Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group B • 07.03.2026 — 20:00

Angers SCO II

Elo: 1486
λ (Beklenen Gol): 1.60
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Châtellerault

Elo: 1473
λ (Beklenen Gol): 1.68
Model Güven Derecesi:
%62
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Angers SCO II - Châtellerault mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.60, Dep: 1.68 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Châtellerault %39.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %63.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %65.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %62.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Angers SCO II xG 1.95
Dengeli
Châtellerault xG 1.91
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %36.0
X (Beraberlik) %24.6
2 (Deplasman) %39.4

Çifte Şans 1X: %60.6
Çifte Şans X2: %64.0
Çifte Şans 12: %75.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.4 0.5 Alt: %4.6
1.5 Üst: %84.7 1.5 Alt: %15.3
2.5 Üst: %63.8 2.5 Alt: %36.2
3.5 Üst: %41.6 3.5 Alt: %58.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %65.8
KG Yok %34.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%10.9
1-2
%8.5
2-1
%8.1
2-2
%6.8
0-1
%5.6
0-2
%5.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.4 İY X: %39.0 İY 2: %31.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.2 İY 0.5 Alt: %23.8
İY 1.5 Üst: %44.3 İY 1.5 Alt: %55.7
İY 2.5 Üst: %18.4 İY 2.5 Alt: %81.6
İY 3.5 Üst: %6.1 İY 3.5 Alt: %93.9
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.3
+
Dep 5.34
=
Toplam 10.65
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %73.5 8.5 Alt: %26.5
9.5 Üst: %62.0 9.5 Alt: %38.0
10.5 Üst: %49.7 10.5 Alt: %50.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.9 Korner (Ev: 2.44, Dep: 2.46)
İY 4.5 Üst: %54.1 İY 4.5 Alt: %45.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %43.4 | Eşit: %12.4 | Dep: %44.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 27.3
Ev: 13.8 • Dep: 13.5
İsabetli Şut 9.5
Ev: 4.9 • Dep: 4.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %86.8 21.5 Alt: %13.2
23.5 Şut Üst: %76.1 23.5 Alt: %23.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %73.4 7.5 Alt: %26.6
8.5 İsabetli Üst: %61.2 8.5 Alt: %38.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Angers SCO II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Châtellerault
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Angers SCO II (0.0)
@2.09
%47.8 İhtimal
İade (Push): %24.9
Châtellerault (+0.00)
@1.91
%52.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.90
%52.7 İhtimal
İade (Push): %22.4
+3.00 Gol Alt
@2.11
%47.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.64 %17.7 %0.0 @1.22 %82.3
-1.25 @5.13 %19.5 %0.0 @1.24 %80.5
-1.00 @4.61 %21.7 %18.1 @1.28 %78.3
-0.75 @3.39 %29.5 %0.0 @1.42 %70.5
-0.50 @2.79 %35.9 %0.0 @1.56 %64.1
-0.25 @2.44 %41.0 %0.0 @1.69 %59.0
0.0 Ana Hat @2.09 %47.8 %24.9 @1.91 %52.2
+0.25 @1.81 %55.2 %0.0 @2.23 %44.8
+0.50 @1.65 %60.8 %0.0 @2.55 %39.2
+0.75 @1.49 %67.2 %0.0 @3.05 %32.8
+1.00 @1.33 %75.1 %19.1 @4.02 %24.9
+1.25 @1.29 %77.8 %0.0 @4.49 %22.3
+1.50 @1.25 %79.9 %0.0 @4.97 %20.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.21 %82.7 %0.0 @5.77 %17.3
+2.00 @1.24 %80.3 %21.2 @5.09 %19.7
+2.25 @1.41 %70.8 %0.0 @3.42 %29.2
+2.50 @1.58 %63.3 %0.0 @2.72 %36.7
+2.75 @1.71 %58.6 %0.0 @2.42 %41.4
+3.00 Ana Hat @1.90 %52.7 %22.4 @2.11 %47.3
+3.25 @2.17 %46.0 %0.0 @1.85 %54.0
+3.50 @2.45 %40.9 %0.0 @1.69 %59.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.6% 5.6% 5.4% 3.0% 1.3% 0.4%
1 Gol 5.3% 11.0% 8.6% 4.8% 2.0% 0.7%
2 Gol 4.9% 8.2% 6.9% 3.9% 1.6% 0.5%
3 Gol 2.6% 4.4% 3.7% 2.1% 0.9% 0.3%
4 Gol 1.0% 1.8% 1.5% 0.8% 0.3% 0.1%
5 Gol 0.3% 0.6% 0.5% 0.3% 0.1% 0.0%
Angers SCO II — Son 5 Maç
M vs St-Philbert Gd Lieu (D)
3 - 1
M vs Chateauroux II (E)
0 - 1
G vs Châtellerault (D)
1 - 3
Châtellerault — Son 5 Maç
B vs St-Philbert Gd Lieu (D)
3 - 3
B vs Chateauroux II (E)
1 - 1
M vs Angers SCO II (E)
1 - 3
G vs Chateauroux II (E)
1 - 0
M vs Chateauroux II (D)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
18.10.2025 National 3 - Group B Châtellerault 1 - 3 Angers SCO II