Maç Listesine Dön
İngiltere Non League Div One - Isthmian North • 21.03.2026 — 18:00

Walthamstow

Elo: 1545
λ (Beklenen Gol): 1.65
4 - 1
Tamamlandı
İY: 2 - 0

Heybridge Swifts

Elo: 1384
λ (Beklenen Gol): 1.03
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Walthamstow - Heybridge Swifts mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.65, Dep: 1.03 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Walthamstow %50.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %50.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %58.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Walthamstow xG 1.95
Dengeli
Heybridge Swifts xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %50.8
X (Beraberlik) %26.3
2 (Deplasman) %22.9

Çifte Şans 1X: %77.1
Çifte Şans X2: %49.2
Çifte Şans 12: %73.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.2 0.5 Alt: %7.8
1.5 Üst: %75.6 1.5 Alt: %24.4
2.5 Üst: %50.1 2.5 Alt: %49.9
3.5 Üst: %28.1 3.5 Alt: %71.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %52.8
KG Yok %47.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.6
1-0
%10.4
2-1
%9.6
2-0
%9.3
0-0
%7.8
0-1
%6.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %37.3 İY X: %42.8 İY 2: %19.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.2 İY 0.5 Alt: %30.8
İY 1.5 Üst: %34.6 İY 1.5 Alt: %65.4
İY 2.5 Üst: %12.1 İY 2.5 Alt: %87.9
İY 3.5 Üst: %3.3 İY 3.5 Alt: %96.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.39
+
Dep 3.94
=
Toplam 9.33
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %58.7 8.5 Alt: %41.3
9.5 Üst: %45.6 9.5 Alt: %54.4
10.5 Üst: %33.4 10.5 Alt: %66.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.29 Korner (Ev: 2.48, Dep: 1.81)
İY 4.5 Üst: %42.8 İY 4.5 Alt: %57.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %62.2 | Eşit: %11.9 | Dep: %25.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.6
Ev: 14.1 • Dep: 9.5
İsabetli Şut 8.3
Ev: 5 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %65.4 21.5 Alt: %34.6
23.5 Şut Üst: %49.1 23.5 Alt: %50.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %58.2 7.5 Alt: %41.8
8.5 İsabetli Üst: %44.3 8.5 Alt: %55.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Walthamstow
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Heybridge Swifts
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Walthamstow (-0.50)
@1.98
%50.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Heybridge Swifts (+0.50)
@2.02
%49.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.01
%49.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.99
%50.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.68 %27.2 %0.0 @1.37 %72.8
-1.25 @3.25 %30.8 %0.0 @1.44 %69.2
-1.00 @2.82 %35.5 %23.4 @1.55 %64.5
-0.75 @2.27 %44.0 %0.0 @1.79 %56.0
-0.50 Ana Hat @1.98 %50.5 %0.0 @2.02 %49.5
-0.25 @1.72 %58.2 %0.0 @2.39 %41.8
0.0 @1.45 %68.7 %26.5 @3.20 %31.3
+0.25 @1.36 %73.5 %0.0 @3.77 %26.5
+0.50 @1.30 %77.0 %0.0 @4.35 %23.0
+0.75 @1.21 %83.0 %0.0 @5.87 %17.1
+1.00 @1.11 %89.9 %14.3 @9.88 %10.1
+1.25 @1.10 %90.7 %0.0 @10.71 %9.3
+1.50 @1.09 %91.3 %0.0 @11.53 %8.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.39 %71.8 %0.0 @3.55 %28.2
+2.00 @1.49 %66.9 %25.7 @3.02 %33.1
+2.25 @1.75 %57.1 %0.0 @2.33 %43.0
+2.50 Ana Hat @2.01 %49.7 %0.0 @1.99 %50.3
+2.75 @2.30 %43.5 %0.0 @1.77 %56.6
+3.00 @2.82 %35.4 %22.2 @1.55 %64.6
+3.25 @3.23 %31.0 %0.0 @1.45 %69.0
+3.50 @3.63 %27.6 %0.0 @1.38 %72.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 7.8% 6.3% 3.7% 1.3% 0.3% 0.1%
1 Gol 10.5% 12.6% 6.1% 2.1% 0.5% 0.1%
2 Gol 9.4% 9.7% 5.0% 1.7% 0.4% 0.1%
3 Gol 5.1% 5.3% 2.7% 0.9% 0.2% 0.1%
4 Gol 2.1% 2.2% 1.1% 0.4% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.7% 0.7% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
Walthamstow — Son 5 Maç
M vs Takeley (D)
2 - 1
G vs Brantham Athletic (E)
3 - 0
B vs Newmarket Town (E)
1 - 1
M vs Brantham Athletic (D)
4 - 1
B vs Brantham Athletic (E)
1 - 1
Heybridge Swifts — Son 5 Maç
M vs Tilbury (E)
1 - 2
M vs Gorleston (E)
0 - 2
M vs Gorleston (E)
0 - 2
G vs Gorleston (D)
0 - 2
B vs Gorleston (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.