Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group B • 14.03.2026 — 20:00

Vendée Fontenay

Elo: 1500
λ (Beklenen Gol): 2.11
0 - 4
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Angers SCO II

Elo: 1467
λ (Beklenen Gol): 0.98
Model Güven Derecesi:
%71
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Vendée Fontenay - Angers SCO II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.11, Dep: 0.97 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Vendée Fontenay %62.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %59.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %55.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %98
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %56.1
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Vendée Fontenay xG 2.35
Dengeli
Angers SCO II xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %62.7
X (Beraberlik) %21.5
2 (Deplasman) %15.8

Çifte Şans 1X: %84.2
Çifte Şans X2: %37.3
Çifte Şans 12: %78.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.6 0.5 Alt: %5.4
1.5 Üst: %82.0 1.5 Alt: %18.0
2.5 Üst: %59.5 2.5 Alt: %40.5
3.5 Üst: %37.1 3.5 Alt: %62.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %55.4
KG Yok %44.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-0
%10.2
1-1
%10.1
2-1
%9.9
1-0
%9.0
3-0
%7.2
3-1
%7.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %46.0 İY X: %38.2 İY 2: %15.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %74.2 İY 0.5 Alt: %25.8
İY 1.5 Üst: %41.0 İY 1.5 Alt: %59.0
İY 2.5 Üst: %16.1 İY 2.5 Alt: %83.9
İY 3.5 Üst: %4.9 İY 3.5 Alt: %95.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.32
+
Dep 3.82
=
Toplam 10.14
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %68.3 8.5 Alt: %31.7
9.5 Üst: %55.9 9.5 Alt: %44.1
10.5 Üst: %43.4 10.5 Alt: %56.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.66 Korner (Ev: 2.91, Dep: 1.76)
İY 4.5 Üst: %49.9 İY 4.5 Alt: %50.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %73.6 | Eşit: %9.4 | Dep: %17.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 26
Ev: 16.9 • Dep: 9.1
İsabetli Şut 9.1
Ev: 6 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %81.1 21.5 Alt: %18.9
23.5 Şut Üst: %68.1 23.5 Alt: %31.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %69.2 7.5 Alt: %30.8
8.5 İsabetli Üst: %56.2 8.5 Alt: %43.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Vendée Fontenay
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Angers SCO II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Vendée Fontenay (-1.00)
@1.99
%50.3 İhtimal
İade (Push): %23.4
Angers SCO II (+1.00)
@2.01
%49.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.88
%53.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.14
%46.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.60 %38.5 %0.0 @1.63 %61.5
-1.25 @2.29 %43.6 %0.0 @1.77 %56.4
-1.00 Ana Hat @1.99 %50.3 %23.4 @2.01 %49.7
-0.75 @1.76 %56.9 %0.0 @2.32 %43.1
-0.50 @1.61 %61.9 %0.0 @2.63 %38.1
-0.25 @1.44 %69.6 %0.0 @3.29 %30.4
0.0 @1.26 %79.4 %22.0 @4.85 %20.6
+0.25 @1.22 %81.9 %0.0 @5.53 %18.1
+0.50 @1.19 %83.9 %0.0 @6.21 %16.1
+0.75 @1.13 %88.5 %0.0 @8.72 %11.5
+1.00 @1.07 %93.7 %10.4 @15.85 %6.3
+1.25 @1.06 %94.0 %0.0 @16.78 %6.0
+1.50 @1.06 %94.4 %0.0 @17.70 %5.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.26 %79.2 %0.0 @4.81 %20.8
+2.00 @1.31 %76.1 %23.0 @4.19 %23.9
+2.25 @1.51 %66.2 %0.0 @2.96 %33.8
+2.50 @1.71 %58.6 %0.0 @2.42 %41.4
+2.75 Ana Hat @1.88 %53.3 %0.0 @2.14 %46.7
+3.00 @2.16 %46.4 %22.9 @1.86 %53.6
+3.25 @2.48 %40.4 %0.0 @1.68 %59.6
+3.50 @2.80 %35.8 %0.0 @1.56 %64.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 5.4% 3.8% 2.2% 0.7% 0.2% 0.0%
1 Gol 9.1% 10.3% 4.7% 1.5% 0.4% 0.1%
2 Gol 10.4% 10.1% 4.9% 1.6% 0.4% 0.1%
3 Gol 7.3% 7.1% 3.5% 1.1% 0.3% 0.1%
4 Gol 3.9% 3.8% 1.8% 0.6% 0.1% 0.0%
5 Gol 1.6% 1.6% 0.8% 0.3% 0.1% 0.0%
Vendée Fontenay — Son 5 Maç
M vs USSA Vertou (D)
2 - 0
G vs St-Philbert Gd Lieu (E)
3 - 1
G vs Nantes II (E)
1 - 0
M vs Nantes II (D)
1 - 0
G vs Nantes II (E)
1 - 0
Angers SCO II — Son 5 Maç
G vs Châtellerault (E)
1 - 0
M vs St-Philbert Gd Lieu (D)
3 - 1
M vs Chateauroux II (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.