.0 @1.45 %69.0
-0.25 @2.82 %35.4 %0.0 @1.55 %64.6
0.0 @2.42 %41.3 %24.8 @1.70 %58.7
+0.25 Ana Hat @2.02 %49.6 %0.0 @1.98 %50.4
+0.50 @1.79 %55.9 %0.0 @2.26 %44.2
+0.75 @1.61 %62.2 %0.0 @2.65 %37.8
+1.00 @1.42 %70.2 %20.4 @3.35 %29.8
+1.25 @1.36 %73.6 %0.0 @3.78 %26.4
+1.50 @1.31 %76.3 %0.0 @4.21 %23.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.22 %82.0 %0.0 @5.56 %18.0
+2.00 @1.26 %79.5 %21.6 @4.89 %20.5
+2.25 @1.43 %69.9 %0.0 @3.32 %30.1
+2.50 @1.60 %62.4 %0.0 @2.66 %37.6
+2.75 @1.74 %57.6 %0.0 @2.36 %42.4
+3.00 Ana Hat @1.94 %51.4 %22.5 @2.06 %48.6
+3.25 @2.23 %44.9 %0.0 @1.82 %55.1
+3.50 @2.51 %39.9 %0.0 @1.66 %60.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.7% 6.3% 6.3% 3.7% 1.7% 0.6%
1 Gol 5.0% 11.1% 9.2% 5.5% 2.4% 0.9%
2 Gol 4.2% 7.5% 6.7% 4.0% 1.8% 0.6%
3 Gol 2.1% 3.7% 3.3% 1.9% 0.9% 0.3%
4 Gol 0.8% 1.3% 1.2% 0.7% 0.3% 0.1%
5 Gol 0.2% 0.4% 0.3% 0.2% 0.1% 0.0%
Nakhon Si Thammarat — Son 5 Maç
G vs Chiangmai United (E)
3 - 1
M vs Bangkok (E)
0 - 4
M vs Sisaket United (D)
3 - 0
G vs Sisaket United (E)
3 - 1
B vs Bangkok (D)
1 - 1
Mahasarakham United — Son 5 Maç
G vs Chanthaburi (D)
1 - 2
B vs Chanthaburi (E)
2 - 2
M vs Chanthaburi (D)
1 - 0
G vs Chanthaburi (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.